Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 30-10-2018 19:37

Dziś z panelu smg krc dostałem zaproszenie do wypełniania dzienniczka na temat słuchania radia. Ale słabo płatna trzeba minimum 22 dni z 28 uzupełnić za 600 punktów.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 30-10-2018 22:49

Dzisiaj za dużo nie miałam czasu na ankiety, a poza tym tez tak nie miałam ankiet i zrobiłam tylko ankietę z clixsense za 0,65$, poza tym siedziałam dużo nad udziałem w zamkniętym forum o lekach na przeziebienie, bo strasznie dużo pytań było odnośnie 3 reklam leku na przeziębienie, a ja się zawsze przykładam i na wszystko się staram jak najlepiej odpowiadać i chyba z 3 godziny nad tym siedziałam i pisałam różne odpowiedzi na pytania moderatorki.
Poza tym miałam ankietę z cyfrowego laboratorium i mam nadzieję, że dostanę się znów po niej do większego tygodniowego projektu za jakieś wynagrodzenie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 31-10-2018 15:43

(30-10-2018 22:49)11natinka11 napisał(a):  Dzisiaj za dużo nie miałam czasu na ankiety, a poza tym tez tak nie miałam ankiet i zrobiłam tylko ankietę z clixsense za 0,65$, poza tym siedziałam dużo nad udziałem w zamkniętym forum o lekach na przeziebienie, bo strasznie dużo pytań było odnośnie 3 reklam leku na przeziębienie, a ja się zawsze przykładam i na wszystko się staram jak najlepiej odpowiadać i chyba z 3 godziny nad tym siedziałam i pisałam różne odpowiedzi na pytania moderatorki.
Poza tym miałam ankietę z cyfrowego laboratorium i mam nadzieję, że dostanę się znów po niej do większego tygodniowego projektu za jakieś wynagrodzenie.

tak, teraz dużo, ja nawet ostatnio niejedną ankiete miałem o lekach suplementach na przeziebienie w roznych panelach, na grype, przeciwbolowych


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 31-10-2018 22:28

Dzisiaj odrzuciło mnie z kilku ankiet a zrobiłam:

ankieta smgkrc 40pkt - stan konta 945pkt i zlecone doładowanie telefonu za 50zł
2 ankiety prolific za 1 unt i za 0,45 funta - stan konta 3,08 funta
ankieta studentswatch 1pkt - stan konta 56pkt (28zł)
ankieta rekrutacyjna w imas do projektu o serkach turek

Moje ostatnie w tym miesiącu wypłaty

z zymetrii Smile

[Obrazek: zymetria27-10.png]

oraz z prolific Smile

[Obrazek: prolific27-10.png]

Dostałam jeszcze pierwsza wypłatę z twitch follow 70zł (ale to nie związane z ankietami) oraz ogólnie aż 175zł w rym miesiącu z pewnego programu, nie ankietowego, w którym mam zaległe kilka wypłat, a właściciel strony płaci co jakiś czas


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory1001444 - 31-10-2018 23:17

W jakim czasie uzbierałaś na wypłatę na Twitchfollows? Wykupiłaś konto premium za 10$?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 01-11-2018 00:48

(31-10-2018 23:17)gregory1001444 napisał(a):  W jakim czasie uzbierałaś na wypłatę na Twitchfollows? Wykupiłaś konto premium za 10$?

Tak wykupiłam dokładnie 31 sierpnia a dostałam wypłatę 29 października i teraz mam 1,4$ juz na koncie twitch follow

[Obrazek: follow.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory1001444 - 01-11-2018 09:20

Ja tam jestem od tygodnia już chyba i mam ponad 5$, zawsze coś. Dobrze, że portal płaci. A co to za program 11natinka11, podzielisz się wiedzą? Smile

EDIT: mam jeszcze pytanie odnośnie Clixsense i tych ankiet Speak Up!. Są tam czasem ukryte jakieś ankiety i warto tam zaglądać? Jak to wygląda z Waszego doświadczenia?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 01-11-2018 16:37

(01-11-2018 09:20)gregory1001444 napisał(a):  Ja tam jestem od tygodnia już chyba i mam ponad 5$, zawsze coś. Dobrze, że portal płaci. A co to za program 11natinka11, podzielisz się wiedzą? Smile

EDIT: mam jeszcze pytanie odnośnie Clixsense i tych ankiet Speak Up!. Są tam czasem ukryte jakieś ankiety i warto tam zaglądać? Jak to wygląda z Waszego doświadczenia?

To jest takie ptp co w zeszłym roku się zarejestrowałam i było wtedy chyba 2$ za 1000 wyświetleń i troche poudostepniałam link i nazbierałam wejść, koleżanka z forum mi tez pomogła i podpięła do siebie mój link, bo za refy nic nie było i kilka wypłat zleciłam po 10$ lub 15$ lub 20$ i co jakiś czas ten właściciel strony wysyła kasę. Tak nieregularnie wysyła a wypłat chyba z około 15 zleciłam

To ostatnia od niego, a były jeszcze w tym miesiącu 2 takie wypłaty po 54zł

[Obrazek: rotate.png]

A co do speak up to czasem próbuję, ale przeważnie się nie dostaję


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 01-11-2018 18:58

Natalia, gdzie Ty wyłapujesz te oferty cashbackrabat, np. z tą rejestracją/konkursem? W którą zakładkę zaglądać?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 01-11-2018 23:46

(01-11-2018 18:58)obey93 napisał(a):  Natalia, gdzie Ty wyłapujesz te oferty cashbackrabat, np. z tą rejestracją/konkursem? W którą zakładkę zaglądać?

w meilach się np dostaje np o konkursie łaciate za 1zł ale też coś jest w zakładce "Gratis"