Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 06-03-2019 23:09

Dzisiaj zrobiłam 2 ankiety ze studentswatch za 4pkt i 2pkt i mam tam 43pkt oraz ankietę z prolific za 1,52 funta (jeszcze nie zaliczona) i mam tam 4,42 funta.
Poza tym uzupełniłam trochę wpisów w społecznościach. Ostatnio wiecej na tych społecznościach sie skupiam, a mam ich sporo.
No i niestety męczę się w ustawieniach komputera bo wiesza mi się komputer i strasznie źle chodzi...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 07-03-2019 13:34

wiem, że na panelach zostało wiele zrobionego w kwestii czasu na wypłatę pieniędzy (szczególnie) na realizację nagród, ale potrzeba by panele zrobiły więcej w tej kwestii, nie mówię tu o tych co trzeba czekać miesiąc i więcej, bo to jest "bez komentarza", ale te panele gdzie czeka się dwa tygodnie, powinny skrócić czas oczekiwania choćby jako wzór market agent 3-4 dni, moze sie w końcu coś zmieni jak sie bedzie poruszac tą sprawe u nich w mailach i na forach...
......................................
kamys0 klub kantar tak jak każdy panel potrzebuje aktywności i to od tego głównie zalezy ci im sie opłacasz i ile wysyłają ankiet generalizując, a ankiety z domena.ru ostatnio pojawiały sie nie tylko na i-say, ankiety te łatwo sie wypełnia, jeszcze mnie nie odrzuciło z ani jednej... w każdym razie dziwne- wniosek, zobaczymy
.......................................
11natinka11 też z kompem mam, ale też już ma już blisko okrągłą rocznicę, wiec trzeba myśleć o wymianie "staruszka", ja czyszczę pliki tymczasowe przeglądarki użytkownika windows temp i mam nowa każdorazowo jedną wersje przegladarki od miesiaca do trzech


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Martuskaa1919 - 07-03-2019 20:45

Na Clixsense w Wannadas dużo nowych routerów Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 07-03-2019 20:57

Hej Smile 11natinka11 mam pytanko - czy pamiętałaś o mojej prośbie w związku z zaproszeniem (pisałaś o Zymetrii?) Zainteresowana jestem (i jednocześnie zielona) w kwestii zamkniętych społeczności, może ktoś może wspomóc? Ładnie się uśmiechamBig Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 08-03-2019 00:08

(07-03-2019 20:45)Martuskaa1919 napisał(a):  Na Clixsense w Wannadas dużo nowych routerów Smile


Dziekuję za informację Smile

(07-03-2019 20:57)Agusek76 napisał(a):  Hej Smile 11natinka11 mam pytanko - czy pamiętałaś o mojej prośbie w związku z zaproszeniem (pisałaś o Zymetrii?) Zainteresowana jestem (i jednocześnie zielona) w kwestii zamkniętych społeczności, może ktoś może wspomóc? Ładnie się uśmiechamBig Grin

Wysłałam i teraz ponownie, bo ciężko tam dochodzi.
Spróbuj podane meile, które Ci wysłałam dodać do zaufanych, może wtedy dojdzie


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - seti-bb - 08-03-2019 10:54

a ile macie ClixSense róterów ja mam teraz bez OW tylko 2 ;/


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 08-03-2019 11:56

(08-03-2019 10:54)seti-bb napisał(a):  a ile macie ClixSense róterów ja mam teraz bez OW tylko 2 ;/

Tez niestety 2, bez OW, ale sie czasem jakieś pokazują. Wczoraj 2 zrobiłam, może i bym więcej zrobiła jakbym wiecej była na komputerze, bo był podobno wczoraj wysyp


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Martuskaa1919 - 08-03-2019 13:16

(08-03-2019 11:56)11natinka11 napisał(a):  
(08-03-2019 10:54)seti-bb napisał(a):  a ile macie ClixSense róterów ja mam teraz bez OW tylko 2 ;/

Tez niestety 2, bez OW, ale sie czasem jakieś pokazują. Wczoraj 2 zrobiłam, może i bym więcej zrobiła jakbym wiecej była na komputerze, bo był podobno wczoraj wysyp

Ojj tak był wysyp i to jaki... moi refferalsi zarabiali po 8 dolarów nawet...
Ja natomiast zrobiłam tylko dwie Sad
Kurcze mam nadzieję, że oddadzą niedługo ten OW rówież. Wiem, że zabrali nie tylko nam, ale wszędzie...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - seti-bb - 08-03-2019 14:02

Też wczoraj zrobiłem klika na clixsense i na greenpantera tylko sie powoli martwie bo na gree zrobiłem już kilka ankiet a dalej widnieje 5$ a już troche tych dni przeleciało powinno chyba już coś doliczyć :/


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 08-03-2019 20:39

@adam_per tak się składa, że do wszystkim paneli loguję się codziennie...także jestem aktywna, a mimo to na Kantarze mam bardzo rzadko ankiety. Ja ostatnio wypełniłam jedną ankietę po rosyjsku z wielkim trudnem na clix do samego końca, ale nie zaliczyło mi jej. Może Ty jesteś rusycystą, ale mnie ciężko to odszyfrować.

Wczoraj zarobiłam na clix ponad $5 i wypełniłam 7 ankiet. Mam tylko 1 rotator peanuts, czasem ten drugi za 43 centy.

@seti-bb jak Ci się udaje równocześnie wypełniać ankiety z clix i pantery? Przecież te dwa panele się gryzą.