Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory1001444 - 20-11-2018 08:20

dla mnie to chleb powszedni Smile czekam na porady Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marcins1996 - 20-11-2018 08:23

A w jaki sposób oszukujesz w ankietach ? Kłamiesz na temat wykształcenia, zarobków ? Bo to że wybierzesz sobie w profilu wszystkie sprzęty, sklepy alkohole itp to nic złego xD A jak cię namierzą ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory1001444 - 20-11-2018 08:59

Chodzi mi teraz konkretnie o Prolific, a nie o inne portale. Tam podobno trzeba trochę nagiąć rzeczywistość i podać to, że cierpimy na jakieś schorzenia, bo inaczej nie będziemy zapraszani do ankiet. Chodzi mi właśnie o to jak macie tam wypełniony profil, bo może ja mam coś źle i chcę sobie porównać. Z wykształceniem, wiekiem, miejscem zamieszkania czy zarobkami zawsze podaję jak jest, bo to i tak loteria Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marcins1996 - 20-11-2018 09:02

Mi wczoraj na prolific wyskoczyły dwa zadania i zrobiłem jedno z obrazkami za 2 funty Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory1001444 - 20-11-2018 09:10

Fajnie, dzięki za pomoc.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - mm85 - 20-11-2018 16:49

W tej chwili 3 ankiety po 1,7 i jedna za 2.07 z figurami


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 20-11-2018 18:01

Gregory to tak ciężko powiedzieć co sie ma, bo tam wiele pytań i to po angielsku. Trudno by było wszystko tu wypisać.
Ja się spóźniłam na ankietę za 2 funty... zobaczyłam jak ostatnie miejsce było...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 20-11-2018 18:48

Ja też zobaczyłem jak ostatnie miejsce było. W ogóle nie wiem jak u was, ale u mnie często jest tak że mam otwarty Prolific, i często jak pokaże ankietę to są ostatnie miejsca(mimo że siedzę od jakiegoś czasu). Zastanawiam się czy miejsca AŻ tak szybko się rozchodzą, czy to opóźnienia ze strony?

Ponawiam pytanie, ma ktoś możliwość zaproszenia na Norstacie ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 20-11-2018 19:27

(20-11-2018 18:48)obey93 napisał(a):  Ja też zobaczyłem jak ostatnie miejsce było. W ogóle nie wiem jak u was, ale u mnie często jest tak że mam otwarty Prolific, i często jak pokaże ankietę to są ostatnie miejsca(mimo że siedzę od jakiegoś czasu). Zastanawiam się czy miejsca AŻ tak szybko się rozchodzą, czy to opóźnienia ze strony?

Ponawiam pytanie, ma ktoś możliwość zaproszenia na Norstacie ?

No ja tez tak często mam, inni mają np w jakimś czasie, a ja za kilka godzin

Zaraz poszukam meila co było o zapraszaniu do norstat i napisz mi pw swój email


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 20-11-2018 20:08

Dziś zmieniłem na sw swoje miejsce zamieszkania na Warszawę i nagle ankiety za 13 punktów i mogłem zlecić kolejną wypłatę Big Grin