Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 24-10-2018 20:57

(24-10-2018 19:24)ggusiaja napisał(a):  Te ankiety z prolific są albo bardzo lekkie i proste albo dość ciężkie i trudne, szczególnie, że są w języku angielskim. Jednak są naprawdę opłacalne. Mnie ostatnio lubią w panelu globaltestmarket czekam od nich na wypłatę 60zł a już mam ponad 700pkt. bo prawie codziennie otrzymuję ankietę którą z łatwością konczęSmile

A wypłacalaś coś już z Hiving bo dziś zleciłam tam wypłatę (40zł.) i jestem ciekawa jak długo się czeka? Napisali jakieś 2 tygodnie.

nie zlecałam, nie wiem dlaczego ale mam kilka paneli, gdzie mnie w 90% odrzuca np tu, thepanelstation czy mobrog, może dlatego, że się gryzą z innymi panelami, ale nic na to nie poradzę i tak z wielu paneli dostaję

(24-10-2018 19:59)kornik1945 napisał(a):  Hej Smile SW Panel bardzo fajnie zaskakuje od kilku tygodni. Ostatnio też sporo ankiet mam w Clixsense, Badaniach Opinii oraz Reaktorze Opinii Smile W Prolific niestety pustka od 7 dni Sad

mnie znów z 3 ostatnich w badanie opinii odrzuciło, dzisiaj chyba dlatego, że w domku nie mieszkam

Dzisiaj nawet całkiem ładnie wyszło i zrobiłam:

3 ankiety clixsense za łącznie 2,14$ i będzie bonus 0,29$ - stan konta 37,87$
2 ankiety studentswatch po 2pkt - stan konta 42pkt (21zł)
ankieta opinie 250pkt - stan konta 6420pkt
ankieta myiyo 250pkt - stan konta 4600pkt (4,6 euro) - jakby co tu mało ankiet, mam kilka na rok, ale dobrze, że minimum obnizyli z 20 euro do 10 euro
3 ankiety prolific za 0,31 futa, 0,94 funta i 6,66 funta (nie wiem czy mi zaliczą, bo czas sie skończył) - stan konta 1,80 funta

Tak miałam w prolific (ta za 3,50 funta się chyba nie liczy, bo to z pobraniem aplikacji na apple a ja nie mam apple i nie pobrałam)

[Obrazek: profst.png]

A tak w clixsense

[Obrazek: csb24.png]

Jutro dodam kilka wypłat, które już otrzymałam, bo dzisiaj już zmęczona jestem


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 25-10-2018 12:43

gdzieś to było już, ale czekam i czekam na nagrode z globis i nie ma, dziś trzeci dzień, a wydwało mi się, że do 3 dni...
...............................................
edit: rzeczywiście w emailu jest "do 3 dni", czekam do wieczora, wieczorem lub rano napisze do nich...może sie zagapili lub chodzi im o ta długa ankiete co słabiej wypełniłe, zobaczymy...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 25-10-2018 21:34

Dzisiaj na razie niewiele zrobiłam bo byłam kilka godzin poza domem i zrobiłam:

2 ankiety z studentswatch za łącznie 4pkt - stan konta 46pkt (23zł)
2 ankiety i-say za 100pkt i 75pkt - stan konta 869pkt
ankieta clixsense 1,06$ - stan konta 40,84$
Mam jeszcze 2 ankiety z bo panel, z globaltestmarket i z mysurvey, ale zrobię albo w nocy, albo jutro jak sie uda, bo dzis nie zdążyłam.
Zaliczyli mi ankietę za 6,66 funta w prolific i jeszcze za to dostałam bonus 1,75 funta, a także dopisali mi 0,85 funta za ankiete sprzed miesiaca o która walczyłam, bo zrobiłam, ale przypadkiem kliknęłam zieloną strzałkę i miałam status ankiety jako returned. Miałam dzis też ankietę z błędem za 2,08 funta, bo miała być jakaś figura ale sie tylko cały czas wczytywało i tam gdzie kod wpisałam error study.
Uczestnicze chyba w jakiejś grupie dyskusyjnej na whats up z thepanelstation o blogach kosmetycznych po angielsku, ale dopiero sie zaczyna i jeszcze nie wiem jak to będzie. Nie robie zbytnio na panelstation ankiet bo mnie w wiekszości odrzuca, ale miałam specjalną z zaproszeniem do projektu w tytule i mnie zainteresowało i ja zaliczyłam kilka dni temu. Podobno ma byś miesiąc i mam sporo punktów dostać, chyba 1500pkt na tydzień.


Moje ostatnie wypłaty

z prolific Smile

[Obrazek: prolific23-10.png]

z forum VW Smile

[Obrazek: vw24-10.png]

oraz ze studentswatch Smile

[Obrazek: sw22-10.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 25-10-2018 23:11

Kiedyś miałem podobną ankietę z thepanel na WhatsApp tylko że tam byli sami polacy. I g*wno z tego wyszło 2 tyg czekania ludzie pisali dzień w dzień w tej grupie nic się nie zaczęło żadnych pytań itd dodali tylko do dwóch grup numery i tyle. Z prolific miałem też dziś ankietę za 2,08 było trzeba oceniać 10 rysunków później było że za dodatkową opłata mogę ocenić kilka kolejnych i nie dostałem kodu ale napisałem maila i odp że wszystko mi zaliczą


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 26-10-2018 21:21

Dzisiaj zrobione ankiety:

ankieta studentswatch 3pkt - stan konta - 49pkt (24,50zł)
ankieta clixsense 0,65$ - stan konta 43,73$
ankieta epanel 1,20zł - stan konta 28,80zł
ankieta i-say 50pkt - stan konta 919pkt
ankieta prolific 0,67funta - stan konta 13,66 funta (wypłacam jak będę mieć 22 funta, aby mieć 100zł na paypal)
rozpoczecie 7 dniowego dzienniczka w mysurvey o uzywanych kosmetykach za 10724pkt
Dostałam drugi bonus do tej ankiety za 6,66 funta czyli 1,94 funta i łącznie dostałam za ankietę 6,66 funta i bonusu 3,69 funta Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 27-10-2018 16:55

Nie wiem czy to to samo, ale taki dzienniczek miewam czasem na GTM. I to co zauważyłem to, że kiedyś się bardzo opłacał, bo po przyznaniu punktów nie wiele brakowało do wypłaty. Teraz po zmianie systemu, otrzymałem za ten dzienniczek tyle samo co kiedyś, a punktów na nagrodę trzeba o wiele więcej ...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 28-10-2018 14:19

Mam pierwszy weekend od dłuzszego czasu pracowity nad ankietami, bo zrobiłam kilka w studentswatch, w opinie, reaktor opinii, w twoje ankiety, miałam też z globaltestmarket, talk online i tns, ale mnie odrzuciło. Poza tym jestem od wczoraj do wtorku w dyskusji o leku na przeziebienie w klubie zdrowia zymetrii i udzielam odpowiedzi na pytania i za to dostane 50zł, poza tym uzupełniam dzienniczek o kosmetykach. Takze weekend pracowity z ankietami


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 29-10-2018 12:33

Jest ktoś zainteresowany kontem na Wizja Orange? Bo trafiło mi się zaproszenie, mimo że już jestem. Odstąpie konto jeśli komuś zależy Wink.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory1001444 - 29-10-2018 13:29

(29-10-2018 12:33)obey93 napisał(a):  Jest ktoś zainteresowany kontem na Wizja Orange? Bo trafiło mi się zaproszenie, mimo że już jestem. Odstąpie konto jeśli komuś zależy Wink.

Ja jestem bardzo zainteresowany! Poszedł priv! Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Patek - 29-10-2018 13:38

(29-10-2018 12:33)obey93 napisał(a):  Jest ktoś zainteresowany kontem na Wizja Orange? Bo trafiło mi się zaproszenie, mimo że już jestem. Odstąpie konto jeśli komuś zależy Wink.
już nieaktualne. Przywłaszczyłem sobie konto Huh