Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Doorm - 06-11-2018 22:33

Ja z greenpanthera ani jednej wykonać nie mogę jak chce włączyć to wywala nic nie pokazuje porażka....


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 06-11-2018 22:37

(06-11-2018 22:33)Doorm napisał(a):  Ja z greenpanthera ani jednej wykonać nie mogę jak chce włączyć to wywala nic nie pokazuje porażka....

ja za duzo tez nie robię, bo więcej w clixsense, a one kolidują, bo są podobne


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - esc - 07-11-2018 02:14

ile najwiecej ci sie udało w tym clixsense?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory1001444 - 07-11-2018 08:20

Powiedzcie mi jak to jest na GreenPanthera. Zrobiłem przed chwilą ankietę o serwisach muzycznych, wszystko ładnie pięknie ankieta zrobiona do końca, ale otrzymałem informację, że jednak nie pasowałem ostatecznie do ankiety. Czy w takim przypadku środki przyjdą mi po czasie czy napisać do supportu odnośnie tego?

PS. Zapytam z ciekawości: czy jest ktoś z Was na zamkniętym forum z Nextplora o jedzeniu gdzie można wygrać 129 zł do Amazonu? Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 07-11-2018 11:03

Była to ankieta o serwisach takich jak YouTube Tidal itd?


Mi dziś po długich kłótniach z i-say doliczyli 833 punkty za zaległą ankietę Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 07-11-2018 11:16

(07-11-2018 02:14)esc napisał(a):  ile najwiecej ci sie udało w tym clixsense?

przeważnie ok 10 ankiet na tydzień, nie każdy dzień zrobie ankietę, w większości na dzień 1 lub 2 ankiety, ale tez zdarza się 4-5 ankiet w jeden dzień.
A na miesiąc ostatnio mi się udaje min 50$ przy aktywnych 30-35 poleconych, bo wiecej nieaktywnych jest

(07-11-2018 08:20)gregory1001444 napisał(a):  Powiedzcie mi jak to jest na GreenPanthera. Zrobiłem przed chwilą ankietę o serwisach muzycznych, wszystko ładnie pięknie ankieta zrobiona do końca, ale otrzymałem informację, że jednak nie pasowałem ostatecznie do ankiety. Czy w takim przypadku środki przyjdą mi po czasie czy napisać do supportu odnośnie tego?

PS. Zapytam z ciekawości: czy jest ktoś z Was na zamkniętym forum z Nextplora o jedzeniu gdzie można wygrać 129 zł do Amazonu? Smile

To nie wiem, może cos było nie tak z ankietą, może napisz do nich.
A co to za zamkniete forum i skąd?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 07-11-2018 11:26

ja postanowiłem wrócić na clixsense i widzę że jestem Twoim poleconym Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 07-11-2018 13:34

(06-11-2018 22:33)Doorm napisał(a):  Ja z greenpanthera ani jednej wykonać nie mogę jak chce włączyć to wywala nic nie pokazuje porażka....
tu jest ważna zasada, musisz więcej klikać, dokonywać więcej prób, więcej tam czasu spędzać na panterze, bedzie wiecej ankiet szybciej będą wpadać, reputacja twoja wzrośnie...
i jeszcze ważna kwestia na koniec, nie nastawiaj się na już, teraz ankieta, często szybkie klikanie oni wyłapują i możesz wpaść na podchwytliwe pytanie, tak to już jest, trzeba trochę, niemało czasu tam spędzić, by były efekty "jak w pracy", ale na prawde ok płacą i szybko... a czasem można zastosować upgrate swoich kwalifikacji czy dochodów, ale "z głową"...
............................................
ktoś pytał o moje testowanie ankiet, testuje zagraniczne ankiety, chyba raczej mniej znane, choć może ktoś już odkrył, ale na razie nie chciałbym zdradzać, przynajmniej dopóki nie bedzie jakiś wiekszych efektów..


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 07-11-2018 16:13

(07-11-2018 11:26)Kryspin napisał(a):  ja postanowiłem wrócić na clixsense i widzę że jestem Twoim poleconym Smile

a jaki masz login? ja generalnie nie wiem gdzie kogo mam, bo nie śledzę poleconych, tylko czasem na ilość spojrzę


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 07-11-2018 17:07

(07-11-2018 16:13)11natinka11 napisał(a):  
(07-11-2018 11:26)Kryspin napisał(a):  ja postanowiłem wrócić na clixsense i widzę że jestem Twoim poleconym Smile

a jaki masz login? ja generalnie nie wiem gdzie kogo mam, bo nie śledzę poleconych, tylko czasem na ilość spojrzę

ja konto tam założyłem już w styczniu ale jakoś mi tam nie szło i teraz od 3 tyg ok aktywowalem znowu mam nick kamilek18324