Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 06-12-2018 09:47

(05-12-2018 21:41)Marcins1996 napisał(a):  A w jakie gry grasz ? Big Grin. Ja grałem w World of Tanks ale już przestałem i nie zagrałem w żadną grę od chyba 4 miesięcy hehe

w kilka na telefonie, ale to troche strata czasu, ale lubię pograć


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marcins1996 - 06-12-2018 09:49

No takie są dzisiejsze czasy, że łatwo się uzależnić od wszystkiego, i smartfony i komputery, ale takie mamy czasy hehe.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 06-12-2018 22:39

Dzisiaj prawie cały dzień byłam poza domem i zrobiłam tylko: 4 ankiety ze studentswatch po 1pkt i mam 40pkt , ankietę z demando za 25pkt i mam 248pkt, ankietę z clixsense za 0,47$ i zleciłam wypłatę oraz krótka ankietę z prolific za 0,10 funta i może dzieki niej dostane sie do większego projektu, rano miałam też ankietę za 0,80 funta i cos źle zrozumiałam i mnie o dziwo odrzuciło co pierwszy raz mi sie zdarzyło


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 07-12-2018 18:50

Dziś na TwojeAnkiety dostałem zaproszenie do ankiety która trwała 80 minut (z przerwami zrobiłem ją w ok 60 min) za 10 zł Big Grin plus zostanie rozlosowane 100 zł dla jednej osoby Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 07-12-2018 19:21

(07-12-2018 18:50)Kryspin napisał(a):  Dziś na TwojeAnkiety dostałem zaproszenie do ankiety która trwała 80 minut (z przerwami zrobiłem ją w ok 60 min) za 10 zł Big Grin plus zostanie rozlosowane 100 zł dla jednej osoby Smile

właśnie przyszedłem specjalnie, zeby tu ją opisac, a ty juz ubiegłeś he he Smile...
ale ja chciałem pisac o dosc duzej wścibskosci na tej ankiecie, jak sobie pozwalają, wim, ze mozna odmowic w ankiecie odpowiedzi czy umniejszyc, ale pytają się:
w jakim barze piłeś piwo podaj miasto, ulice numer Rolleyes
:/ przegiecie, fajnie ze dyszka jest, ale przeginają, do tego ideologicznych mnostwo o parach jednej plci homo itp...
pozyjemy zobaczymy...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 07-12-2018 19:24

W sumie to pytali o wszystko oprócz tego co robisz w wc i jakie pozycje w łóżku Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 08-12-2018 00:22

Właśnie się zasiedziałam w necie na szukaniu świątecznych prezentów i zapomniałam o wpisie.
Dzisiaj zrobiłam 6 ankiet po 1pkt ze studentswatch, ankiete z badanie opinii za 20pkt, ankietę z epanel za 0,80zł i 3 ankiety z klubu zdrowia po 15pkt. Z kilku mnie odzruciło
Jutro dodam moje dzisiejsze wypłaty


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 09-12-2018 10:14

@11natinka11 mnie pisałaś, że nie dostajesz ankiet z poznaj.to a tu widzę wypłatę. Ja jestem na tych wielu panelach od 2 miesięcy i nie mam żadnych ankiet, a tym samym wypłat. Jak Wy to robicie, że macie tyle wypłat?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marcins1996 - 09-12-2018 14:42

Ja mam konta na kilkunastu panelach i też dostaję z nich mało ankiet, a wszystko to co zarobię to z ClixSense i Prolific.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 09-12-2018 14:51

(09-12-2018 10:14)kamys0 napisał(a):  @11natinka11 mnie pisałaś, że nie dostajesz ankiet z poznaj.to a tu widzę wypłatę. Ja jestem na tych wielu panelach od 2 miesięcy i nie mam żadnych ankiet, a tym samym wypłat. Jak Wy to robicie, że macie tyle wypłat?

Bo na poznaj to wystarczy, że ktoś z linka się zarejestruje i po tygodniu za poleconego dostaje się 10pkt czyli 1zł, a w innych panelach jednorazowo to przewaznie jak polecony wypełni ankietę lub procent od wypełnionych, a akurat w poznaj to jest wyjątek, że polecony nie musi wypełnic ankiety