Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - DudusDD - 17-05-2017 21:15

Cytat:To ile miesięcznie razem ze wszystkich programów wyciągasz?
Pisała już wcześniej parę razy, ale Ci napisze żebyś nie marnował czasu na przeglądanie dziennika, około 5000 - 6000 tys. Rupii indyjskich.
W przeliczeniu na PLN tyle by wyszło Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - smagi1709 - 17-05-2017 21:46

(17-05-2017 16:49)dawids7627 napisał(a):  Ja na studentswatch dopiero 10 punktów bo od kilku dni mam konto ale widzę że słabo z tymi ankietami tam na razie na opinie.pl konto od tygodnia i żadnej ankiety nie było jeszcze dodatkowo coś tam skrobie na mypay ale aktualnie reklamy po 7 groszy mam Sad jedna dziennie się trafi za 25 gr zarobione 1,70 zł a robię to od poniedziałku
Wy polecacie jeszcze jakieś stronki z ankietami ?

Jeżeli chodzi o MyPay, to rób te akcje co Ci na razie dają, a po kilku dniach dostaniesz wysyp akcji + dobrze, żebyś miał zmienne IP to po zrobieniu wszystkich akcji resetujesz IP i ciśniesz na nowo.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 17-05-2017 22:26

(17-05-2017 17:22)wsite napisał(a):  To ile miesięcznie razem ze wszystkich programów wyciągasz?

Pisałam już kilka razy. to jest róznie, każdy miesiąc inaczej

(17-05-2017 16:36)zozols1 napisał(a):  Zarejestrowałem się z twoich refów na 6 stronach, na sw miałem konto wcześniej i muszę przyznać, że z ankietami jest dość cienko. Przed 2 dni 2 ankiety z Reaktora ;/ Mam nadzieję, że to tylko chwilowy przestój.


No niestety osttnio jest trochę kiepsko...
Tu jest ten minus ankiet, że nieraz jest wysyp a nieraz długo nic...

(17-05-2017 16:49)dawids7627 napisał(a):  Ja na studentswatch dopiero 10 punktów bo od kilku dni mam konto ale widzę że słabo z tymi ankietami tam na razie na opinie.pl konto od tygodnia i żadnej ankiety nie było jeszcze dodatkowo coś tam skrobie na mypay ale aktualnie reklamy po 7 groszy mam Sad jedna dziennie się trafi za 25 gr zarobione 1,70 zł a robię to od poniedziałku
Wy polecacie jeszcze jakieś stronki z ankietami ?

To polecaj studentswatch, masz 3 punkty za osobę jak się zapisze Smile
Zawsze coś dodatkowo punktów oprócz ankiet.
No fakt teraz jest na opinie kiepsko z ankietami, ale był taki czas co był mega wysyp. ciekawe kiedy wróci, sama na to czekam Smile

Ale miła niespodzianka na koniec dnia. Jakimś cudem mi przybyło punktów w globaltestmarket i zamówiłam 200 zł na paypal HuhHuh


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 20-05-2017 21:02

Kolejna wypłata 50 zł z panelu studentswatch Smile
Wcześniej nie miałam czasu wstawić.

[Obrazek: stwatch_19.05.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - zozols1 - 21-05-2017 08:14

Jeśli ankieta pojawia się rano, to czy ona jest dostępna przez kilka h, do określonej liczby uzupełnień, czy do końca dnia? Pytanie dotyczy głównie SW. W ostatnie 3 dni nie trafiłem na ani jedną ankietę od nich dlatego się nieco zaniepokoiłem ;/


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 21-05-2017 12:36

(21-05-2017 08:14)zozols1 napisał(a):  Jeśli ankieta pojawia się rano, to czy ona jest dostępna przez kilka h, do określonej liczby uzupełnień, czy do końca dnia? Pytanie dotyczy głównie SW. W ostatnie 3 dni nie trafiłem na ani jedną ankietę od nich dlatego się nieco zaniepokoiłem ;/

Z reguły we wszystkich panelach dopóki nie zbiorą określonej liczby badań, a co do SW to ja tak mam, że jeden lub 2 dni w tygodniu mam zawesze na raz po kilka ankiet, czyli kilka dni w ogóle nie mam, aż nagle z 3-4 ankiety na raz.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 26-05-2017 15:32

Kolena wypłata z panelu studentswatch Smile
Generalnie ja mam możliwość zapraszania do panelu za prowizję od 2014 bo miałam specjalne konto od nich, ale widzę że od jakiegoś czasu już każdy może zapraszać znajomych za prowizję i dają korzystnie bo już za samą rejestrację Smile

[Obrazek: SW26.05.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 26-05-2017 17:55

Moja największa płatność jednorazowa z jakiegokolwiek panelu badawczego czyli Globaltestmarket Huh
Generalnie uprzedzam, ja tam jestem uprzywilejowana bo jestem tam od 2010 roku, a nowi mają dużo mniejsze wypłaty.
Niestety nie mam już możliwości zapraszania a kiedyś miałam.

[Obrazek: GTM_26.05.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - marek_____ - 26-05-2017 20:06

Uuu, ładna wypłatka, jak za ankiety. Ja ostatnio narzekam na StudentsWatch, bo kompletnie nic nie ma od dłuższego czasu i mi punkty stoją w miejscu, a kiedyś było nieźle i regularnie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 26-05-2017 22:25

(26-05-2017 20:06)marek_____ napisał(a):  Uuu, ładna wypłatka, jak za ankiety. Ja ostatnio narzekam na StudentsWatch, bo kompletnie nic nie ma od dłuższego czasu i mi punkty stoją w miejscu, a kiedyś było nieźle i regularnie.

Możesz zawsze polecać za 1,5 zł za osobę.

Jak ktoś jeszcze nie jest to zapraszam to całkiem nowego, bo działa od zeszłego roku i dobrze rozwijającego się panelu Badanie opinii .
Jeszcze nie mam poleconych ale juz prawie będę zamawiać wypłatę 50 zł, bo mam 970 pkt a potrzebuję 1000 pkt do wypłaty.
Ankiety nawet coraz częściej przychodzą, są nawet dość krótkie i dobrze płatne, a po każdej ankiecie można zgarnąć dodatkowe 1 zł za udostępnienie na facebooku informacji, że zrobiło się właśnie ankietę (za pomocą przycisku udostępnij).
Teraz właśnie dodali link do zapraszania i płacą za aktywność poleconych, jeszcze nie wiem ile.