Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 30-01-2019 22:23

Dzisiaj znów sporo pracy w grupach dyskusyjnych. Jest to bardzo czasochłonne, a jeszcze dzis u lekarza byłam.
Zakończyłam 3 dniowy projekt o preparacie na katar i w ciagu tygodnia mam dostac 100zł na konto.
Poza tym zrobiłam bardzo czasochłonny projekt w społeczności philips za 43zł
Na jutro mam kolejne projekty w spoołecznościach vw i food and more.
Poza tym ankiety zrobiłam tylko 2 z uwago na brak czasu: z badanie opinii za 70pkt (czekam tu tez na wypłate 50zł) i z prolific krótką za 0,18 funta.

Moje ostatnie wypłaty:

Z prolific Smile

[Obrazek: prolific-18-01.png]

[Obrazek: prolific-28-01.png]

Z surveyo24 Smile

[Obrazek: surveyo24-27-01.png]

Z marketagent Smile

[Obrazek: mark-24-01.png]

Z go4cah Smile

[Obrazek: go4casg29-01.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 31-01-2019 07:21

A czy ktoś otrzymał tą gumę do testowania z toluny?
Bo ja dostałem info o ankiecie na meila ale gumy nie otrzymałem do przestestowania?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 31-01-2019 09:05

(31-01-2019 07:21)xScigajx napisał(a):  A czy ktoś otrzymał tą gumę do testowania z toluny?
Bo ja dostałem info o ankiecie na meila ale gumy nie otrzymałem do przestestowania?

ja maila też dostałem wczoraj ale gumy jeszcze nie


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 31-01-2019 09:14

(31-01-2019 09:05)Kryspin napisał(a):  
(31-01-2019 07:21)xScigajx napisał(a):  A czy ktoś otrzymał tą gumę do testowania z toluny?
Bo ja dostałem info o ankiecie na meila ale gumy nie otrzymałem do przestestowania?

ja maila też dostałem wczoraj ale gumy jeszcze nie

Nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno pracownicy poczty sie zcwanili i czasem drobne rzeczy do przetestowania np jedzenie sobie zabierają.
Moja koleżanka kiedyś czekała na 4 piwa z strony do testowania i strona z testowaniem jej wysłała, a do niej nie doszło.
Jeśli chodzi o grubsze np jakies sprzety to tak nie i kurierzy tez nie, ale o drobnostki czasem pracownicy poczty sobie biora, bo wiedzą że o takie cos nie bedzie zbytnio zamieszania.


Zapomniałam wczoraj dodać, że jeszcze dostałam wczoraj doładowanie telefonu za 50zł z kantar. Jakby co teraz jest instant doładowanie.

[Obrazek: kantar-30-01.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SkylineR34 - 31-01-2019 10:23

(31-01-2019 09:14)11natinka11 napisał(a):  Nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno pracownicy poczty sie zcwanili i czasem drobne rzeczy do przetestowania np jedzenie sobie zabierają.
Jest to prawda na 100%, niczego się jeszcze nie nauczyli, nawet mimo takich akcji - https://www.wykop.pl/link/4766261/pracownicy-poczty-zjedli-zelki-z-lsd-ddddd/ facepalm


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 31-01-2019 11:09

To dzięki za info.W takim razie 3 tyś punktów przepadło.Ale cóż czego się spodziewać po poczcie.?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 31-01-2019 12:36

(31-01-2019 11:09)xScigajx napisał(a):  To dzięki za info.W takim razie 3 tyś punktów przepadło.Ale cóż czego się spodziewać po poczcie.?

ale czemu przepadło gumy wysyłali do 28 stycznia więc może jeszcze przyjdą. Z tego co pamiętam ankiet można wypełnić do 8 lutego ale nie jestem pewny czy akurat do tego ale wiem że do któregoś lutego


z philipsa już przyszła informacja o nagrodzie 43 zł Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 31-01-2019 22:02

Muszę się poprawić zajrzałem dziś do skrzynki i był list a w nim guma.
Więc poczta dostarczyła bez zastrzeżeń.
Teraz tylko czekać na dodanie 3 tys. punktówHuh


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 02-02-2019 08:33

Przepraszam za ostatnie 2 dnia bez wpisów, ale ostatnio późnym popołudniem zasypiałam a wcześnie rano wstawałam, więc zabrakło wieczorem wpisów.

Przez ostatnie 2 dni troche ankiet zrobiłam np 2 w klubie kantar, 3 w clixsense, w badanie opinii i w klubie zymetria. Poza tym uzupełniałam sporo wpisów w społecznościach badawczych.

Ostatnia wypłata moja jeszcze w styczniu z zymetrii Smile

[Obrazek: zymetria-31-01.png]

Oraz pierwsza wypłata juz w lutym ze społeczności badawczej philips Smile

[Obrazek: philips-1-02.png]

Tu moje podsumowanie stycznia Smile Nie jest tak jak ostatnie 3 miesiące tamtego roku, gdzie udawało mi sie troche przekroczyć 1000zł ale wiadomo styczeń jest miesiacem jałowym w handlu i w marketingu także, więc i tak cieszę się z tego co mi sie udało.
Tak zarobiłam w styczniu :

marketagent - 28 euro - ok 112zł
clixsense - 60$ - ok 220zł
prolific - 17,94 funta - ok 82zł
pentagon - 20zł
surveyo24 - 6$ - ok 22zł
zymetria - 25zł
go4cash - 20zł (chyba wypłacili, bo zamykaja stronę)
klub kantar - doładowanie telefonu za 50zł

Łącznie w styczniu: ok 501zł + doładowanie telefonu za 50zł


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Gocha222 - 04-02-2019 16:43

Ja zaczęłam przygode z ankietami w pazdzierniku zeszlego roku i juz przyszły pierwsze pieniążki na konto. Natomiast moje pytanie czy musimy rozliczac sie z tego??? Czy lepiej brac nagrody rzeczowe jakies bony, doładowania konta na telefon niz gotowke na konto?? Czy ja potem takie male dochody muszę sie z nich rozliczać? Będę bardzo wdzieczna za odpowiedzi. Dziękuję