Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 13-02-2019 22:43

(13-02-2019 22:33)adgjm napisał(a):  Gratulacje dla Was.Mi się udało trafić tą za 43zł.

Dzięki i również gratulujęSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 13-02-2019 22:55

Gratuluje że Wam się udało ;P do mnie nie napisali chamy Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 14-02-2019 12:26

Gratulacje! Ja dostałam 21 zł, ale też się cieszę, że w ogóle mnie ujęli w swoim spisie Smile Huh


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 14-02-2019 22:33

Dzisiaj głównie robiłam zadania w 3 społecznościach badawczych i troche mi na tym czasu zeszło, a ankiete tylko zrobiłam ze studentswatch.

Dostałam dzis 3 wypłaty Smile

Z badanie opinii Smile

[Obrazek: badanieop14-02.png]

ze studentswatch Smile

[Obrazek: sw14-02.png]

Oraz z zymetrii Smile

[Obrazek: zymetria14-02.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 15-02-2019 10:43

Dziś otrzymałem 3 tyś punktów za testowanie gumy w panelu TolunaHuh
Ale niestety w quizie w społeczności philips tym razem mi się nie udało.Rolleyes


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 15-02-2019 19:15

kurcze miałem ankietę w clixsense na temat fb i twittera i ją zakończyłem a na koniec taka niemiła niespodzianka i ankieta nie zaliczona :/
[Obrazek: clix.jpg]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SkylineR34 - 15-02-2019 19:32

@Kryspin odwołaj się, ja już tak miałem i po odwołaniu dopisywali zaległe punkty.
Na głównej stronie kliknij w liczbe 'survers' z listy ankiet znajdź tą nieszczęsną i ją kliknij - na dole będziesz miał 'click here for help' i tam im napisz sprawę.
Masz screena więc doślesz im jako dowód.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 15-02-2019 20:12

Napisałem i już mam odpowiedź że takie błędy z serwerami się zdarzają itd. Punkty? Napisali aby brać udział w innych ankietach Big Grin to już drugi raz tak mam. Raz była sytuacja że po wypełnieniu ankiety miałem informacje że dziękują za wypełnienie ankiety i nie przeniosło mnie na stronę clixsense napisałem i odp była że mi nie zapłacą bo nie przeniosło mnie na stronę.

Co do dzisiejszej ankiety coś mnie wzięło aby zachować link i wpisalem go właśnie i jest ok doliczyli mi punkty nie wiem po co jest ten support na stronie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 16-02-2019 12:31

Mi wczoraj nie doliczyli z pollfish 0,30$, którą 17 minut robiłam.
To była taka co nieraz takie czerwone pollfish wyskoczy. No trudno...
A co do takich błędów to najlepiej odświeżyc strone i czasem pomaga, choc nie zawsze


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SEOmocni.pl - 16-02-2019 12:35

10 lat na ankietach... szacun Smile