Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 19-11-2018 13:00

Ja tak mam w prolific że mam długo przerwy kilka dni, a potem 2-3 dni kilka ankiet, taką zalezność zauważyłam, teraz długo niestety nie mam... juz sama zaczęłam watpić czy nie mam źle profilu uzupełnionego... Sad


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory1001444 - 19-11-2018 14:00

No to będę bardziej polował na Prolific i zobaczymy. Zadowolony jestem nawet z Clixsense. Zarejestrowałem się tam 27 października i na dzień dzisiejszy mam zarobione 16$. Oczywiście bez poleconych. Da radę wyciągnąć więcej Waszym zdaniem? Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 19-11-2018 14:11

Ale popełniłam błąd w prolific w danych i przez to nie miałam ankiet, teraz przeanalizowałam mój profil i miałam że mam autyzm hehe i jak to wykluczyłam od razu miałam ankietę za 0,68 funta ... nie wiem jak to mogłam zaznaczyć...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marcins1996 - 19-11-2018 14:14

Ja dzisiaj w prolific mialem dwie ankiety, jedna za dwa funty a druga za jeden, zrobiłem tą za dwa z figurami i ciekaw jestem czy zaliczą xD


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - wrzochal11 - 19-11-2018 14:31

(19-11-2018 14:00)gregory1001444 napisał(a):  No to będę bardziej polował na Prolific i zobaczymy. Zadowolony jestem nawet z Clixsense. Zarejestrowałem się tam 27 października i na dzień dzisiejszy mam zarobione 16$. Oczywiście bez poleconych. Da radę wyciągnąć więcej Waszym zdaniem? Smile

Wynik jest mocno ponadprzeciętny, zdaje się że jest teraz lepszy okres. Widziałem, że było ostatnio sporo dobrze płatnych ankiet.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - mm85 - 19-11-2018 14:45

(19-11-2018 14:11)11natinka11 napisał(a):  Ale popełniłam błąd w prolific w danych i przez to nie miałam ankiet, teraz przeanalizowałam mój profil i miałam że mam autyzm hehe i jak to wykluczyłam od razu miałam ankietę za 0,68 funta ... nie wiem jak to mogłam zaznaczyć...
Ja również zmieniłem informacje w profilu i od razu otrzymałem ta ankietę za 0.68. A dzisiaj dostałem zaproszenie do zamkniętego forum kantar i za aktywny udział w ocenie projektu dają 30zl.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 19-11-2018 15:42

(19-11-2018 14:45)mm85 napisał(a):  
(19-11-2018 14:11)11natinka11 napisał(a):  Ale popełniłam błąd w prolific w danych i przez to nie miałam ankiet, teraz przeanalizowałam mój profil i miałam że mam autyzm hehe i jak to wykluczyłam od razu miałam ankietę za 0,68 funta ... nie wiem jak to mogłam zaznaczyć...
Ja również zmieniłem informacje w profilu i od razu otrzymałem ta ankietę za 0.68. A dzisiaj dostałem zaproszenie do zamkniętego forum kantar i za aktywny udział w ocenie projektu dają 30zl.

gdzie to miałeś? ja miałam wczoraj ankiete w clixsense o santander i na końcu było pytanie czy chcę w takiej grupie wziąc udziła i dostane 30zł i zaznaczyłam tak i ankieta się zakończyła i nie było to takie zakończenie jak zwykle ale i tak zaliczyli za ankietę po 5 minutach


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 19-11-2018 15:47

ciekawa sprawa, bo dzisiaj miałem ankiete za 10 studenpoinsts na swpanel, ale odpadłem, bo szukaja chyba z najwiekszych miast, nie chciałem kombinowac, bo tu kiedyś mieli namierzarke ip, miał ktoś taką sytuacje, dość rzadk osie zdarza... 10 studentpoints i 7 socialpoints...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - mm85 - 19-11-2018 15:56

(19-11-2018 15:42)11natinka11 napisał(a):  
(19-11-2018 14:45)mm85 napisał(a):  
(19-11-2018 14:11)11natinka11 napisał(a):  Ale popełniłam błąd w prolific w danych i przez to nie miałam ankiet, teraz przeanalizowałam mój profil i miałam że mam autyzm hehe i jak to wykluczyłam od razu miałam ankietę za 0,68 funta ... nie wiem jak to mogłam zaznaczyć...
Ja również zmieniłem informacje w profilu i od razu otrzymałem ta ankietę za 0.68. A dzisiaj dostałem zaproszenie do zamkniętego forum kantar i za aktywny udział w ocenie projektu dają 30zl.

gdzie to miałeś? ja miałam wczoraj ankiete w clixsense o santander i na końcu było pytanie czy chcę w takiej grupie wziąc udziła i dostane 30zł i zaznaczyłam tak i ankieta się zakończyła i nie było to takie zakończenie jak zwykle ale i tak zaliczyli za ankietę po 5 minutach

Dostałem ankietę na pocztę mail i co najlepsze z żadnego panelu w którym jestem zarejestrowany. Po prostu ankieta-reklama(właśnie o Santander) . Na końcu wyskoczyła mi informacja żebym podał adres email jeśli chce w takiej grupie uczestniczyć...i dzisiaj otrzymałem zaproszenie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 19-11-2018 16:49

ostatnio widze, ze jest też więcej zakupowych ankiet, no bo święta za pasem, a śnieg juz popadał (przynajmniej u mnie)...
dziś pierwszy raz od dawna (już nie pamietam gdzie) była ankieta nt. zakupów dla dzieci, smyk 5 10 15, no i jak zwykle leki - na gardło, przeciwbólowe, septolete, chlorochinaldin, tak na marginesie chyba w opinie.pl była kiedyś seria z paragonami z apteki na jakieś leki, szkoda, bo fajnie to wychodziło, troszke punktów wiecej...
***********************
ważne! czy ktoś już wie jak wypłacić z branded surveys? (zagraniczne chyba tylko w stanach)