Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 06-06-2017 21:21

(06-06-2017 19:27)brutusek napisał(a):  Natinka co robisz ze na opinie.pl przychodza ci tak wysoko platne ankietY ? Ja raz ze dostaje 1 na kilka dni to jeszcze malo punktow ? Zalezne od wypelnienia profilu czy jaki jest sposob na ta stronke ?

Kiedyś były lepiej płatne, teraz mam mniej, ale mam 2 grupy ankiet lepiej płatne tj. cykliczne o Avon i wtedy od 700 do 900 pkt i to mam co jakiś czas, oraz druga grupa cyklicznych o sklepie Ikea (ze względu na to że mieszkam w mieście gdzie mam sklep Ikea) i tu też jest coś około 1000 pkt. Teraz to głównie mam z tych serii ankiety, no i jeszcze czasem o napojach, ale to mało płatne bo za 200 pkt.
Kiedyś były lepiej płatne ankiety, jak nie można było polecać. Wraz z możliwością zapraszania i osiągania prowizji z poleconych, wartość punktowa ankiet spadła. A kiedyś zdażyła mi się nawet ankieta za 2400 pkt i większość ankiet była po ponad 1000 pkt. No cóż coś kosztem czegoś.
To samo co do ilości, że im więcej osób, tym podział ankiet na większą liczbę osób, a co za tym idzie mniej ankiet na osobę.

(06-06-2017 18:53)Kryspin napisał(a):  a z Badanie Opinii wysyłają jakiegoś maila gdy wyślą nam kase na konto? Smile

Nie wysłali mi maila, zobaczyłam na koncie że mam kasę. A przeważnie wolę dodawać dowody z maila lub najwyżej z paypal, a z konta bankowego nie lubię, ale czasem dodam jak nie ma maila i możliwości paypal.
Wysłali mi wypłatę po 3 dniach. A i jeszcze przy wypłacie podaje się pesel, ale pisałam do nich i PITa nie dostanę niby w 2018 roku.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 15-06-2017 15:09

Jakby co jutro wyjeżdżam na 2 tygodnie i będę tylko w znikomym stopniu dostępna w sieci.
Ankiety w większości także odpuszczam sobie na te 2 tygodnie Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 01-07-2017 12:52

Już wróciłam z wyjazdu i teraz dalej trzeba się brać za ankiety Smile


W tym czasie dostałam zamówione już wcześniej 110 zł z panelu jtn

[Obrazek: jtn_wyp_ata.png]


50 zł z panelu opinie.pl Smile

[Obrazek: opinie.20.06.png]

Oraz 30 zł na konto z panelu BO Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Pablo1878 - 01-07-2017 12:58

Gratulacje! Wink

Wiesz może jaka jest wartość doładowania telefonu z opinie.pl ?Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 01-07-2017 13:01

(01-07-2017 12:58)Pablo1878 napisał(a):  Gratulacje! Wink

Wiesz może jaka jest wartość doładowania telefonu z opinie.pl ?Smile

Nie wiem w sumie, nie zamawiałam doładowania jeszcze, ale gdzieś ktoś pisała, że dość szybko dają.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - danoneksss - 01-07-2017 13:07

@[Pablo1878]
Bodajże 20 zł Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 10-07-2017 21:41

Ale jestem zadowolonaHuh
Dostanę z zymetrii ekspres do kawy z zapasem kawy do testowania (raczej już zostaje dla mnie, bo przy ankiecie rekrutacyjnej tak dali do zrozumienia) i jeszcze do tego 250 zł za podzielenie się opinią o ekspresie w kilku ankietach Huh
Już jest przekazane kurierowi i pewnie jutro będę miała i sobie wypiję dobrą kawkę Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 11-07-2017 13:25

Otrzymałam już ekspres oraz zapas kaw do testowania od zymetrii Smile
A ponadto mam podwójne testowanie, bo również wzięli mnie do trugiego testu i również otrzymałam zapas chusteczek higienicznych velvet Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 15-07-2017 14:30

Wczoraj otrzymałam wypłatę 50 zł z panelu opinie.pl Smile

[Obrazek: opinie_14.07.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 22-07-2017 09:00

Jako, że mało wylewnie prowadzę dzienniki w porównaniu co z niektórymi (nie lubię zbytnio podsumowań, sprawozdań ile zarobiłam , dziennych raportów jak co niektórzy itd bo nie mam do tego cierpliwości i brak mi systematyczności)), postanowiłam podzielić się screenami z wpływów na moje konto paypal od początku roku. Nie udało mi się zrobić screena w jednej całości, dlatego aby było w miarę widoczne podzieliłam na 4 screeny.
To są tylko wpływy z paypal, a ponadto miałam też na konto (np z SW, badanie opinii , panelu BO itp) oraz na skrill z clixsense.

Oto screeny:

[Obrazek: pp1.png]

[Obrazek: pp2.png]

[Obrazek: pp3.png]

[Obrazek: pp4.png]