Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - jebaczarabiamcom - 25-03-2017 11:10

Powodzenia życzę!


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - timeto - 29-03-2017 21:33

Wypłacałaś coś może z spidermetrix? Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 30-03-2017 16:27

Dzisiaj dostałam 50 zł na konto z panelu studentswatch Smile

[Obrazek: stwatch_30.03.png]

A także zleciłam wypłaty z panelu Imas i Ankiety Probono Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 06-04-2017 20:00

otrzymałam wypłatę 40 zł z panelu Imasonline Smile Chociaż ostatnio mają, bardzo mało ankiet.

[Obrazek: imas_05.04.png]

Zamówiłam też kolejny miesiąc doładowanie z panelu smgkrc Smile Tam to mam ostatnio bardzo dużo ankiet, choć nie ma prowizji za polecenia, ale nawet udaje mi się ostatnio prawie na każdy miesiąc zgarnąć doładowanie 50 zł


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - InsaneProGamer - 06-04-2017 23:04

Nie czytałem całego dziennika, ale powodzenia!

Porejestrowałem się z refflinków w niektórych programach.

PS. słyszałaś o bo-panel.pl ? Ja juz tam wypłaciłem 32zł (1000pkt) i obecnie mam 965pkt więc jeszcze jedna ankietka i będzie wypłata.
A jak ich znalazłem? W zasadzie oni mnie znaleźli i przeprowadzali ze mną ankietę przez telefon i zapytali czy chce wypełniać na ich stronie od czasu do czasu.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 06-04-2017 23:25

(06-04-2017 23:04)InsaneProGamer napisał(a):  Nie czytałem całego dziennika, ale powodzenia!

Porejestrowałem się z refflinków w niektórych programach.

PS. słyszałaś o bo-panel.pl ? Ja juz tam wypłaciłem 32zł (1000pkt) i obecnie mam 965pkt więc jeszcze jedna ankietka i będzie wypłata.
A jak ich znalazłem? W zasadzie oni mnie znaleźli i przeprowadzali ze mną ankietę przez telefon i zapytali czy chce wypełniać na ich stronie od czasu do czasu.

tak w panelu bo też jestem, muszę w sumie dodać jeszcze jakieś panele, bo jest jeszcze sporo więcej niż ja mam tu wypisane.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Danysuw - 09-04-2017 11:08

Ile czasu dziennie poswiecasz?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 09-04-2017 11:55

(09-04-2017 11:08)Danysuw napisał(a):  Ile czasu dziennie poswiecasz?

Myślę, że na same ankiety tak z 2-3 godziny dziennie będzie oprócz weekendów, bo na weekend zdarzy się z 2-3 na cały weekend a w tygodniu to kilka dziennie, nawet do 10 dziennie, ale jestem w wielu panelach, a poza tym firmy coraz częściej z usług firm ankieterskich korzystają i na przełomie kilku lat bardzo zmieniło się w ilościach ankiet i ciągle jest tendencja wzrostowa w ilości. Często są pytania o ocenę jakiś nowych produktów, nowych reklam czy usług, czy reklam, które puszczają w telewizji itp.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - karol9919 - 09-04-2017 16:46

Mogłabyś napisać na pw coś wiecej? Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 11-04-2017 06:34

Kolejny miesiąc otrzymane doładowanie telefonu z panelu smgkrc Smile

[Obrazek: smgkrc_10.04.png]