Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 05-04-2019 22:33

(05-04-2019 20:23)11natinka11 napisał(a):  
(05-04-2019 19:58)szkrot napisał(a):  To czemu na likę nic nie mam ? Dziwne , kantor to tns i informował i tu akurat przeszły punkty

Nie like, a https://www.lifepointspanel.com/
Musisz sie zalogowac danymi do globaltestmarket jak miałeś konto, a nie tworzyc nowego konta

Wiem life ,literówka ,widzisz a ja zrobiłem nowe konto , myślałem ze to nowy serwis ehh


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 06-04-2019 07:19

Ostatnio clix zszedł na psy. Ciężko się dostać do jakiejś ankiety. Zaś w profilic sie poprawiło. Mam sporo badań.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 06-04-2019 09:19

Do clix trzeba być cierpliwym ,bo często miałem ze przez dwa tygodnie zero ankiet by potem w tydzień ankiet na 10 dolarów aż,oczywiście pisze o ankietach zaliczonych


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 06-04-2019 16:26

@szkrot rozumiem. To chyba są różne okresy. Bo np. o wspomnianym przeze mnie profilicu też na początku nie miałam nic, a ostatnio dużo tych badań. Ale trzeba też uważać, bo są takie co nie wypłacają.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 06-04-2019 19:59

Mam pytanie do osób które miały z klubu kantar dzienniczek o napojach ankietę na koniec kiedy dostaliście? Mi się skończył w czwartek.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 06-04-2019 20:13

(06-04-2019 19:59)Kryspin napisał(a):  Mam pytanie do osób które miały z klubu kantar dzienniczek o napojach ankietę na koniec kiedy dostaliście? Mi się skończył w czwartek.
Ja miałem dzienniczek w lutym o napojach colombo i dostałem odrazu na drugi dzień i to w sobotę ,jesli o ten ci chodzi dzienniczekv


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 06-04-2019 20:22

(06-04-2019 20:13)szkrot napisał(a):  
(06-04-2019 19:59)Kryspin napisał(a):  Mam pytanie do osób które miały z klubu kantar dzienniczek o napojach ankietę na koniec kiedy dostaliście? Mi się skończył w czwartek.
Ja miałem dzienniczek w lutym o napojach colombo i dostałem odrazu na drugi dzień i to w sobotę ,jesli o ten ci chodzi dzienniczekv

tak o ten ja w czwartek uzupełniałem dane za środę i to był ostatni dzień ale nic nie dostałem wczoraj. Napisałem zresztą do nich wczoraj może w poniedziałek odpiszą


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 06-04-2019 20:28

Masz pierwszego e-maila o dzienniczku? Tam powinno pisać. Ja teraz jestem w trakcie, skończy się jakoś w połowie kwietnia. A rozliczenie dopiero w połowie maja. W tamtym roku miałem podobnie, rozliczenie było trochę po dzienniczku.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 06-04-2019 20:29

(06-04-2019 20:22)Kryspin napisał(a):  
(06-04-2019 20:13)szkrot napisał(a):  
(06-04-2019 19:59)Kryspin napisał(a):  Mam pytanie do osób które miały z klubu kantar dzienniczek o napojach ankietę na koniec kiedy dostaliście? Mi się skończył w czwartek.
Ja miałem dzienniczek w lutym o napojach colombo i dostałem odrazu na drugi dzień i to w sobotę ,jesli o ten ci chodzi dzienniczekv

tak o ten ja w czwartek uzupełniałem dane za środę i to był ostatni dzień ale nic nie dostałem wczoraj. Napisałem zresztą do nich wczoraj może w poniedziałek odpiszą

Ja uzupelnilem 14 i napisali mi ze 18 będzie a miałem juz 15 ,wiec wychodzi na to ze do poniedziałku u ciebie powinno być


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 06-04-2019 21:10

(06-04-2019 20:28)obey93 napisał(a):  Masz pierwszego e-maila o dzienniczku? Tam powinno pisać. Ja teraz jestem w trakcie, skończy się jakoś w połowie kwietnia. A rozliczenie dopiero w połowie maja. W tamtym roku miałem podobnie, rozliczenie było trochę po dzienniczku.
W 2018 miałem pierwszy . Więc poczekam Wink