Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 26-02-2019 22:54

Dzisiaj zrobiłam:
3 ankiety clixsense za łącznie 1,81$ i będzie bonus 0,25$ - stan konta 24,62$
ankieta reaktor opinii 5pkt - stan konta 364pkt
studentswatch 6 ankiet po 1pkt - stan konta 30pkt
Uzupełniłam wpisy w wizja orange

Dostałam wypłatę z opinie Smile

[Obrazek: opinie-26-02.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 27-02-2019 21:38

Dzisiaj ładnie mi poszło i zrobiłam sporo ankiet:

4 ankiety clixsense za łącznie 2,65$ i będzie bonus 0,37$ - stan konta 28,95$
2 ankiety kantar za 160pkt i 60pkt - stan konta 1295pkt (jest już na doładowanie za 50zł ale jeszcze nie zamawiam)
ankieta studentswatch 1pkt - stan konta 31pkt
3 ankiety prolific za 1,25 funta, 0,80 funta i 1 funt (jedna ankieta będzie 3 dniowa o emocjach za 2,5 funta dziennie) - stan konta 4,57 funta (dzisiejsze ankiety jeszcze nie doliczone)
Poza tym zrobiłam sporo wpisów w społecznościach badawczych, bo było kilka zadań

Tak w clixsense dziś

[Obrazek: 1cs.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - seti-bb - 27-02-2019 22:32

Ja nie wiem, dostaje maila np z geenpantery że są ankiety a tu sie okazuję że po godzinie koniec ankiet.W clixsense podobnie albo odrzuca albo już nie aktualne kurde powoli sobie myślę że chyba lepiej puszki po piwie zbierać Idea ale nie poddaje sie i sprawdam z 5 razy nadzień ankiety Big Grin ale jednak już z dystansem


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 28-02-2019 09:23

@seti-bb - też tak na początku miałam, ale teraz mi ładnie idzie w clix. Co do pantery to ona się gryzie z clix. Jeśli tam zarabiasz, to nie masz ankiet w panterze. Osobiście sobie panterę odpuściłam.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - elrybakov1 - 01-03-2019 11:02

Czy ktoś dokończył już dzeinniczek o napojach na Kantar? Po wypełnieniu wszystkich dni miała się pojawić ankieta podumowująca i jeszcze jej nie ma. Wie ktoś ile trzeba będzie czekać?


EDIT: Już dostałem ankietę podsumowującą i 1000 pkt na konto. Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 01-03-2019 11:46

ja pierdziele mam nadzieję że na clixsense wróci świat opinii facepalmAngry


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 01-03-2019 14:13

(01-03-2019 11:02)elrybakov1 napisał(a):  Czy ktoś dokończył już dzeinniczek o napojach na Kantar? Po wypełnieniu wszystkich dni miała się pojawić ankieta podumowująca i jeszcze jej nie ma. Wie ktoś ile trzeba będzie czekać?


EDIT: Już dostałem ankietę podsumowującą i 1000 pkt na konto. Smile
Ja dopiero od dzisiaj zaczynam dzienik o napojach.
A czy paragony w tym dzienniku są ważne czy może nie mają jakiegoś większego wpływu?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - seti-bb - 01-03-2019 16:46

Troche nie jestem w temacie o co chodzi z tym Kantarem podajcie jakiegoś linka jak to jest jakiś panel


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 01-03-2019 17:04

(01-03-2019 16:46)seti-bb napisał(a):  Troche nie jestem w temacie o co chodzi z tym Kantarem podajcie jakiegoś linka jak to jest jakiś panel

http://www.klubkantar.pl


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 01-03-2019 21:11

Ostatnie 2 dni z braku czasu po 3-4 ankiety dziennie robiłam np z clixsense, prolific, badanie opinii itp

To moja jeszcze ostatnia wypłata w lutym z prolific Smile

[Obrazek: prolific-28-02.png]


A to juz pierwsza w marcu ze społeczności badawczej future home Smile
(nie wiem dlaczego w dwóch osobnych przelewach)

[Obrazek: fh1-01-03.png]

[Obrazek: fh2-01-03.png]

Wczoraj także doładowałam sobie telefon za doładowanie 50zł z ask gfk, w sumie dostałam je w styczniu, ale nie zauważyłam meila i po kontakcie z nimi w lutym dopiero odszukałam.

Jutro zrobię podsumowanie zarobków za luty

(01-03-2019 11:46)Kryspin napisał(a):  ja pierdziele mam nadzieję że na clixsense wróci świat opinii facepalmAngry

Mam nadzieje, że tylko to chwilowo i cos z tym robią, bo czasem juz też były rózne kombinacje i wracało. Ja z OW najwięcej ankiet robiłam