Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 17-11-2018 21:06

(17-11-2018 20:43)Marcins1996 napisał(a):  Ja mam założone konta na Opinie, StudentsWatch, ClixSense, poznaj.to, Ariadna, Badanie Opinii, Demando, I-say, epanel. Jaką stronę jeszcze polecicie ? I dlaczego na ClixSense co chwilę odrzuca ?

człowieku trochę wysiłku bo albo serio nabijasz sobie posty albo nie byłeś na pierwszej stronie tego tematu tam masz wszystkie strony które są godne uwagi.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 18-11-2018 07:45

Ma ktoś możliwość zaproszenia mnie na Norstacie?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory1001444 - 18-11-2018 09:22

Ja nie mam. Zakwalifikował się ktoś z Was do zamkniętego forum z Klubu Zdrowia? Mnie nie chcieli Sad


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kornik1945 - 18-11-2018 10:27

(17-11-2018 19:16)obey93 napisał(a):  A te forum HM jest po polsku? Bo coś mi się kojarzy że kiedyś miałem ankietę ale chyba po angielsku i odpadłem.

Też widziałem że tych forum z InSites jest dużo Wink, ale raczej nie możliwym jest się zakwalifikować w trakcie trwania. Trzeba polować na kolejne, i tu myślę że fajnie byłoby gdyby ktoś dostał formularz rejestracyjny zamieszczał link. Pamiętam że do cyfrowego jak i vw, przez jakiś czas był aktywny.

Forum H&M jest w języku angielskim, ale spokojnie można sobie poradzić z Google Translator Lol U mnie ten tydzień był calkiem dobry. Miałem kilka dobrze punktowanych ankiet co Utwierdza mnie w przekonaniu, że końcówki roku są niezłe w Panelach.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 18-11-2018 11:56

(17-11-2018 20:43)Marcins1996 napisał(a):  Ja mam założone konta na Opinie, StudentsWatch, ClixSense, poznaj.to, Ariadna, Badanie Opinii, Demando, I-say, epanel. Jaką stronę jeszcze polecicie ? I dlaczego na ClixSense co chwilę odrzuca ?

jeszcze polecam globaltestmarket, smg krc, greenpanthera, prolific i tns

(18-11-2018 10:27)kornik1945 napisał(a):  
(17-11-2018 19:16)obey93 napisał(a):  A te forum HM jest po polsku? Bo coś mi się kojarzy że kiedyś miałem ankietę ale chyba po angielsku i odpadłem.

Też widziałem że tych forum z InSites jest dużo Wink, ale raczej nie możliwym jest się zakwalifikować w trakcie trwania. Trzeba polować na kolejne, i tu myślę że fajnie byłoby gdyby ktoś dostał formularz rejestracyjny zamieszczał link. Pamiętam że do cyfrowego jak i vw, przez jakiś czas był aktywny.

Forum H&M jest w języku angielskim, ale spokojnie można sobie poradzić z Google Translator Lol U mnie ten tydzień był calkiem dobry. Miałem kilka dobrze punktowanych ankiet co Utwierdza mnie w przekonaniu, że końcówki roku są niezłe w Panelach.


no ciekawe czy coca cola jak co roku nam zasponsoruje ankiety z oglądaniem ich filmików z kamerką, dobrze płatne jak co roku przed świetami.
Jakiś czas temu miałam ankietę z clixsense za ponad 1$ z oglądaniem reklam z kamerką i otworzyłam na komputerze stacjonarnym bez kamerki i wpadłam na pomysł aby skopiowac link, wysłałam siostrze na facebook link do ankiety i weszłam na smartphone i otworzyłam link z ta ankietą i normalnie zrobiłam z kamerką z telefonu i mi zaliczyło w clixsense Smile

(18-11-2018 09:22)gregory1001444 napisał(a):  Ja nie mam. Zakwalifikował się ktoś z Was do zamkniętego forum z Klubu Zdrowia? Mnie nie chcieli Sad

Teraz nie, ale ostatnio i tak u nich nie narzekam i chyba zyskałam sobie w końcu u nich reputacje i mogłam sie wykazać i mam nadzieję, że mam droge otwartą do większej ilości zamkniętych for, a w ciągu ok 2 miesięcy byłam już w zamknietych forach w klubie zdrowia o leku scorbolamid za 50zł, w klubie widza o konsolach za 100zł i teraz drugi raz w bankosferze po 25zł.
Grunt to sie starać i wyrobic sobie opinię, a myslę, że zostanie sie więcej zapraszanym


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory1001444 - 19-11-2018 08:52

Powiedzcie mi jak to jest z Prolific. Zarejestrowałem się tam jakiś tydzień temu i nie miałem jeszcze żadnej ankiety. Profil uzupełniony. Loguję się około 3 razy dziennie. Jak uzupełniałem profil to starałem się podawać informacje, że cierpię na różne schorzenia, bo podobno to zwiększa szansę na otrzymywanie zaproszeń. Jednak nic się nie dzieje. Jak to u Was wygląda? Jaka może być tego przyczyna?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marcins1996 - 19-11-2018 09:50

(19-11-2018 08:52)gregory1001444 napisał(a):  Powiedzcie mi jak to jest z Prolific. Zarejestrowałem się tam jakiś tydzień temu i nie miałem jeszcze żadnej ankiety. Profil uzupełniony. Loguję się około 3 razy dziennie. Jak uzupełniałem profil to starałem się podawać informacje, że cierpię na różne schorzenia, bo podobno to zwiększa szansę na otrzymywanie zaproszeń. Jednak nic się nie dzieje. Jak to u Was wygląda? Jaka może być tego przyczyna?


Ta strona ma to do siebie że wyskakują ankiety i wchodzą do nich ludzi ale jest ograniczona liczba miejsc i jak nie trafisz na taką ankietę to dupa. Najlepiej siedzieć 24/7 na tej stronie to wtedy napewno się obłowisz beka


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kangurek - 19-11-2018 10:29

A w jaki sposób można się dostać np. do takiego panelu jak Zymetria ?
Trzeba zostać zaproszonym ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marcins1996 - 19-11-2018 11:06

Ja już dzisiaj miałem 6 ankiet. Do 3 się dostałem a w 3 mnie odrzucili hehe


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kornik1945 - 19-11-2018 12:24

(19-11-2018 08:52)gregory1001444 napisał(a):  Powiedzcie mi jak to jest z Prolific. Zarejestrowałem się tam jakiś tydzień temu i nie miałem jeszcze żadnej ankiety. Profil uzupełniony. Loguję się około 3 razy dziennie. Jak uzupełniałem profil to starałem się podawać informacje, że cierpię na różne schorzenia, bo podobno to zwiększa szansę na otrzymywanie zaproszeń. Jednak nic się nie dzieje. Jak to u Was wygląda? Jaka może być tego przyczyna?

Najlepiej mieć cały czas otwartą zakładkę i polować Smile Zdarzają się przestoje, po kilka dni, a potem znów wysyp. Np. dziś około południa były dwie, jedna z figurami (z premią) za 4 Funciaki Wink Pamiętaj też, że liczba uczestników jest zamknięta do konkretnej liczby oraz że badania są dopasowywane pod kątem profilu.