Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 29-11-2018 15:59

(28-11-2018 23:09)Marcins1996 napisał(a):  natinka, a ile dolców miesięcznie wyciągasz z ClixSense ?

już od jakiegoś czasu min 50$ na miesiąc, zalezy jaki miesiąc, ale przeciętnie od 50 do 70$, czasem 80$ przy aktywnych ok 35 poleconych


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marcins1996 - 29-11-2018 16:35

A jak zdobyć tych poleconych natinka ? Wiem, że wielu zdobyłaś tu na forum, ale jeżeli ja nie mam tu reputacji to, w jaki sposób ich zdobyć ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 29-11-2018 18:31

(29-11-2018 16:35)Marcins1996 napisał(a):  A jak zdobyć tych poleconych natinka ? Wiem, że wielu zdobyłaś tu na forum, ale jeżeli ja nie mam tu reputacji to, w jaki sposób ich zdobyć ?

myslę, że więcej mam poleconych z sygnaturek na tym forum i na jeszcze innym co sie wiecej udzielam, niz z linku na początku dziennika, bo nawet wiecej mam poleconych z forum gdzie mam tylko clixsense w sygnaturce a sie więcej tam udzielam. Tu na forum sie głównie udzielam w dzienniku, a na innym mniejszym forum w wiekszej ilości tematów, bo mi łatwiej na mniejszym forum.
Myslę, że do linka w sygnaturce zachecające hasło bardzo przyciąga, to taka moja hipoteza i sie sprawdza


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Zaperr44 - 29-11-2018 18:43

Kurde, dzięki tobie Natinka wróciłem na clixsense bo coś motywacji nie miałem, a dziś w ciągu dnia wpadło 5$, mam nadzieję że pójdzie tak dalej Tongue
A wykonujesz też tam taski? Bo mam problem z weryfikacją konta i email potwierdzający mi nie przychodzi Undecided


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 29-11-2018 19:04

(29-11-2018 18:43)Zaperr44 napisał(a):  Kurde, dzięki tobie Natinka wróciłem na clixsense bo coś motywacji nie miałem, a dziś w ciągu dnia wpadło 5$, mam nadzieję że pójdzie tak dalej Tongue
A wykonujesz też tam taski? Bo mam problem z weryfikacją konta i email potwierdzający mi nie przychodzi Undecided

Nie, tam zostałam zbanowana na taski, a na inny meil nie mogę.
Może znów do nich napiszę, aby mnie odblokowali, ale są zawzieci, a nawet nie wiem co takiego zrobiłam
No widzisz, a ostatnio cos sie poprawiło z clixsense i jest coś więcej ankiet.
A co do porad, tajników i statystyk to jak każdy widzi jestem szczera i niczego nie ukrywam i zawsze mówię szczerze jak mam


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 29-11-2018 21:05

Witam.
Jestem nowy na tym forum,ale od pewnego czasu zajmuje się ankietami i przyznaje twoje porady mi pomogły. Dlatego zwracam się z zapytaniem co sądzisz o tym panelu. Czy jest warty uwagi czy to jakieś oszustwo. Chodzi mi o ten panel "Surveyrewardz"? Pozdrawiam.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 29-11-2018 22:20

Dzisiaj zrobione ankiety:

5 ankiet studentswatch za łącznie 6pkt - stan konta 15pkt (7,50zł)
ankieta zymetria 8pkt - stan konta 250pkt (25zł)
3 ankiety clixsense za łącznie 2,30$ i będzie bonus 0,32$ - stan konta 59,94$
ankieta opinie 500pkt - stan konta 9120pkt
ankieta prolific 0,80 funta - stan konta 4 funty
ankieta greenpanthera 0,60$ (jeszcze nie dopisane) - stan konta 3,40$

(29-11-2018 21:05)xScigajx napisał(a):  Witam.
Jestem nowy na tym forum,ale od pewnego czasu zajmuje się ankietami i przyznaje twoje porady mi pomogły. Dlatego zwracam się z zapytaniem co sądzisz o tym panelu. Czy jest warty uwagi czy to jakieś oszustwo. Chodzi mi o ten panel "Surveyrewardz"? Pozdrawiam.

kurcze, przypomniałeś mi o tym, zarejestrowałam sie tam z reklamy na facebooku i obawiam sie, że to oszustwo, mam nadzieję, że nie podałam tam hasła co mam w wiekszości paneli, ale juz od jakiegoś czasu staram sie gdzie sie rejestruje wymyslać inne hasła (chociaz do polskich paneli często uzywam tego samego), teraz weszłam i zapamietane hasło co miałam na komputerze tu juz nie pasuje.
Jest podejrzana ta strona i trzeba było telefon podawać i teraz w sumie jak tak pomyślę to mam ciagle dziwne telefony.
Dzieki, że mi o tym przypomniałeś i faktycznie podejrzana ta strona


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 30-11-2018 10:36

Dziękuję za informacje.W takim razie wypłacę sobie to co uzbierałem,czyli jakieś 3$.Jak oczywiście wypłacaSmileI usuwam konto.A jakie nowe panel byś poleciła?Bo z pierwszej strony wszystkie używam.?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 30-11-2018 11:22

(30-11-2018 10:36)xScigajx napisał(a):  Dziękuję za informacje.W takim razie wypłacę sobie to co uzbierałem,czyli jakieś 3$.Jak oczywiście wypłacaSmileI usuwam konto.A jakie nowe panel byś poleciła?Bo z pierwszej strony wszystkie używam.?

nie wiem dokładnie czy to ta o której myślę w sumie, bo może o innej myślę, a tu trzeba było telefon podać?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 30-11-2018 18:53

miałem dzis kilka duzych ankiet na i-say po 100, 175, 100(lub 75) punktów i o dziwo ze wszystkich odpadłem, pierwszy raz cos takiego, w pierwszej wiem, ze pomyliłem i dałem, ze tos pracuje z rodziny w jakiejs firmie powiazanej, a pozniej było jakie badania w ciagu trzech miesiecy miałeś
***
na swpanel też miałem kilka duzych i też odziwo odpadłem coś za 6 lub 7 punktów, pozniej cos za 10 około, i kilka mniejszych miałem to sie udało, ale nie wiem czy oni płacą w piątki czy jak, ale ostatnio mi wychodzi, ze na paypal przychodzi szybciej lub to tylko zbieg okolicznosci