Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 29-01-2019 18:03

Ja się zawsze staram rzetelnie i uczciwie wszystko wypełniać i opisywać, niemniej od początku stycznia nie mam prawie w ogóle ankiet. Najgorzej jest na clixsense. Jednak udało mi się przez głupotę dostać do 3 paneli badawczych, gdzie bardzo się staram. Dziś z kolei mam linka do kolejnej zamkniętej społeczności. Generalnie to nie jest łatwo się do nich dostać. Nie wiem, od czego zależy że odrzucają.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 29-01-2019 18:41

U mnie dziś kolejna ankieta do zamkniętej społeczności w której można było zarobić 150 zł. Ankieta po angielsku i odpadłem po pytaniach w których trzeba było zdania uzupełnić brakującym słowem/ami (sprawdzali jak dobrze znasz angielski) znowu myślałem że wszystko ok i standardowo mnie odrzucili Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SkylineR34 - 29-01-2019 19:10

@Kryspin miałem tą samą ankietę - pociesze cię, że ja mimo iż przeszedłem te pytania testowe dalej i tak odpadłem bo mieli już zbyt wiele osób o podobnym profilu...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 29-01-2019 19:30

Ja tą ankietę miałem na clixsense dwa dni temu.Pytania testowe przeszedłem.Po kilku innych pytaniach niestety komunikat Quota Full.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 29-01-2019 22:11

Ja ostatnio jestem zawalona strasznie tymi społecznościami, aż mało czasu na ankiety, a przeciez tez mam inne zajęcia. W ostatnim czasie oprócz społeczności cyfrowe laboratorium, wizja orange i vw dosżły mi 3 społeczności czyli philips, electrolux i food and more (pytają się tam o produkty marketowe i markowe, powinno być , że od czasu do czasu lub rzadko takie marketowe marki a takie firmowe np nivea często i wtedy się dostaje, najlepiej tez wykształcenie powyżej średniego).
Już miałam kilka zadań po angielsku w food and more, poza tym w electrolux 2 zadania, niedawno tez skończyłam kilka dni temu zadania w cyfrowym laboratorium za 10 euro i czekam na wypłatę, mam tez czasochłonne zadania w społeczności philips, a poza tym od wczoraj uczestniczę w 3 dniowym projekcie o katarze i tez odpowiadam na pytania i mam za to dostac 100zł.
Dzisiaj udało mi się zrobić 4 ankiety, a wczoraj 2 ankiety.
Duzo ankiet ostatnio zaniedbuję z braku czasu np z globaltestmarket itp
Dzisiaj z prolific za 2,50 funta, 2 z clixsense za łącznie 1,41$ i bedzie bonus 0,19$ oraz ze studentswatch.
Wczoraj zrobiłam ankietę z prolific za 0,30 funta i z clixsense za 1,33$.
Jutro dodam ostatnie moje wypłaty bo teraz musze kogoś wpuscic na komputer.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 30-01-2019 11:40

A macie jakieś ankiety z askgfk? U mnie od 19 grudnia cisza. Raz jak nie miałem przez miesiąc ankiet to kazali mi zakładać nowe konto.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 30-01-2019 12:03

(30-01-2019 11:40)Kryspin napisał(a):  A macie jakieś ankiety z askgfk? U mnie od 19 grudnia cisza. Raz jak nie miałem przez miesiąc ankiet to kazali mi zakładać nowe konto.

Miałam jakieś pojedyncze akniety od nich, ale i tak mnie po paru pytaniach odrzucali. Ogólnie słabo ostatnio w tym panelu.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SkylineR34 - 30-01-2019 12:23

(30-01-2019 11:40)Kryspin napisał(a):  A macie jakieś ankiety z askgfk? U mnie od 19 grudnia cisza. Raz jak nie miałem przez miesiąc ankiet to kazali mi zakładać nowe konto.
24 stycznia za 80pkt ostatnio było 'Twoje zwyczaje'.
Wcześniej w styczniu raz za 30pkt, raz za 20pkt i 1 raz odrzucenie wiec 10pkt.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 30-01-2019 16:01

Ja miałam tą samą ankietę z testem na angielski i też mnie odrzucili. Z Kantaru są od czasu do czasu ankiety. Dopiero, jak napisałam do supportów to mi zaczęli coś wysyłać z reszty paneli. Na clix dziś zarobiłam 0.13 centa. Na SW nic nie ma. Na panelach zamkniętych roboty więcej, jak na etacie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - chincyk - 30-01-2019 19:45

(29-01-2019 22:11)11natinka11 napisał(a):  Ja ostatnio jestem zawalona strasznie tymi społecznościami, aż mało czasu na ankiety, a przeciez tez mam inne zajęcia. W ostatnim czasie oprócz społeczności cyfrowe laboratorium, wizja orange i vw dosżły mi 3 społeczności czyli philips, electrolux i food and more (pytają się tam o produkty marketowe i markowe, powinno być , że od czasu do czasu lub rzadko takie marketowe marki a takie firmowe np nivea często i wtedy się dostaje, najlepiej tez wykształcenie powyżej średniego).
Już miałam kilka zadań po angielsku w food and more, poza tym w electrolux 2 zadania, niedawno tez skończyłam kilka dni temu zadania w cyfrowym laboratorium za 10 euro i czekam na wypłatę, mam tez czasochłonne zadania w społeczności philips, a poza tym od wczoraj uczestniczę w 3 dniowym projekcie o katarze i tez odpowiadam na pytania i mam za to dostac 100zł.
Dzisiaj udało mi się zrobić 4 ankiety, a wczoraj 2 ankiety.
Duzo ankiet ostatnio zaniedbuję z braku czasu np z globaltestmarket itp
Dzisiaj z prolific za 2,50 funta, 2 z clixsense za łącznie 1,41$ i bedzie bonus 0,19$ oraz ze studentswatch.
Wczoraj zrobiłam ankietę z prolific za 0,30 funta i z clixsense za 1,33$.
Jutro dodam ostatnie moje wypłaty bo teraz musze kogoś wpuscic na komputer.

Ale w zamian będzie ładna wypłata Wink