Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 06-03-2019 10:53

@adam_per ja tam nie mam żadnych ankiet z rosyjskiej domeny. Kantaru bym nie polecała. Ankiety może ze 2 na miesiąc są. Isay ma często ankiety.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 06-03-2019 11:11

na zymetrii jest ankieta i nabór do 7 dniowego forum za 100 zł .


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 06-03-2019 11:56

Hmm, ja nic nie mam na Zymetrii. Z kolei Elektrolux bez mojej wiedzy usunął mi konto. Wypłaty nie otrzymałam.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 06-03-2019 12:05

(05-03-2019 19:36)adam_per napisał(a):  jak widze klub kantar coraz lepiej sie zapowiada, rozkręca, o wiele bardziej warto tam być, wiecej płacą, lepsze ankiety, zobaczymy z wypłatami, ale jak tak bedzie sie zapowiadał to przeniosę sie tam w wiekszosci, słabsze panele bede mnej odwiedzał, mniej angażował się... KLUB KANTAR DUUZY PLUS...
............................................
zauważyliście, chyba nie tylko i-Say daje ankiety z panelu o domenie .ru czyli rosyjskiej, było wiele afer, "szpiegowania", hakerstwa z różnymi rosyjskimi rzeczami od antywirusa po kradzież danych, wyłudzanie, nie wiem, gdzieś zerknę w tej sprawie w fora, zabezpieczenia...
...........................................................
Natinka, gratulacje, wciąż lepiej i wyzej mierzysz...

Mi chyba teraz dzięki kantarowi, bedzie zostawać 50zł w kieszeni, bo nie bedę musiała doładowywać telefonu za 50zł bo mam mixa a będę miała chyba co miesiąc juz doładowanie.
Na koniec lutego miałam doładowane (w sumie za askgfk) a juz mam na doładowanie w kantar.
Jak i tak muszę doładowywac telefon to mi się bardziej opłaca doładowanie za 50zł niż wypłata 32zł Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 06-03-2019 14:24

(06-03-2019 11:11)Kryspin napisał(a):  na zymetrii jest ankieta i nabór do 7 dniowego forum za 100 zł .

A za ile punktów jest tak ankieta?Bo miałem rano okazję wypełniać jakaś ankietę ale niestety nie udało mi się jej dokończyć.?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 06-03-2019 14:26

(06-03-2019 14:24)xScigajx napisał(a):  
(06-03-2019 11:11)Kryspin napisał(a):  na zymetrii jest ankieta i nabór do 7 dniowego forum za 100 zł .

A za ile punktów jest tak ankieta?Bo miałem rano okazję wypełniać jakaś ankietę ale niestety nie udało mi się jej dokończyć.?

8 punktów.
kamys0

Ja Z Electrolux dostałem maila (godzinę temu) że na pewno dostanę przyznany mi bonus.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Zaperr44 - 06-03-2019 14:42

Cytat:Mi chyba teraz dzięki kantarowi, bedzie zostawać 50zł w kieszeni, bo nie bedę musiała doładowywać telefonu za 50zł bo mam mixa a będę miała chyba co miesiąc juz doładowanie.
Na koniec lutego miałam doładowane (w sumie za askgfk) a juz mam na doładowanie w kantar.
Jak i tak muszę doładowywac telefon to mi się bardziej opłaca doładowanie za 50zł niż wypłata 32zł Smile

Potwierdzam ja w ciągu 2 tygodnii uzbierałem już na doładowanie za 30zł, więc to jest o wiele bardziej opłacalna wersja niż przelew (i tańsza).A wiesz może jak wygląda to jeżeli chodzi o bon do empika? On jest cyfrowy czy przesyłany do nas fizycznie?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 06-03-2019 15:46

(06-03-2019 14:42)Zaperr44 napisał(a):  
Cytat:Mi chyba teraz dzięki kantarowi, bedzie zostawać 50zł w kieszeni, bo nie bedę musiała doładowywać telefonu za 50zł bo mam mixa a będę miała chyba co miesiąc juz doładowanie.
Na koniec lutego miałam doładowane (w sumie za askgfk) a juz mam na doładowanie w kantar.
Jak i tak muszę doładowywac telefon to mi się bardziej opłaca doładowanie za 50zł niż wypłata 32zł Smile

Potwierdzam ja w ciągu 2 tygodnii uzbierałem już na doładowanie za 30zł, więc to jest o wiele bardziej opłacalna wersja niż przelew (i tańsza).A wiesz może jak wygląda to jeżeli chodzi o bon do empika? On jest cyfrowy czy przesyłany do nas fizycznie?

tego nie wiem, ale doładowanie jest teraz instant, a w smgkrc sie czekało do 2 tygodni

(06-03-2019 14:26)Kryspin napisał(a):  
(06-03-2019 14:24)xScigajx napisał(a):  
(06-03-2019 11:11)Kryspin napisał(a):  na zymetrii jest ankieta i nabór do 7 dniowego forum za 100 zł .

A za ile punktów jest tak ankieta?Bo miałem rano okazję wypełniać jakaś ankietę ale niestety nie udało mi się jej dokończyć.?

8 punktów.
kamys0

Ja Z Electrolux dostałem maila (godzinę temu) że na pewno dostanę przyznany mi bonus.


Ja nic nie miałam z zymetrii, w ogóle jeszcze w marcu nie miałam ankiety


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 06-03-2019 15:48

@Kryspin, jak pisałam mnie bez mojej wiedzy konto usunęli. Otrzymałam taką informację na mejla.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 06-03-2019 16:22

11natinka11 może to tylko dla facetów bo w sumie pytania były o żelach pod prysznic i później pytania tylko i wyłącznie o marki dla mężczyzn.