Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - mintek14 - 02-10-2018 12:47

(02-10-2018 11:11)ppawwell napisał(a):  
(02-10-2018 10:48)Kryspin napisał(a):  Punkty odjete BŁĄD SYSTEMU DLA OPCJI KLIKNIJ LOSOWANIE

Ciekawe czy mogą sobie tak po prostu zrobić, odjąć. W sumie może być użytkownik który nie korzysta z tego forum i nie wie że więcej osób trochę wygrało i odebrać to personalnie i stracić jakby zaufanie, bo wygrał itd a tu mu zabrali. No ale i tak pewnie mają to gdzieś. Szkoda, była chwilę chociaż gęba uśmiechniętą. Pozdr Smile
Mogą odjąć tak jak zrobiła to Ariadna. Przytoczą ci punkty regulaminu i inne brednie

Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 02-10-2018 14:32

(02-10-2018 05:25)MichaelOneDollar napisał(a):  Nie przechodziłem przez wszystkie wpisy od początku, ale podsumuję w skrócie...Mistrz!

1000 zł dodatkowego zastrzyku finansowego w miesiącu to już ładnie. Ile łącznie czasu miesięcznie poświęcasz na to?

Do mnie jakoś zarabianie poprzez ankiety nigdy nie trafiało, ale widzę Ty ciśniesz ładnie Smile

dziekuję, no cięzko to tak podsumować czas, bo nie robię pod rząd, tylko w ciągu dnia kilka ankiet o róznych porach, ale tak 3-4 godziny na samych ankietach dziennie zejdzie (ok 10 ankiet dziennie)

Bardzo nieładnie zrobili że tak nas połudzili w tym i-say. Powinniśmy do zgłosić do NIK czyli najwyższej izby kontroli, ale i tak oni mogą coś znaleźć aby się wykręcić


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 02-10-2018 21:16

Dzisiaj bardzo słabo było z ankietami i zrobiłam tylko 3 ankiety studentswatch za łącznie 4pkt i mam tam 83pkt.
Na prolific mam ankietę, ale znów mam error i nie mogę zrobić.

A to moja wczorajsza wypłata z surveyo24 Smile

[Obrazek: surv2401.10.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kornik1945 - 02-10-2018 22:04

Mamy już oficjalny komunikat od Isay:

"W niedzielę, 30 września, z powodu niefortunnego błędu w naszym systemie, 10000 punktów i-Say zostało niepoprawnie doliczonych do Twojego konta w Kwartalnym Szybkim Losowaniu.Po wykryciu błędu, punkty naliczone nieprawidłowo zostały usunięte, a wszelkie oczekujące zamówienia złożone z tymi punktami zostały anulowane.Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z tym."

Cóż, miło było się pocieszyć chociaż chwile Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - chincyk - 03-10-2018 10:24

Mogliby chociaż przedstawić listę osób które wygrały...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 03-10-2018 12:02

Wczoraj napisałem do i-say maila że są oszustami że nie dostałem punktów za ankiety a jest to ponad 1000 punktów i widzę że coś się ruszyło jak na razie za jedną ankietę doliczyli mi punkty


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 03-10-2018 13:07

(03-10-2018 12:02)Kryspin napisał(a):  Wczoraj napisałem do i-say maila że są oszustami że nie dostałem punktów za ankiety a jest to ponad 1000 punktów i widzę że coś się ruszyło jak na razie za jedną ankietę doliczyli mi punkty

też właśnie napisałam i napisałam im, że głośno o nich na forach juz jest i wiele osób się skarży


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 03-10-2018 13:50

Na fb pisali że losowanie będzie powtórzone ciekawe czy znowu nie będzie błędu Big Grin ktoś też pisał że Ci którzy wymienili nagrody na MasterCard to dostali nagrody (nie wiem czy to prawda)


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 03-10-2018 21:40

Nie wiem jak u innych, ale u mnie juz drugi dzień bardzo kiepsko z ankietami. Tylko studentswatch mnie nie zawiódł i była ankieta za 3pkt i mam tam 88pkt (tam ostatnio prawie codziennie mam jakieś ankiety, ale trzeba sie logować i sprawdzać na koncie).
Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kornik1945 - 04-10-2018 08:37

Faktycznie ostatnie dni bardzo słabe pod względem ankiet. Podobnie jak Ty wyhaczyłem kilka na SW. Prolific z pojedyńczą ankietą, ale aż za 2,5Funta - tak to można z radością wypełniać Big Grin

Jeśli się nie mylę, końcówka poprzedniego roku była obfitująca w ankiety, głównie związane z okresem świątecznym. Zobaczymy jak będzie teraz. Cool