Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 03-04-2019 21:30

Ja nigdy jeszcze nie miałam ankiety na sw. A teraz na lifepoints też ciągle odrzuca. Z kolei surveyo24 to scam się zrobił. Nie wypłacili mi pieniędzy, a kontaktu z nimi nie ma wcale.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 03-04-2019 21:37

(03-04-2019 20:02)Agusek76 napisał(a):  Właśnie dostałam zaproszenie do testowania ekspresu Philipsa - no i głupia ja z rozpędu zaznaczyłam brak konta na face.. reszty i tak nie mam, ech i po ptokach raczej Sad

Na jakim panelu była ta ankieta?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 03-04-2019 22:32

Ja dziś na lifepoint miałem 4 ankiety wszystkie zrobiłem ale dziwna sytuacja ankieta o napojach wszystko pięknie ładnie ankieta ukończona i zamiast przenieść mnie na lifepoint to przeniosło mnie na clixsense i tam informacja że ankieta jest już zapełniona Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 03-04-2019 23:01

W Life Points po zmianach jest ogrom ankiet (w moim przypadku widzę bardzo duży przeskok w porównaniu do Global Test Market). Może być ciekawie, jeśli taka tendencja utrzyma się na dłużej Smile



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 04-04-2019 09:15

Life pointa ,racja,spora ankiet ale nie moge ich wypełnić na telefonie ,bo niby mam okienka zablokowane,wyskakujace ,mam system windows 10 telefon lumia 550 przeglądarka ie ,moze ktoś wie jak ? Bo wujek google nic nie mowi a sam nie widzę


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - PannaK - 04-04-2019 10:18

(03-04-2019 21:37)adgjm napisał(a):  
(03-04-2019 20:02)Agusek76 napisał(a):  Właśnie dostałam zaproszenie do testowania ekspresu Philipsa - no i głupia ja z rozpędu zaznaczyłam brak konta na face.. reszty i tak nie mam, ech i po ptokach raczej Sad


Na jakim panelu była ta ankieta?


Też chętnie się dowiem


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SkylineR34 - 04-04-2019 10:25

(04-04-2019 09:15)szkrot napisał(a):  Life pointa ,racja,spora ankiet ale nie moge ich wypełnić na telefonie ,bo niby mam okienka zablokowane,wyskakujace ,mam system windows 10 telefon lumia 550 przeglądarka ie ,moze ktoś wie jak ? Bo wujek google nic nie mowi a sam nie widzę
Próbuj dodać stronę Lifepoint do 'białej listy' przy blokowaniu w ustawieniach przeglądarki.
Ja tak musiałem zrobić na komputerze, aby to zadziałało.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Korali - 04-04-2019 13:19

Gdyby kogoś, przy próbie logowania do Life Points, powitał taki oto komunikat:

"Twoje członkostwo zostało anulowane. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym Help Center.".... spokoooooojnie, to tylko awaria; po 10 minutach ponownie byłam członkiem Wink

PS. czy na forum funkcjonuje ogólny wątek ankietowy (nie związany z dziennikami, stworzony do luźnych rozmów)? Szukam szukam, nie znajduję. Jeżeli nie - nie macie nic przeciwko, by takowy założyć? (czyt.: nie bałaganić Natince Smile)

pozdrawiam serdecznie


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 04-04-2019 13:26

(04-04-2019 13:19)Korali napisał(a):  Gdyby kogoś, przy próbie logowania do Life Points, powitał taki oto komunikat:

"Twoje członkostwo zostało anulowane. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym Help Center.".... spokoooooojnie, to tylko awaria; po 10 minutach ponownie byłam członkiem Wink

PS. czy na forum funkcjonuje ogólny wątek ankietowy (nie związany z dziennikami, stworzony do luźnych rozmów)? Szukam szukam, nie znajduję. Jeżeli nie - nie macie nic przeciwko, by takowy założyć? (czyt.: nie bałaganić Natince Smile)

pozdrawiam serdecznie

https://zarabiam.com/Forum-Off-Topic-10


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 04-04-2019 13:49

Ostatnio zauwazyłam, że ankiety coraz bardziej popularne sie staja jako forma dorobienia sobie i coraz więcej ludzi bardziej na powaznie i cierpliwie wypełnia, bo jeszcze kiedyś szybko każdy rezygnował. Ja mam gorsze i lepsze dni od tylu lat, ale zawsze cos tam wypełnie każdego dnia, nawet przynajmniej 2 ankiety.
Korali mi nie przeszkadza, że się pisze w moim dzienniku, bo wiadomo pewnie dlatego, że mój dziennik odnośnie ankiet był tu pierwszy na tym forum i taka kwestia przyzwyczajenia ze strony innych. Czasem tylko sie zastanawiam czy moderatorom to nie przeszkadza, że mój dziennik jest duzo komentowany i sie często wyświetla na stronie głównej.
Generalnie jak wolicie osobny temat to jak ktoś chce to może załozyc, tez nie mam nic przeciwko temu