Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 01-04-2019 22:56

(01-04-2019 20:06)Kryspin napisał(a):  U mnie dziś w clixsense była ankieta za 5$ szkoda że teraz trzeba czekać do 2 maja. Ale ładny bonus wpadnie 0,76$ Wink


Tez miałem 5 dzis , ostatnio miałem 3 wypełniona i odrzucona po miesiącu ,choc rzetelnie wypełniona ,wiec mam mieszane odczucia czy zalicza 5 ,jak coraz wiecej ludzi pisze ze dają dobre ankiety i odrzucaja po wypelnieniu


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 02-04-2019 05:26

Mnie dziś cofnęli ankietę za prawie $2 w Clix. Akurat taką drogą. Wypełniałam ją na początku marca. Nie mam pojęcia czemu cofnęli.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 02-04-2019 08:20

Coś podejrzanego jest z tą ankietą za 5$ pamiętam że w marcu się do niej nie dostałem. Dziś kolega powiedział że zrobił znowu taką samą ankietę jak w marcu za 5$ i teraz ma oczekujące 10$ do 22 kwietnia 5$ i 3 maja 5$ coś czuje że mogą tego nie zaliczyć. Chociaż mi się nie zdarzyło jeszcze aby coś cofnęli.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 02-04-2019 08:28

Chodzi Ci o klimatyzacje? Mi też jakimś trafem weszła dwa razy (21 i 1). Zobaczymy, przynajmniej bonus dobry za nią jest Wink.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 02-04-2019 08:50

(02-04-2019 08:28)obey93 napisał(a):  Chodzi Ci o klimatyzacje? Mi też jakimś trafem weszła dwa razy (21 i 1). Zobaczymy, przynajmniej bonus dobry za nią jest Wink.

tak o nią mi chodzi pierwszy raz w marcu nie zaznaczyłem mini pompek i temu mnie odrzuciło wczoraj było już ok.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 02-04-2019 11:39

Ja np miałem taki numer ze dostawałem o bankach co miesiąc ankietę i po miesiącu zaliczalo a po kilku miesiącach tej samej ankiety nie zaliczyło juz po miesiącu a tak samo wypełniona ,opinie word gdzie masa ankiet byla ,nic nie dostaje ,nawet jesli miało nie być kwalifikacji ,szkoda a nie wiem czemu ,sumiennie wypełniam ,za to wiele ankiet dostaje bezpośrednio bez sprawdzania czy są,co wcześniej nie bylo


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 02-04-2019 12:03

(02-04-2019 11:39)szkrot napisał(a):  Ja np miałem taki numer ze dostawałem o bankach co miesiąc ankietę i po miesiącu zaliczalo a po kilku miesiącach tej samej ankiety nie zaliczyło juz po miesiącu a tak samo wypełniona ,opinie word gdzie masa ankiet byla ,nic nie dostaje ,nawet jesli miało nie być kwalifikacji ,szkoda a nie wiem czemu ,sumiennie wypełniam ,za to wiele ankiet dostaje bezpośrednio bez sprawdzania czy są,co wcześniej nie bylo

to ja mam regularnie co jakiś czas 5 minutowa o plusie lub upc ocene sieci i pisze 5 min a ja bym ja w 2 minuty zrobiła, ale jak za szybko to odrzuca, dlatego staram sie ja wolniutko wypełniać i wtedy zalicza.

To samo może byc jak są w ankietach jakieś instrukcje to lepiej te 2 minuty odczekac i przejść dalej, bo czasem za nie czytanie instrukcji tez odrzuca i jak się szybko kliknie dalej na jakiejś instrukcji lub na jakimś tekście z pomysłem czy opisem jakiegos produktu. Myslę, że to juz system ankiety tak ma


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 02-04-2019 12:37

A udało sie komuś zlapax ankietę na tym peanut labs na clisense? Nowy surv od kilku miesięcy a nic tam ankiet


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - KeaDyLee - 02-04-2019 20:09

(02-04-2019 12:37)szkrot napisał(a):  A udało sie komuś zlapax ankietę na tym peanut labs na clisense? Nowy surv od kilku miesięcy a nic tam ankiet

Jestem od miesiąca w clixsense i jeszcze nigdy nie załapalem się
Moje zarobki: 7,72$ przez miesiąc Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 02-04-2019 21:45

(02-04-2019 12:37)szkrot napisał(a):  A udało sie komuś zlapax ankietę na tym peanut labs na clisense? Nowy surv od kilku miesięcy a nic tam ankiet

Ja jedną wykonałam i mi zaliczyli, ale robię te ankiety również w innym rotatorze.
[Obrazek: pl1.png]