Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - seti-bb - 27-03-2019 07:31

ja tez nie pamietam co z tym radiem z kantaru ja dalej nie mam


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 27-03-2019 12:50

Byłam ostatnie 2 dni chora, teraz sie lepiej czuje stąd moja nieaktywnośc.

Ostatnie mniejsze wypłaty, które nie dodałam dowodów wypłat to:
4 euro z forum vw
6,50 funta z prolific
5,5 euro z marketagent
20zł z electrolux
To będzie tez podliczone do miesięcznego raportu


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 27-03-2019 21:38

Dzisiaj zrobiłam:
4 ankiety w clixsense za łącznie 2,31$ i będzie bonus 0,32$ - stan konta 27,05$
ankieta klub zdrowia 30pkt - stan konta 276pkt
ankieta zymetria 20pkt - stan konta 185pkt
Wczoraj mimo choroby tez zrobiłam 2 ankiety w clixsense.
Odrzuciło mnie z ankiet z kantaru.

Tak dzis w clixsense
[Obrazek: csb27.png]

Na kwiecień się szykuję, aby wszystkie ankiety jakie dostaje na meila robić, bez wyjatku, nawet z takich mało popularnych paneli i to od razu po otrzymaniu na meila. Zobaczę jak to mi czasowo i zarobkowo wyjdzie i bedę podawać czas ile mi to zajęło w ciagu dnia.
Bedę musiała tylko ograniczyc czas w moich 4 grach na telefonie, w które gram


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 27-03-2019 21:59

W clixsense widzę, że sporo ostatnio masz ankiet, ja mam profil do aktualizacji i się zastanawiam czy coś zmienić czy nie, bo raz mam dużo ankiet a czasem zero - wiem, że wszędzie tak jest ale myslę że jakieś modyfikację wprowadzę, zeby sprawdzić czy będzie jeszcze lepiejSmile

Jestem bardzo ciekawa jak to wyjdzie z czasem i zarobkiem, jak zwykle będę zaglądaćSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 28-03-2019 10:21

A co do dziennika klubu kantar na temat radio to właśnie się rozpoczął.
Do zgarnięcia 600 punktów za jakieś 2 minutową ankietę więc uważam że jest w miarę przyzwoicie.Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 28-03-2019 12:41

(27-03-2019 21:59)ggusiaja napisał(a):  W clixsense widzę, że sporo ostatnio masz ankiet, ja mam profil do aktualizacji i się zastanawiam czy coś zmienić czy nie, bo raz mam dużo ankiet a czasem zero - wiem, że wszędzie tak jest ale myslę że jakieś modyfikację wprowadzę, zeby sprawdzić czy będzie jeszcze lepiejSmile

Jestem bardzo ciekawa jak to wyjdzie z czasem i zarobkiem, jak zwykle będę zaglądaćSmile

generalnie chyba zauwazyłam, że w OW trzeba się wstrzelić w odpowiednia godzinę i wtedy chyba każdy może o tej godzinie miec ta ankietę, tak mi sie wydaje (cos w formie takiego pokazania sie w odpowiednim czasie jak w prolific i kto pierwszy ten lepszy, tylko to w rotatorze), gdyż raz miałam ankietę i komus napisałam, ze własnie zrobiłam ankietę OW, a ten ktos zaraz po tym sprawdził i miał ta sama ankiete w tym czasie.
Mogłabym czasem napisać informację dla innych jak będę miec ankiete OW

Gusia może daj częśc etatu lub dorywcza praca biurowa, nawet jak nie pracujesz potraktuj wypełnianie ankiet jako taka pracę

(28-03-2019 10:21)xScigajx napisał(a):  A co do dziennika klubu kantar na temat radio to właśnie się rozpoczął.
Do zgarnięcia 600 punktów za jakieś 2 minutową ankietę więc uważam że jest w miarę przyzwoicie.Big Grin

ja kiedys taki dzienniczek miałam, ale to kilka lat temu, ale faktycznie pamietam że szybko to szło


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 28-03-2019 13:21

(28-03-2019 12:41)11natinka11 napisał(a):  
(27-03-2019 21:59)ggusiaja napisał(a):  W clixsense widzę, że sporo ostatnio masz ankiet, ja mam profil do aktualizacji i się zastanawiam czy coś zmienić czy nie, bo raz mam dużo ankiet a czasem zero - wiem, że wszędzie tak jest ale myslę że jakieś modyfikację wprowadzę, zeby sprawdzić czy będzie jeszcze lepiejSmile

Jestem bardzo ciekawa jak to wyjdzie z czasem i zarobkiem, jak zwykle będę zaglądaćSmile

generalnie chyba zauwazyłam, że w OW trzeba się wstrzelić w odpowiednia godzinę i wtedy chyba każdy może o tej godzinie miec ta ankietę, tak mi sie wydaje (cos w formie takiego pokazania sie w odpowiednim czasie jak w prolific i kto pierwszy ten lepszy, tylko to w rotatorze), gdyż raz miałam ankietę i komus napisałam, ze własnie zrobiłam ankietę OW, a ten ktos zaraz po tym sprawdził i miał ta sama ankiete w tym czasie.
Mogłabym czasem napisać informację dla innych jak będę miec ankiete OW

Gusia może daj częśc etatu lub dorywcza praca biurowa, nawet jak nie pracujesz potraktuj wypełnianie ankiet jako taka pracę

(28-03-2019 10:21)xScigajx napisał(a):  A co do dziennika klubu kantar na temat radio to właśnie się rozpoczął.
Do zgarnięcia 600 punktów za jakieś 2 minutową ankietę więc uważam że jest w miarę przyzwoicie.Big Grin

ja kiedys taki dzienniczek miałam, ale to kilka lat temu, ale faktycznie pamietam że szybko to szło

Dzięki za rady, pewnie że możesz dać takie info, oczywiście jak będziesz miała czasSmile Myślę, że oprócz tego rodzaju zatrudnienie jeszcze własnie zaznaczę administracja, bo jest też wybór branży w której się pracuje.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 28-03-2019 13:44

teraz globaltestmarket to https://www.lifepointspanel.com


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 28-03-2019 14:30

jakby komuś brakowało po wypełnieniu ankiety do bonusu na clixsense to w ofertach jest opcja za 0,01$ wystarczy wejść na strone Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kubolon - 28-03-2019 14:35

Jakie dane do profilu na clixsense są najbardziej opłacalne?