Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 20-03-2019 10:35

@Owl_ i Korali serdecznie Wam dziękuję za porady! Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - seti-bb - 20-03-2019 12:21

ok wiem że na 1 stronie jest top ale może jest już nie aktualny w każdym badź razie mam
badanie.pl
clixsinse
Toluna
Kantar
Badanie opinii

co polecacie jeszcze do tego dobrać ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 20-03-2019 12:36

@seti-bb zdecydowanie I-say, surveyo24, norstat


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 20-03-2019 12:51

Natinka, pojawily ci sie testy na globis? mi wlasnie pokazaly sie 3 testy (za 6EUR każdy -18EUR łacznie), wiesz jak to sie robi, lub ktos ma doswiadczenie w tym? tam jest po Niemiecku by zarezerwować i anulowac rezerwacje...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - seti-bb - 20-03-2019 14:18

(20-03-2019 12:36)kamys0 napisał(a):  @seti-bb zdecydowanie I-say, surveyo24, norstat

dzieki ktoś jeszcze coś ja odrzucam MOBROG tu to jest lipa


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 20-03-2019 14:48

(20-03-2019 14:18)seti-bb napisał(a):  
(20-03-2019 12:36)kamys0 napisał(a):  @seti-bb zdecydowanie I-say, surveyo24, norstat

dzieki ktoś jeszcze coś ja odrzucam MOBROG tu to jest lipa

studentswatch, ale trzeba sprawdzac i logowac się i prolific

(20-03-2019 12:51)adam_per napisał(a):  Natinka, pojawily ci sie testy na globis? mi wlasnie pokazaly sie 3 testy (za 6EUR każdy -18EUR łacznie), wiesz jak to sie robi, lub ktos ma doswiadczenie w tym? tam jest po Niemiecku by zarezerwować i anulowac rezerwacje...

w globis nic nie widze takiego, jedynie ankiety mam to zrobię to może będzie bon do allegro


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 20-03-2019 15:35

Tak, mobrog to strata czasu. Ja przestałam z niego korzystać. A czy Wy też nie łapiecie się do ankiet z Kantaru? Ja już 10 nie zaliczyłam z kolei.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - seti-bb - 20-03-2019 16:27

(20-03-2019 15:35)kamys0 napisał(a):  Tak, mobrog to strata czasu. Ja przestałam z niego korzystać. A czy Wy też nie łapiecie się do ankiet z Kantaru? Ja już 10 nie zaliczyłam z kolei.

tak łapie się le mało punktów coś teraz dają nawet biore udział w badaniu stacji radiowych będzie to trwało chyba z miesiąc. Też to macie




RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 20-03-2019 18:52

Też tak mam z mobrog - zmieniłam nawet wyszukiwarkę, bo mi się strona jakoś dziwnie zachowywała, co i tak niewiele pomogło bo -uwaga- nie wypełniłam tam ani jednej ankiety, za każdym razem mnie wywala.
Ja mam pytanie co do Global Test Market, może coś poradzicie, bo mnie krew zaleje. Od miesiąca prawie się z nimi wożę, bo nie mogę się zarejestrować, bo jakoby ktoś (ja lub ktoś inny z mojego "gospodarstwa domowego") jest już zarejestrowany. Piszę, podaję swoje dane i nic, dostałam tylko jakieś automatyczne powiadomienie, że muszę się komunikować w języku angielskim - co i tak robiłam.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 20-03-2019 19:23

@Agusek76 miałam to samo. Weź inny mejl zarejestruj, a hasło musisz wygenerować w jakimś online generatorze i zapisać w notatniku. Innej rady nie ma. Za tydzień zmieniają portal na LifePoint. Punkty zostaną przeniesione. Ja mam 100pkt do wypłaty i nie mogę od m-ca dobić. Mam wrażenie, że im bliżej progu, tym ciężej.