Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 22-03-2019 15:49

(22-03-2019 09:26)11natinka11 napisał(a):  
(22-03-2019 03:53)xScigajx napisał(a):  A ja mam dwa pytania?
1.Jak wypłacić pieniądze z zymetri?Mam odpowiednią ilość punktów wiem na co chce przelać.
Ale nie ma żadnego formularza żeby zlecić taką wypłatę.Może trzeba w jakiś dokładnym terminie to zrobić.
Wiec proszę o podpowiedz.
2.Co sądzicie o panelu Surveytime?

Z zymetrii 2 razy w miesiącu osoby co maja próg do wypłaty osiagniety dostaja ankietę z pytaniem jak chca wypłacic i jednym pytaniem konkursowym i jak poprawnie odpowiedzą to potem do ok tygodnia dostaja wypłatę.

Taki meil dostaniesz

[Obrazek: zym.png]

Ten surveytime to taki panel co z offers w clix mozna sie zarejestrować, dobrze kojarzę?
Pewnie kolejny panel na jedno kopyto
Dziękuję za informację dotyczącej zymetri.W takim razie czekam na wiadomość.
A co do surveytime to może być tak jak mówisz na jedno kopyto ale plusem ze po jednej ankiecie od razu przelewają 1$ na paypal.To jest fajne.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 22-03-2019 18:46

(22-03-2019 11:19)11natinka11 napisał(a):  Zrobiłam z zymetrii od razu az 5 ankiet Smile
To była seria oceniająca rózne programy telewizji polskiej. Za 4 ankiety dostałam po 20pkt bo wszystkie z programów wybrałam i oceniłam a w jednej ankiecie dostałam 8pkt, bo tylko jeden serial z 3 wybrałam, że oglądam a szkoda.

[Obrazek: zym1.png]

Generalnie ostatnio mam takie nieregularne dni, że czasem nie mam weny tak na ankiety, a czasem mam takie natchnienie i duzo robię na dzień ankiet.
Ostatnio nie zawsze dodaje wpisy, bo jak zrobię 2 lub 3 ankiety na dzień to nie warto robic raport, przewaznie robie raporty z min 5 ankietami na dzień

Może pójdę przykładem innych dzienników i bedę robic raporty 2-3 dniowe, bo codziennie to ciężko trochę.
Natinka, czy mogłabyś napisać coś więcej o Zymetrii, konkretnie mam na myśli to, czy mają oni jeden panel, czy więcej (?) bo gdzieś przewinęła mi się jeszcze nazwa w rodzaju Klub Zdrowia (lub podobnie). Chyba że są to 2 inne serwisy i coś pomieszałam Smile

Jeśli chodzi o prowadzenie dziennika to oczywiście jest to każdego indywidualna sprawa, ale ze swojej strony mogę powiedzieć, że dodawanie wpisów co 2-3 dni (zazwyczaj co 2) sprawdza się u mnie dość dobrze - szczególnie, biorąc pod uwagę, że czasami zdarzają się momenty, w których ciężko coś wrzucić do podsumowania (np. ze względu na małą ilość ankiet lub zwyczajnie - brak czasu na ogarnięcie tematu) Smile



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 22-03-2019 20:36

Ja już mam próg na Zymetrii, ale nie otrzymałam na mejla żadnej informacji o wypłacie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 22-03-2019 20:37

(22-03-2019 18:46)Marta. napisał(a):  Natinka, czy mogłabyś napisać coś więcej o Zymetrii, konkretnie mam na myśli to, czy mają oni jeden panel, czy więcej (?) bo gdzieś przewinęła mi się jeszcze nazwa w rodzaju Klub Zdrowia (lub podobnie). Chyba że są to 2 inne serwisy i coś pomieszałam Smile

Jeśli chodzi o prowadzenie dziennika to oczywiście jest to każdego indywidualna sprawa, ale ze swojej strony mogę powiedzieć, że dodawanie wpisów co 2-3 dni (zazwyczaj co 2) sprawdza się u mnie dość dobrze - szczególnie, biorąc pod uwagę, że czasami zdarzają się momenty, w których ciężko coś wrzucić do podsumowania (np. ze względu na małą ilość ankiet lub zwyczajnie - brak czasu na ogarnięcie tematu) Smile[/align]

Zymetria ma kilka paneli czyli na ten moment: zwykła zymetria, klub widza zymetria, klub zdrowia zymetria, bankosfera i podobno niedługo kolejny
Tam generalnie cięzko sie dostać. Jakis czas temu udało mi się wydedukować linki na rejestrację czyli zamiast słowa logowanie podstawiłam rejestracja i kilka osób na tym skorzystało, ale zczaili sie chyba i zablokowali taką mozliwość.
Niby tam jest zaproszenie dla znajomych, że trzeba wpisac meil znajomego, ale ciężko dochodza takie zaproszenia, albo wcale albo po długim czasie.
To jest ogólnie mało otwarty panel, nie jest takim masowym panelem jak np opinie.
Oprócz zwykłych ankiet czesto dostaje się ankiety rekrutacyjne do jakiś grup zamknietych przewaznie grupa kilkunastu osób odpowiada na pytania moderatorki przez kilka dni i dostaje sie za to 25zł lub 50zł lub 100zł.
Kilka razy byłam w takich grupach, mimo, ze często mam ankiety rekrutacyjne i na końcu czy zgadzam sie na taka grupę to jednak rzadko sie dostaje. Zawsze przy takich ankietach rekrutacyjnych trzeba opisowo cos odpowiedziec i pewnie wybieraja po najlepszych wpisach.
Moje 2 najlepsze projekty w zymetrii to było:
4 tygodniowe testowanie ekspresu do kawy (wartego ok 200zł), który potem dostałam na zawsze, do tego wiele kapsułek kaw, po 2 ankiety o tym w tygodniu przez 4 tygodnie i jeszcze za te ankiety 250zł czyli zyskałam ekspres do kawy warty ok 200zł, 250zł w gotówce za ankiety i wiele kapsułek pysznej kawy Smile
Drugi mój projekt to był o konsoli xbox grupa dyskusyjna i dostałam wtedy 100zł, bo przewaznie miałam za podobne projekty 25zł lub 50zł
Poza tym miałam tez testowanie chusteczek velvet i dostałam zapas chusteczek zarówno jednorazowych jak i w pudełkach i do tego 2 dobrze płatne ankiety po ok 10zł
To tak co moge powiedziec o zymetrii

(22-03-2019 20:36)kamys0 napisał(a):  Ja już mam próg na Zymetrii, ale nie otrzymałam na mejla żadnej informacji o wypłacie.

2 razy w miesiącu wysyłaja grupowo takie ankiety


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 22-03-2019 20:45

(22-03-2019 20:37)11natinka11 napisał(a):  
(22-03-2019 18:46)Marta. napisał(a):  Natinka, czy mogłabyś napisać coś więcej o Zymetrii, konkretnie mam na myśli to, czy mają oni jeden panel, czy więcej (?) bo gdzieś przewinęła mi się jeszcze nazwa w rodzaju Klub Zdrowia (lub podobnie). Chyba że są to 2 inne serwisy i coś pomieszałam Smile

Jeśli chodzi o prowadzenie dziennika to oczywiście jest to każdego indywidualna sprawa, ale ze swojej strony mogę powiedzieć, że dodawanie wpisów co 2-3 dni (zazwyczaj co 2) sprawdza się u mnie dość dobrze - szczególnie, biorąc pod uwagę, że czasami zdarzają się momenty, w których ciężko coś wrzucić do podsumowania (np. ze względu na małą ilość ankiet lub zwyczajnie - brak czasu na ogarnięcie tematu) Smile[/align]

Zymetria ma kilka paneli czyli na ten moment: zwykła zymetria, klub widza zymetria, klub zdrowia zymetria, bankosfera i podobno niedługo kolejny
Tam generalnie cięzko sie dostać. Jakis czas temu udało mi się wydedukować linki na rejestrację czyli zamiast słowa logowanie podstawiłam rejestracja i kilka osób na tym skorzystało, ale zczaili sie chyba i zablokowali taką mozliwość.
Niby tam jest zaproszenie dla znajomych, że trzeba wpisac meil znajomego, ale ciężko dochodza takie zaproszenia, albo wcale albo po długim czasie.
To jest ogólnie mało otwarty panel, nie jest takim masowym panelem jak np opinie.
Oprócz zwykłych ankiet czesto dostaje się ankiety rekrutacyjne do jakiś grup zamknietych przewaznie grupa kilkunastu osób odpowiada na pytania moderatorki przez kilka dni i dostaje sie za to 25zł lub 50zł lub 100zł.
Kilka razy byłam w takich grupach, mimo, ze często mam ankiety rekrutacyjne i na końcu czy zgadzam sie na taka grupę to jednak rzadko sie dostaje. Zawsze przy takich ankietach rekrutacyjnych trzeba opisowo cos odpowiedziec i pewnie wybieraja po najlepszych wpisach.
Moje 2 najlepsze projekty w zymetrii to było:
4 tygodniowe testowanie ekspresu do kawy (wartego ok 200zł), który potem dostałam na zawsze, do tego wiele kapsułek kaw, po 2 ankiety o tym w tygodniu przez 4 tygodnie i jeszcze za te ankiety 250zł czyli zyskałam ekspres do kawy warty ok 200zł, 250zł w gotówce za ankiety i wiele kapsułek pysznej kawy Smile
Drugi mój projekt to był o konsoli xbox grupa dyskusyjna i dostałam wtedy 100zł, bo przewaznie miałam za podobne projekty 25zł lub 50zł
Poza tym miałam tez testowanie chusteczek velvet i dostałam zapas chusteczek zarówno jednorazowych jak i w pudełkach i do tego 2 dobrze płatne ankiety po ok 10zł
To tak co moge powiedziec o zymetrii

Bardzo Ci dziękuję za szczegółowy i rozbudowany opis - dużo się z niego dowiedziałam Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 22-03-2019 22:00

Dzisiaj zrobiłam sporo ankiet:

5 ankiet zymetria za łącznie 88pkt (8,80zł) - stan konta 165pkt (16,50zł)
ankieta klub zdrowia 10pkt - stan konta 246pkt (24,60zł)
ankieta studentsatch 3pkt - stan konta 49pkt
2 ankiety badanie opinii za 20pkt i 40 pkt - stan konta 488pkt
ankieta clixsense 0,60$ - stan konta 17,49$
ankieta opinie 800pkt - stan konta 7150pkt
ankieta clickworker 1,40 euro - stan konta 5,67 euro


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 23-03-2019 14:45

Ja nie mam żadnych ankiet. A ankieta opinie.pl mi wygasła.

Generalnie to ja nie polecam Zymetrii. To czysty wyzysk. Za miesięczne badanie, gdzie było dużo pisaniny dzień w dzień dostaliśmy ledwie 100pkt. Support kompletnie olewa ludzi. Ludzie mają już dość tego portalu, co widać na forum. Chcą wypłacić pieniądze, a nikt nie odpisuje, ani na mejle ani tam. Można czekać i miesiąc i nikt nie odpisze.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Martuskaa1919 - 25-03-2019 23:18

(21-03-2019 12:32)11natinka11 napisał(a):  No i tak jak myślałam, obniżyli znów stawki ankiet OW w clix z 0,65$ do 0,60$, pewnie dlatego że dolar podskoczył. To juz kolejna obnizka, bo kiedys te OW były płatne 0,80$
Nie ma tak kolorowo, ze jak waluty idą w górę to my wiecej zarobimy, bo wtedy stawki spadają...

dolar podskoczył do góry już dawno, teraz to raczej powoli będzie szedł w dół Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 26-03-2019 08:14

A czy ktoś pamięta kiedy miał zacząć się dzienniczek z klubu kantar na temat radia?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 26-03-2019 13:09

Chyba 26 ale pewny nie jestem.