Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 12-03-2019 12:19

(12-03-2019 11:52)Kryspin napisał(a):  jakiś czas temu poleciłem clixsense dla kolegi i od czasu do czasu wypełnia tam ankiety. Dziś zobaczyłem że prowizję mam 2,13 $ mimo że kolega napisał mi że zrobił jedną ankietę z OW za 0,65 $. Czyżby jakiś błąd mieli?

Ten kolega zrobił ankietę za 0,65$ wiec Ty za to 0,13$ dostałeś, a 2$ bonus bo łącznie zarobił 5$

Tu sa informacje o programie partnerskim https://www.clixsense.com/en/Affiliates-Affiliate_Program


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 12-03-2019 13:25

Jeśli ktoś ma ankietę z zymetrii na temat nazwy nowej społeczności i chciałby zagłosować na moją propozycję to polecam nazwę "Infosfera".


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 12-03-2019 16:37

Ja nie umiem przejść tej ankiety z Zymetrii do końca. Jakiś błąd się pojawia.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 12-03-2019 20:05

(12-03-2019 13:25)adgjm napisał(a):  Jeśli ktoś ma ankietę z zymetrii na temat nazwy nowej społeczności i chciałby zagłosować na moją propozycję to polecam nazwę "Infosfera".

Ja nie miałam i zastanawia mnie jedna rzecz. Nie wiem czy to dobrze czy źle, że nie miałam, ale pamietam że jak tworzyła sie bankosfera to ja uczestniczyłam w ankiecie z tworzeniem nazwy do bankosfery a potem mnie do niej nie zaprosili...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - seti-bb - 12-03-2019 20:31

MA ktoś takie komunitakty na speak Up na clixSense ? nie wiem czeu to wyskakuj raczej staram sie wypełniac dokładnie ankiety

Przepraszamy, zapraszamy do innej ankiety…
Bardzo poważnie podchodzimy do jakości wypowiedzi oraz bezpieczeństwa konta. Niestety nie możemy zarejestrować Państwa udziału w tej ankiecie. Dzieje się tak, gdy udzielą Państwo odpowiedzi pośpiesznie, udzielone odpowiedzi nie pasują do danych profilu, znajdują się Państwo w innym kraju niż kraj przypisany do konta lub ktoś z gospodarstwa domowego już wziął udział w tej ankiecie.

Przed rozpoczęciem kolejnej ankiety proszę wyczyścić pamięć podręczną i skasować pliki cookie. Jeśli to nie pomoże, należy skontaktować się z obsługą klienta.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 12-03-2019 21:09

@seti-bb Ja dziś miałam taki komunikat, po tym jak zaczęłam wypełniać ankietę.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 12-03-2019 22:26

Dzisiaj zrobione ankiety:

2 ankiety clixsense za łacznie 1,37$ i będzie bonus 0,19$ - czekam na wypłate
ankieta studentswatch 3pkt - stan konta 46pkt
2 ankiety prolific za 1,30 funta i 0,17 funta - stan konta 1,47 funta
ankieta zymetria 20pkt -stan konta 77pkt
ankieta surveyo24 20pkt - stan konta 125pkt
ankieta w społeczności electrolux z wieloma pytaniami opisowymi oceniającymi 5 filmików
wpisy w społecznosciach badawczych

Wypłata z wizja orange Smile

[Obrazek: wizja-12-03.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 12-03-2019 22:41

ja ostatnio tak chwaliłem studentswatch i chyba za bardzo bo cienko u nich z ankietami mam :/ dziś dostałem 12 zł z electrolux ale nie chce mi się tam udzielać powinno być jak w orange tam co miesiąc mi wpada 22 zł.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 12-03-2019 22:52

(12-03-2019 22:41)Kryspin napisał(a):  ja ostatnio tak chwaliłem studentswatch i chyba za bardzo bo cienko u nich z ankietami mam :/ dziś dostałem 12 zł z electrolux ale nie chce mi się tam udzielać powinno być jak w orange tam co miesiąc mi wpada 22 zł.

Też uważam że powinna być stała nagroda za udział.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 13-03-2019 11:40

(12-03-2019 22:52)obey93 napisał(a):  
(12-03-2019 22:41)Kryspin napisał(a):  ja ostatnio tak chwaliłem studentswatch i chyba za bardzo bo cienko u nich z ankietami mam :/ dziś dostałem 12 zł z electrolux ale nie chce mi się tam udzielać powinno być jak w orange tam co miesiąc mi wpada 22 zł.

Też uważam że powinna być stała nagroda za udział.

Ja też, tym bardziej niektóre zadania jak dla jakis ekspertów technicznych, wole wyrażać opinię na jakis temat lub coś oceniać np reklamę, produkt itp niz wymyślać jakieś techniczne rozwiązania