Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 04-03-2019 16:27

(04-03-2019 11:02)ggusiaja napisał(a):  
(03-03-2019 23:18)xScigajx napisał(a):  Czy panel Surveyo24 zaprzestał wypłat na paypal czy to czas na jakieś większe zmiany?

Też się nad tym zastanawiam, już od dwóch dni nie ma wypłat na Paypal, a może dlatego, że system zaokraglał kwotę do 6$ nawet jak się zleciło 5,01$ a tak miałam właśnie 2 razy.
Mi zawsze normalnie przelewali bez żadnego zaokraglania do pełnej sumy.Wydaje mi się że to chyba nie jest powód tego że nie ma możliwości przelewu na paypal.Ktoś jakieś informacje posiada?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 04-03-2019 16:30

(04-03-2019 16:27)xScigajx napisał(a):  
(04-03-2019 11:02)ggusiaja napisał(a):  
(03-03-2019 23:18)xScigajx napisał(a):  Czy panel Surveyo24 zaprzestał wypłat na paypal czy to czas na jakieś większe zmiany?

Też się nad tym zastanawiam, już od dwóch dni nie ma wypłat na Paypal, a może dlatego, że system zaokraglał kwotę do 6$ nawet jak się zleciło 5,01$ a tak miałam właśnie 2 razy.
Mi zawsze normalnie przelewali bez żadnego zaokraglania do pełnej sumy.Wydaje mi się że to chyba nie jest powód tego że nie ma możliwości przelewu na paypal.Ktoś jakieś informacje posiada?

Jedyne co widzę to chyba, ze coś z dostawcami opinion world sie stało, bo na wszystkich panelach gdzie Ci dostawcy sa cos sie stało, może coś robia i wróci ten dostawca


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 04-03-2019 16:41

Surveyo24 od nowego roku się coś popsuł. Ankiet nie ma żadnych, bynajmniej ja się do żadnej nie dostałam. Jeszcze teraz ten Paypal. Zauważyłam, że coraz więcej paneli wycofuje się z tego portfela. OW też mnie martwi, że go nie ma na clix.

@ggusiaja - mnie nigdy nie zaokrąglił. Wypłacał dokładnie tyle, ile treba.
@Kryspin - z tym profilic to jest tak, że na tą kopertę to nikt tam nie odpisuje. A z norstat to mało tych ankiet tam jest.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 04-03-2019 17:44

W surveyo jak już pisałam 2 razy otrzymałam równą kwotę 6$ choć zlecałam dwa razy kwotę lekko powyżej 5$. Co do OW mi dziś sie udało zrobić w greenpanthera taką krótką o telefonii komówkowej.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 04-03-2019 18:01

Wróci Ow w clixsense. Odpisali mi:

Hello,
this router and their surveys will return soon.

Thank you,
ClixSense Support


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - DorszGaming - 04-03-2019 18:34

No to super, bo stamtąd udało mi się wypełnić trochę ankiet.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Martuskaa1919 - 04-03-2019 20:00

(04-03-2019 18:01)11natinka11 napisał(a):  Wróci Ow w clixsense. Odpisali mi:

Hello,
this router and their surveys will return soon.

Thank you,
ClixSense Support

Taak mi też to odpisali... ale nie potrafią konkretnie odpowiedzieć kiedy i co jest tego przyczyną, mimo że się ich pytałam... już na te pytanie zero odpowiedzi... A mi to nie w smak, bo zarobki drastycznie mi spadły.. praktycznie o połowę Sad


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 04-03-2019 21:17

(04-03-2019 16:41)kamys0 napisał(a):  Surveyo24 od nowego roku się coś popsuł. Ankiet nie ma żadnych, bynajmniej ja się do żadnej nie dostałam. Jeszcze teraz ten Paypal. Zauważyłam, że coraz więcej paneli wycofuje się z tego portfela. OW też mnie martwi, że go nie ma na clix.

@ggusiaja - mnie nigdy nie zaokrąglił. Wypłacał dokładnie tyle, ile treba.
@Kryspin - z tym profilic to jest tak, że na tą kopertę to nikt tam nie odpisuje. A z norstat to mało tych ankiet tam jest.
Może i wycofują się.Tylko niech zmienia na jakiś inny portfel.Ja ogólnie na paypal nie mogę powiedzieć złego słowa działa bez zarzutu.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 04-03-2019 22:21

Też sobie chwalę PayPal i dla mnie to ogromna trudność, że tyle paneli z niego rezygnuje. Dostaliście może już te bonusy z elektroluxa? Bo ja nic.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 04-03-2019 23:17

Ja dzis 4 ankiety zrobiłam:
z prolific za 0,50 funta (czekam juz na zatwierdzenie 4 ankiet)
ze studentswatch za 2pkt
z norstat za 10pkt
z badanie opinii za 30pkt
Dzisiaj za wiele nie zrobiłam, ale taki na szybko raport dodam