Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 23-10-2018 15:50

Witam czy jest mi ktoś w stanie napisać czy da radę uruchomić stronę :addmefast.com/ ? Ja nie mogę pojawia się błąd :503 Service Unavailable
No server is available to handle this request. Dziękuje z góry za odpowiedź Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 23-10-2018 17:14

(23-10-2018 15:50)SonGoku920 napisał(a):  Witam czy jest mi ktoś w stanie napisać czy da radę uruchomić stronę :addmefast.com/ ? Ja nie mogę pojawia się błąd :503 Service Unavailable
No server is available to handle this request. Dziękuje z góry za odpowiedź Smile

ładuje sie, ładuje i nic
.......................................................
swpanel dzis pieknie dziala, a na i-say też mieliście dziś ankiete na losowanie, bez punktów (czy ktoś kiedyś wygrał coś?)?
...
dzieki za reputacje black_walter, gregory100144, sorki nie zauważyłem


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 23-10-2018 17:43

Witam ponownie a orientuję się ktoś jak jest z Paypalem ? Można tam trzymać pieniądze przez nie określoną ilość czasu ? Czy po jakimś czasie znikają ... Dziś miałem taką sytuację że wróciłem do Polski z zagranicy doładowałem konto z Play bo mam na kartę telefon i mogę doładowywać kiedy chcę i po doładowaniu piszę mi że mam tylko 30 zł a miałem na koncie 120zł ... zadzwoniłem do obsługi klienta i mi powiedzieli że jeśli się nie korzysta z numeru przez dłuższy czas i nie doładowuje konta to te pieniądze znikają i nic z tym nie można zrobić normalnie masakra . Nie doładowywałem konta od 1 lipa jeszcze mi powiedzieli że mogę sobie aktywować usługę ważności konta na 1 rok ale pieniędzy i tak nie zwrócą także lipa straszna.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 23-10-2018 18:26

eh same dziś problemy... a ja znów od kilka godzin siedziałam na doprowadzaniu komputera do porządku, bo mi strasznie mulił i dużo stron się nie wczytywało... I przez to nic nie zrobiłam...
SonGoku nie wiem co Ci doradzić, bo nie posiadam takich informacji, a sama dzis kłopoty z kompem miałam, nie wiem czy cos złapałam czy co...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 23-10-2018 18:33

Nie tylko u Ciebie Natinka słabo się wczytują dziś strony, ogólnie słaby chyba jest internet bo u mnie też zamula.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 23-10-2018 18:34

(23-10-2018 18:26)11natinka11 napisał(a):  eh same dziś problemy... a ja znów od kilka godzin siedziałam na doprowadzaniu komputera do porządku, bo mi strasznie mulił i dużo stron się nie wczytywało... I przez to nic nie zrobiłam...
SonGoku nie wiem co Ci doradzić, bo nie posiadam takich informacji, a sama dzis kłopoty z kompem miałam, nie wiem czy cos złapałam czy co...

prawda, ważna kwestia, komp ci nie działa jak powinien i zrobisz zero ankiet, ja mam z kompem troszke inny problem - przegrzewa się, tez trzeba bedzie coś zajrzeć do niego...
...........................
co do "mulenia" polecam programiki jak ccleaner lub mocniejszy tez antywirusowy i antyspamowy superantyspyware - ale uwaga ten ostatni czyści wszystkie cookies, jak jakieś ankiety na nich bazują może byc problem czy niedoliczenie jakis punktów, wiec tylko w ostateczności...

(23-10-2018 18:33)ggusiaja napisał(a):  Nie tylko u Ciebie Natinka słabo się wczytują dziś strony, ogólnie słaby chyba jest internet bo u mnie też zamula.

jak masz duzo ankiet masz duzo plików cookies zapisanych na kompie, czasem w folderze z przegądarką, a im wiecej danych na dysku w scisnietych w jednym miejscu zapisane tym wiecej dysk pracuje i jest wolniejszy...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 23-10-2018 19:10

Generalnie to w wizja orange rekrutuja nowych uczestników i juz nam moderatorka o tym powiedziała, a dziś miałam ankietę do wizja orange w clixsense, ale nie robiłam i zamknęłam, a i tak za wiele nie straciłam, bo słabo płatna była.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 23-10-2018 19:30

@adam_per myślę że to jedna z przyczyn dlatego od czasu do czasu czyszczę pamięć podręczną i skanuje sobie komputer a później go również czyszczęSmile

@11natinka11 a jaka to była ankieta? Bo ja nie miałam, znowu się pewnie nie dostanę albo pominęUndecided


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 23-10-2018 22:08

(23-10-2018 18:26)11natinka11 napisał(a):  eh same dziś problemy... a ja znów od kilka godzin siedziałam na doprowadzaniu komputera do porządku, bo mi strasznie mulił i dużo stron się nie wczytywało... I przez to nic nie zrobiłam...
SonGoku nie wiem co Ci doradzić, bo nie posiadam takich informacji, a sama dzis kłopoty z kompem miałam, nie wiem czy cos złapałam czy co...

Ściągnij sobie antywirus kasperski i zbootuj go na pendrive i uruchom przy starcie systemu jest o wiele bardziej skuteczny niż zwykłe antywirusy typu malvare i avg. Program Cclener sobie ściągnij również i wyczyść błędy rejestru a najlepiej to zainstaluj windowsa na nowo wtedy będzie chodzić jak rakieta i jak nie masz dysku ssd to sobie kup i na nim system zainstaluj 120 Giga dysk idzie kupić za 100zł a różnica w prędkości względem hdd jest 20 krotna . Jeśli korzystasz z Mozilli Firefox na youtube jest metoda jak przyspieszyć tą przeglądarkę różnica w prędkości ładowania stron jest bardzo zauważalna i dzięki temu zaoszczędzisz dużo czasu na wypełnianiu ankiet.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 24-10-2018 14:58

@11natinka11, możesz mi wysłać zaproszenie do tego "wizja orange"? email wysle ci na priv, chyba, że to jest zaproszenie linkowe

@Songoku920, kaspersky został oskarżony o szpiegowanie na kompach i wiele jest prawdy w tym, w usa szpiegował, po urzedach na całym swiecie...