Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory100144 - 19-10-2018 13:33

Ja już działam w ankietach ponad rok i kilka tysięcy już udało mi się wyciągnąć. Połowa z tego z samych ankiet, a połowa z różnych akcji specjalnych, w szczególności na wszystkich grupach Zymetrii (są one dla mnie najlepsze). Jednak dzisiaj zacząłem się interesować tym, że jak tutaj coś tam dorabiam to może czas poszerzyć horyzonty i działać tak samo na zagranicznych portalach. Macie jakieś godne polecenia? Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Patek - 19-10-2018 13:35

(19-10-2018 13:33)gregory100144 napisał(a):  Ja już działam w ankietach ponad rok i kilka tysięcy już udało mi się wyciągnąć. Połowa z tego z samych ankiet, a połowa z różnych akcji specjalnych, w szczególności na wszystkich grupach Zymetrii (są one dla mnie najlepsze). Jednak dzisiaj zacząłem się interesować tym, że jak tutaj coś tam dorabiam to może czas poszerzyć horyzonty i działać tak samo na zagranicznych portalach. Macie jakieś godne polecenia? Smile
prolific, clicksense


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory100144 - 19-10-2018 13:50

Tym mnie nie zaskoczyłeś Smile chodzi mi o inne profile, jak na przykład te:

https://www.savethestudent.org/make-money/best-paid-online-survey-sites.html

Ktoś z Was tam działa? Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - paolo10 - 19-10-2018 13:50

Taka mała podpowiedź a propos wypłacania z Clixsense. Skrill niedawno wprowadził możliwość wymiany hajsu na kryptowaluty, więc jest to jakaś opcja na wypłacenie bez dużej prowizji. Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 19-10-2018 14:34

(19-10-2018 13:50)gregory100144 napisał(a):  Tym mnie nie zaskoczyłeś Smile chodzi mi o inne profile, jak na przykład te:

https://www.savethestudent.org/make-money/best-paid-online-survey-sites.html

Ktoś z Was tam działa? Smile

ogólnie kilka raz próbowałem sie zarejestrować w Swagbucks ale wiadomo, nie przyjmują z Polski, właściwie to tylko chyba z usa...
toluna, to jest
mysurvey, dobre kilka lat temu byłem zarejestrowany, raz cos wypłaciłem i mi konto zablokowali :/
onepoll nie pamietam, mozliwe, ze sie zarejestrowałem, ale nie działałem
panel opinion, tam był jakis problem, nie kojarze, pytania czy kwalifikacje i odpusciłem
i-say to jest u nas
pinecone nie znam
yougov zrezygnowałem, ale ktos pisał ok, wiec 50/50
bods nie znam
profilic to jest tutaj duzo pisała autorka dziennika
global jest znany ok
branded próbowałem i sam jestem ciekaw, bo nie wypłaci sie jesli sie nie jest w usa, moze ktos wie...
* *
reszte moze inni dopowiedza, nie mam teraz za wiele czasu


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 19-10-2018 14:41

Witam wie ktoś ile trzeba czekać na wypłatę z talk online panel na konto bankowe ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 19-10-2018 15:09

Ja też już w jakiś zagranicznych, albo próbowałam i nie było dla Polski, albo jak nawet jestem to nie ma tak ankiet dla Polaków np surveysavyy i byłam w takim panelu mintvine i teraz zmienili nazwę na branded surveys i mam minimum do wypłaty za pytania pool (jedno pytanie codziennie za 1pkt) plus za kilka ofert w offerwall i uzupełnienie profilu i nie moge wypłacic, bo muszę zweryfikować numer telefonu angielski i co ja sie do nich napisałam aby mi wypłacili, ale nie chcą bo wypłacaja tylko dla angli, usa i kanady

(19-10-2018 14:41)SonGoku920 napisał(a):  Witam wie ktoś ile trzeba czekać na wypłatę z talk online panel na konto bankowe ?

ja z talk online w zeszłym miesiącu zamówiłam bon do emag i kupiłam plecak siestrzenicy i troche dopłaciłam. Napisałam do nich aby mi sie pospieszyli, bo mam promocje w sklepie na plecak i miałam od razu na nastepny dzień, ale pisali chyba że według regulaminu maja do 2 tygodni chyba


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 19-10-2018 17:02

Ja dzisiaj zleciłem wypłatę w talk online.Podobno wypłacają zawsze na koniec miesiąca.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 19-10-2018 17:19

coś na sw długo czekają z wypłatami Tongue ale i tak nie mają chyba konkurencji. Zleciłem 9 października dziś mam zrealizowane szkoda ale nie doszło więc czekać do poniedziałku trzeba. Pierwszy raz tak długo czekam.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 19-10-2018 21:27

Dzisiaj ładnie ankiet sie udało zrobić:

ankieta tns 20 pkt - stan konta 192pkt (19,20zł)
ankieta badanie opinii 30pkt - zlecona wypłata 50zł za 1000pkt i zostało 34pkt
2 ankiety studentswatch po 1pkt - stan konta 33pkt (16,50zŁ)
ankieta opinie 400pkt - stan konta 3780pkt (18,90zł)
ankieta surveyo24 39pkt (0,39$) - stan konta 210pkt (2,10$)
ankieta klub zdrowia zymetria 15pkt - stan konta 232pkt (23,20zł)
4 ankiety clixsense po 0,65$ każda, łącznie 2,60$ i bedzie bonus 0,36$ - stan konta 25,94$
ankieta i-say bez wynagrodzenia tylko za los w losowaniu nagród
ankieta z globaltestmarket, która robiłam bardzo długo ok pół godziny, ale w trakcie jej robienia miałam przerwę chwilowa w internecie i dokończyłam ja po odświeżeniu ale mi na końcu nie zaliczyło, a miało być za 500pkt (napisałam do supportu) i jak by mi zaliczyło bym zleciła wypłatę

Tak dzisiaj miałam w clixsense Smile

[Obrazek: csb19.png]

A to moja dzisiejsza wypłata z poznaj to Smile

[Obrazek: poznajto19-10.png]