Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 04-11-2018 11:44

Świetny wynik z każdym miesiącem coraz lepiej i oby tak dalejSmile

Ja ostatnio do Norstat się zapisałam bo miałam od nich maila i dopiero tam zaczynam.

Co do FutureTalker to zawsze trochę nie chciało mi się tam robić ankiet, ale ostatnio po długim czasie miałam od nich zaproszenie i wypełniłam ankietę za 3,20 zobaczymy czy coś jeszcze przysląSmile I czy się dostanęSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 04-11-2018 16:57

Ja po założeniu konta uzbierałem prawie do wypłaty, i w momencie współpracy z Cint stanęło i raczej nie dozbieram jużWink. Przestają mi się podobać te panele, Cint powinien być jednym panelem, wtedy kasa by leciała, tak to pozwala na tworzenie multum tego, badacze żerują, bo wyślą kilka ankiet, a potem się zwijają.

Za to lubię Prolific, niby ciężko ustrzelić ankietę, ale jak już jest, to wypełniasz. Częste bonusy, ostatnio nawet za wypełnienie ankiety z errorem dostałem(gdzie na innym panelu, po bataliach z supportem nie dostałbym pewnie za samą ankietę).

Natalia, kasa z marketagent to za ankiety, czy poleconych? Dobrze Ci tam idzie.
I na tym research online, jak długo zbierałaś? Podasz link?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 04-11-2018 17:09

(04-11-2018 16:57)obey93 napisał(a):  Ja po założeniu konta uzbierałem prawie do wypłaty, i w momencie współpracy z Cint stanęło i raczej nie dozbieram jużWink. Przestają mi się podobać te panele, Cint powinien być jednym panelem, wtedy kasa by leciała, tak to pozwala na tworzenie multum tego, badacze żerują, bo wyślą kilka ankiet, a potem się zwijają.

Za to lubię Prolific, niby ciężko ustrzelić ankietę, ale jak już jest, to wypełniasz. Częste bonusy, ostatnio nawet za wypełnienie ankiety z errorem dostałem(gdzie na innym panelu, po bataliach z supportem nie dostałbym pewnie za samą ankietę).

Natalia, kasa z marketagent to za ankiety, czy poleconych? Dobrze Ci tam idzie.
I na tym research online, jak długo zbierałaś? Podasz link?

Co do Cint to zgadzam się z Tobą, ja przeważnie wypełniam Cint na np. Clixsense bo to jest bardziej opłacalne i już dawno przestałam się rejestrować do kolejnych paneli typu Cint. A w FutureTalkers miałam ankietę od nich to widać po samej wizualnej oprawie ankiety:)Szkoda tylko, że mają ich mało.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 04-11-2018 17:58

Fakt, oprawę mają swoją, ale sprawdź ankiety profilowe, to jest to samo co na innych Cint'ach tyle że w ich szacieWink, niestety.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 04-11-2018 19:03

(04-11-2018 17:58)obey93 napisał(a):  Fakt, oprawę mają swoją, ale sprawdź ankiety profilowe, to jest to samo co na innych Cint'ach tyle że w ich szacieWink, niestety.

tak zgadza się i często wysyłają ankiety Cint ale mają też swoje badania i widać to podczas wypełniania ankiet bo są zupełnie inne i nie przekierowuje jak w Cint. Ich ankiety są zazwyczaj z logo InSites Consulting.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory1001444 - 04-11-2018 20:45

Czyli radzicie wypisać ze wszystkich Cint'ów i zostawić je tylko np. w Clixsense? Jak sprawa ma się pomiędzy Clixsense a Greenpanthera? Warto mieć konto tam i tam, nie kolidują one ze sobą?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 04-11-2018 20:55

(04-11-2018 16:57)obey93 napisał(a):  Ja po założeniu konta uzbierałem prawie do wypłaty, i w momencie współpracy z Cint stanęło i raczej nie dozbieram jużWink. Przestają mi się podobać te panele, Cint powinien być jednym panelem, wtedy kasa by leciała, tak to pozwala na tworzenie multum tego, badacze żerują, bo wyślą kilka ankiet, a potem się zwijają.

Za to lubię Prolific, niby ciężko ustrzelić ankietę, ale jak już jest, to wypełniasz. Częste bonusy, ostatnio nawet za wypełnienie ankiety z errorem dostałem(gdzie na innym panelu, po bataliach z supportem nie dostałbym pewnie za samą ankietę).

Natalia, kasa z marketagent to za ankiety, czy poleconych? Dobrze Ci tam idzie.
I na tym research online, jak długo zbierałaś? Podasz link?

W marketagent głównie z poleconych co jakiś czas mam, bo rzadko zrobie tam ankietę.
Tu jest panel research online https://researchonline.pl/ i mozna tylko zaprosić poprzez email i bodajże za 50 poleconych dają chyba 100zł, ale mi sie nie udało i poleceni muszą wypełnic profil.

(04-11-2018 20:45)gregory1001444 napisał(a):  Czyli radzicie wypisać ze wszystkich Cint'ów i zostawić je tylko np. w Clixsense? Jak sprawa ma się pomiędzy Clixsense a Greenpanthera? Warto mieć konto tam i tam, nie kolidują one ze sobą?

No clixsense i greenpanthera warto mieć, bo może i sie powtarzaja ankiety i tu i tu, ale częśc tez jest innych wydaje mi się i mogą jakieś np być clixsense a w greenpanthera nie i na odwrót.
Te cinty tez mnie wkurzaja. W ogóle mam częśc stałych paneli, że w wiekszości mnie ciagle odrzuca i aż do tych paneli mi sie potem nie chce nawet otwierac ankiet, bo sie zrażam...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 06-11-2018 00:04

Ostatnio mam więcej aktywności poza internetem i mniej czasu na komputerze. Teraz dopiero skończyłam uczyć kuzynkę matematyki, wczoraj cały dzień u siostry, w piątek u kuzynki i tak mi wypada. Ankiet troche zrobiłam przez te kilka dni ale nieregularnie i przez to mi umknęły wpisy.

Dziś zrobiłam z prolific za 1 funt i mam tam 5,10 funta
2 ankiety z studentswatch i mam 66pkt
Oraz ankietę z clixsense za 2,13$ i mam 62,97$

Poza tym w piatek i przez weekend tez troche zrobiłam ankiet np kilka w studentswatch, w opinie za 1200pkt, w clixsense, 2 w zymetrii, w epanel, w i-say.
To tak w skrócie za dni bez wpisów, ale ankiety robiłam trochę.

Dzisiaj dostałam wypłatę z badanie opinii 50 zł na konto Smile

[Obrazek: badanieopinii05-11.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gwizdek1 - 06-11-2018 11:51

Mam pytanie, dziś dostałem maila że w prolific przyznali mi wynagrodzenie za ankietę. A pozniej dostalem maila o tresci :
Congratulations!
The researcher Andreas Pedroni has awarded you a bonus.
Your account has been credited by £2.08.
Regards,

Prolific

Za tą samą ankietę. Tzn. Że dostanę podwójne wynagrodzenie ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 06-11-2018 13:30

Sprawdź w submisson, jeśli masz dwa wynagrodzenia pod ankietą, tzn. że dostałeś bonus. Tak właśnie jest na prolificu Smile) Gratulacje