Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 05-10-2018 15:01

(05-10-2018 14:17)kornik1945 napisał(a):  Ostatni czas realizacji u mnie to 14 dni, czyli ok Smile
ok, ja aż tyle to nie czekałem

(05-10-2018 14:38)11natinka11 napisał(a):  
(05-10-2018 13:36)adam_per napisał(a):  czy na swpanel (student watch) czekacie coraz dłużej na wypłate?

róznie zależy, najczęściej do kilku dni, 2 razy odkąd jestem od kilku lat w sw mi przeoczyli wypłaty i pisałam i zapłacili, ostatnio tez mi przeoczyli z poznaj to ale tez zapłacili i jakiś czas temu z opinie.
Czasem panele nie złośliwie, czy że chcą nas oszukac, ale czasem się zdarzy im przeoczyc jakąś wypłatę, wtedy trzeba napisac do nich. Przecież to obsługują ludzie i czasem może tak sie zdarzyć.
ok, nie chodziło mi o oszukiwanie, pierwsza wypłata była w ciągu kilku godzin na koncie(sic!), druga i trzecia w ramach 3 dni, ostatnia ponad 4-5 dni, notuje sobie, dlatego pytałem (ale wiem, ze to nie oszuści, nie zdarzyło sie do tej pory nic takiego u nikogo, przynajmniej nie słyszałem), więc nic sie nie dzieje w tym względzie, tylko sie lekko zniecierpliwiłem, bo było szybciej, a właśnie wtych ankietach tak jest brakuje ci tą złotówke czy dolar i im wiecej sie denerwujesz tym mniej wychodzi, tu nie o czas należy...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 05-10-2018 15:26

Mam pytanie w Demando mam ankietę która prowadzona jest przez Bota i nie moge jej ukończyć, jak jest już dziekuje za wypełnienie ankiety naciskam "dalej" i mam komunikat żebym wykonała wszystkie zadania. Tez tak macie? Może coś nie tak robię? Odświeżałam 2 razy ankietę i ciąge to samo.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 05-10-2018 15:54

(05-10-2018 15:26)ggusiaja napisał(a):  Mam pytanie w Demando mam ankietę która prowadzona jest przez Bota i nie moge jej ukończyć, jak jest już dziekuje za wypełnienie ankiety naciskam "dalej" i mam komunikat żebym wykonała wszystkie zadania. Tez tak macie? Może coś nie tak robię? Odświeżałam 2 razy ankietę i ciąge to samo.
może się zawiesiła, jakiś błąd, serwer sie zawiesił, lub połączenie z internetem? miałem coś podobnego, może zgłosić? ale na demando chyba nie odpowiadają jak się wysyła, już nie kojarze...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 05-10-2018 16:33

(05-10-2018 15:26)ggusiaja napisał(a):  Mam pytanie w Demando mam ankietę która prowadzona jest przez Bota i nie moge jej ukończyć, jak jest już dziekuje za wypełnienie ankiety naciskam "dalej" i mam komunikat żebym wykonała wszystkie zadania. Tez tak macie? Może coś nie tak robię? Odświeżałam 2 razy ankietę i ciąge to samo.

ja ją zrobiłem bez problemu.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 05-10-2018 16:38

Ja również nie miałem z nią problemów.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 05-10-2018 16:59

ja też właśnie przed sekundą wypełniłem bezproblemowo, punkty dodane na konto, moze skrypt sie zawiesił, bo chyba we flashu to było


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 05-10-2018 17:49

Dzięki wszystkim może muszę coś aktualizować za jakiś czas spróbuję jeszcze razSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 05-10-2018 19:15

ja tez ja zrobiłam bez problemu

Chciałabym sie dostać do tego panelu https://twojpanel.pl/ ale nie mam kodu


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 05-10-2018 19:21

(05-10-2018 19:15)11natinka11 napisał(a):  ja tez ja zrobiłam bez problemu

Chciałabym sie dostać do tego panelu https://twojpanel.pl/ ale nie mam kodu

to jest pewnie coś w stylu playpanel.pl ale nic ciekawego jak do tej pory miałem jedną ankietę.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 05-10-2018 21:28

Dzisiaj zrobione ankiety

ankieta clixsense za 0,65$ - czekam na wypłatę 64,90$
ankieta demando 20pkt - stan konta 156pkt (15,60zł)
ankieta klub zdrowia 50pkt - stan konta 217pkt (21,70zł)
ankieta badanie opinii 60pkt - stan konta 868pkt (43,40zł)
4 ankiety studentswatch za łacznie 8pkt - stan konta 96pkt (48zł)
ankieta globaltestmarket 150pkt - stan konta 6032pkt
Chciałam zrobic jeszcze 2 ankiety z reaktor opinii z oglądaniem filmów z kamerką, ale coś miała w nich błąd
Z kilku ankiet mnie jeszcze odrzuciło

Dzisiaj dostałam 2 wypłaty na paypal Smile

Kolejna z prolific Smile

[Obrazek: prol05.10.png]

Oraz kolejna z planet plus za bardzo łatwe zadanie czyli 40zł za samą rozmowę telefoniczną z bankiem santander, bez brania kredytu Smile
Zaliczyli mi po 2 miesiącach i kilka dni temu zleciłam wypłate i dzisiaj dostałam Smile

[Obrazek: planet05.10.png]


[Obrazek: image.png]