Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 24-01-2019 22:47

Dzisiaj i wczoraj mniej ankiet zrobiłam, wczoraj 2, a dziś 3 ankiety, bo jest mniej ankiet, a poza tym mam też inne zajęcia, zrobiłam:
Wczoraj ankietę z opinie za 150pkt i ankietę z klubu zdrowia za 25pkt, a dzisiaj zrobiłam ankietę z epanel za 1,20zł, z demando za 25pkt oraz z prolific za 2,10 funta.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 25-01-2019 18:34

Mnie dziś przyszła ankieta z opinie.pl za 800pkt.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 25-01-2019 20:00

Niestety wieczorem mnie angina wzięła i jestem nie do zycia, w nocy i do południa miałam temperaturę, a teraz gardło z węzłami chłonnymi mnie boli i głowa i mam antybiotyk.
Jednak nie odpuściłam dziś 2 ankiet czyli z prolific za 1,5 funta i z badanie opinii za 40pkt


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 25-01-2019 23:48

Ja dzisiaj dostałem ankietę do "electrolux" z panelu globis mają 14 dni na weryfikację czy się nadaję do ich.
A tak to dostałem 10 losów po nagrody.Więc zobaczymy co będzie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 27-01-2019 12:24

(25-01-2019 20:00)11natinka11 napisał(a):  Niestety wieczorem mnie angina wzięła i jestem nie do zycia, w nocy i do południa miałam temperaturę, a teraz gardło z węzłami chłonnymi mnie boli i głowa i mam antybiotyk.
Jednak nie odpuściłam dziś 2 ankiet czyli z prolific za 1,5 funta i z badanie opinii za 40pkt

zdrowiej, może zrób sobie mega mieszankę, sok z sokowirówki, gdy mam przeziebienie to sobie przyrzadzam....
...........................................................

mi opinie.pl sie zawiesiły, moze to z przeglądarką znowu, duzo sie ankiet wypełnia i nie tylko, opinie sie zmieniły od niedawna, grafika, tnsonline zmienił sie kantar, troche sie czeka na przepisanie punktów...

najdziwniejszą, ale pozytywną rzeczą jaka mi sie jakiś czas temu zdarzyła to jak zmieniłem przypadkowo język na marketagencie na niemiecki (później trudno na Polski zmienić) zaczeło sie pojawiac bardzo dużo ankiet, do tej pory to wielokrotne próby logowań klikań po stronie, a moze już bedzie jakaś ankieta spełzały na niczym, to tym zdarzeniu jest mnóstwo ankiet, nie wiem czy to tak podziałało, kilka na raz, oczywiscie czesc nie kwalifikuje, ale mimo wszystko Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 28-01-2019 10:57

(27-01-2019 12:24)adam_per napisał(a):  
(25-01-2019 20:00)11natinka11 napisał(a):  Niestety wieczorem mnie angina wzięła i jestem nie do zycia, w nocy i do południa miałam temperaturę, a teraz gardło z węzłami chłonnymi mnie boli i głowa i mam antybiotyk.
Jednak nie odpuściłam dziś 2 ankiet czyli z prolific za 1,5 funta i z badanie opinii za 40pkt

zdrowiej, może zrób sobie mega mieszankę, sok z sokowirówki, gdy mam przeziebienie to sobie przyrzadzam....
...........................................................

mi opinie.pl sie zawiesiły, moze to z przeglądarką znowu, duzo sie ankiet wypełnia i nie tylko, opinie sie zmieniły od niedawna, grafika, tnsonline zmienił sie kantar, troche sie czeka na przepisanie punktów...

najdziwniejszą, ale pozytywną rzeczą jaka mi sie jakiś czas temu zdarzyła to jak zmieniłem przypadkowo język na marketagencie na niemiecki (później trudno na Polski zmienić) zaczeło sie pojawiac bardzo dużo ankiet, do tej pory to wielokrotne próby logowań klikań po stronie, a moze już bedzie jakaś ankieta spełzały na niczym, to tym zdarzeniu jest mnóstwo ankiet, nie wiem czy to tak podziałało, kilka na raz, oczywiscie czesc nie kwalifikuje, ale mimo wszystko Wink


A to już dawno widziałam i chyba nawet pisałam, że tam są teraz na stronie ankiety jakby z rotatorów np jak w clixsense, przeważnie za 0,35 euro

Kolejny rok widzę, że przyszłość w ankietach idzie do przodu. Teraz tworzy sie coraz więcej grup dyskusyjnych zarówno takich stałych jak i takich dyskusji kilkudniowych czy jednogodzinnych. Od dzisiaj przez 3 dni biore udział w 3 dniowej dyskusji o preparacie na katar, bo miałam to z ankiety za 100zł dzięki gusiaja i jeszcze być może w czwartek wezmę udział w godzinnej dyskusji o depilacji, bo miałam rekrutacje w ankiecie, ale jeszcze nie wiem czy sie dostałam.
Z każdym rokiem widzę duży postęp w tej dziedzinie. Chciałabym aby w przyszłości każdy kto by chciał by mógł zarabiać na ankietach i grupach dyskusyjnych, tylko na samej swojej pracy porównywalnie do pracy na pół etatu i za taką stawkę jak płacą na pół etatu, z polecaniem mógłby więcej zarobić. Zobaczymy jak to bedzie, bo widzę, że opinia jest coraz bardziej w cenie dla firm.
Chciałabym tez dać taka małą radę. Jak firmy za cos płacą to chcą mieć też to dobrze zrobione i uważam, że Ci co się starają np w pytaniach opisowych ładnie piszą to maja większe szanse do większej ilości ankiet.
Moim zdaniem o staranności ankiety nie świadczy czy Ty posiadasz czy kupujesz czy konsumujesz dany produkt i to nie wazy na staranności ankiety, ważniejsze jest jak daja opis czy reklame produktu do oceny to jak Ty to oceniasz, opisujesz itp. No i oczywiście aby w wiekszości się odpowiedzi zgadzały z profilem wypełnionym po rejestracji, wtedy jest się wiarygodnym respondentem.
To tak mnie wzięło na pewne przemyślenia Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kornik1945 - 28-01-2019 16:34

Bardzo mądry wpis 11natinka11 Smile Dokładnie tak jest, wiele osób wypełnia ankietę po łebkach, byle tylko dostać gratyfikacje. Później są zdziwieni, że ankiet przychodzi im mniej lub slabiutko płatnych. Żeby wymagać, trzeba coś też od siebie dać... Powodzenia w nowym roku Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 28-01-2019 21:37

A takie pytanie z innej beczki dostaliście dzisiaj ankietę z swpanel na meila?
Bo ja się pierwszy raz z taką sytuacją spotkałem.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 28-01-2019 22:45

(28-01-2019 21:37)xScigajx napisał(a):  A takie pytanie z innej beczki dostaliście dzisiaj ankietę z swpanel na meila?
Bo ja się pierwszy raz z taką sytuacją spotkałem.

ja ankiety na maila od nich dostaje raz na kilka miesięcy. Dziś miałem ankietę za 3 zł ale nie przyszła na maila.

Tak w ogóle na GlobalTestMarket jest rekrutacja do społeczności Foodies & More ankieta jest po angielsku mnie odrzuciło po pytaniu o zakupach mimo że zaznaczyłem wszystkie 3 opcje zaznaczyłem że często Sad


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 28-01-2019 23:20

Ja tą ankietę miałem na clixense i przy tym samym pytaniu mnie odrzuciło.Zaznaczyłem że prawie zawsze czyli środkową odpowiedź.