Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 27-09-2018 19:37

A mnie w tym czasie nie było w domu, ale i tak dziś 2 ładne ankiety z prolific sie udało zrobić i jedną już zaliczyli.
W ogóle to mam chyba problem z przeglądarką, bo mi ostatnio na końcu wielu ankiet nie zalicza. Dziś znów z clixsense i jeszcze reaktor opinii i na opinie przerywało. Nie wiem czy to nie błąd mojej przeglądarki czy tak jak mi pisali z surveyo24, że jeden dostawca ankiet ma problemy z serwerem.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 27-09-2018 19:43

Na stronie globis survey jest tylko jedna nagroda do wyboru ? Bo z tego co widzę w zakładce punkty jest karta upominkowa allegro i nic więcej nie ma po co więc w takim razie proszą żeby podać swoje konto bankowe w ustawieniach profilu ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 27-09-2018 20:28

(27-09-2018 19:43)SonGoku920 napisał(a):  Na stronie globis survey jest tylko jedna nagroda do wyboru ? Bo z tego co widzę w zakładce punkty jest karta upominkowa allegro i nic więcej nie ma po co więc w takim razie proszą żeby podać swoje konto bankowe w ustawieniach profilu ?


tak, tylko ta nagroda, a po co konto to nie wiem, ja chyba nie podawałam, chyba nie musisz


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 27-09-2018 20:39

(27-09-2018 20:28)11natinka11 napisał(a):  
(27-09-2018 19:43)SonGoku920 napisał(a):  Na stronie globis survey jest tylko jedna nagroda do wyboru ? Bo z tego co widzę w zakładce punkty jest karta upominkowa allegro i nic więcej nie ma po co więc w takim razie proszą żeby podać swoje konto bankowe w ustawieniach profilu ?


tak, tylko ta nagroda, a po co konto to nie wiem, ja chyba nie podawałam, chyba nie musisz

Ledwo co się zarejestrowałem a już uzbierałem 250 punktów także dzięki za info.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 27-09-2018 21:08

Dzisiaj zrobione ankiety:

2 ankiety prolific za 1,25 funta i 1,17 funta - stan konta 1,17 funta
ankieta smgkrc 180pkt - stan konta - 1415pkt (za kilka dni zamówię doładowanie 50zł za 1250pkt)
ankieta studentwatch 2pkt - stan konta 72pkt (36zł)
2 ankiety demando po 15pkt - stan konta 119pkt (11,90zł)
ankieta opinie 200pkt - stan konta 2360pkt (11,80zł)
Drugi ostatni dzień udziału w zamknietym forum w bankosferze za 25zł Smile
Niezaliczone ankiety z reaktor opinii za 15pkt i z clixsense za 0,30$ i nie wiem czy to coś z moja przegladarka nie tak czy co, bo ostatnio czesto problemy cos mam.
Kończy się miesiąc, a ja pierwszy raz od długiego czasu nie wiem jak odpowiedzieć na post w wizja orange i przez to nie wiem czy jak nie odpowiem dostanę w październiku 22zł z wizja orange, a pytanie mam napisać list miłosny do ulubionej marki Smile
Dziwne, że na 25zł z opinie czekam od poniedziałku, a zawsze miałam szybciej.

Zaległa wypłata z poznaj to (czekałam na nią ponad miesiąc, aż napisałam w poniedziałek, bo umknęła im)

[Obrazek: poznaj24.09.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 28-09-2018 14:03

Witam po uzbieraniu jakiej kwoty na tym serwisie : brandinstitute . Można wypłacić pieniądze na Paypal ?
Nie mogę znaleźć tam żadnej informacji na ten temat na tej stronie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Doorm - 28-09-2018 14:14

A ja na prolific nie mam nic eh


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 28-09-2018 14:44

Witam ponownie mam jeszcze jedno pytanie. Założyłem konto na Yovoco Panel wczoraj i do tej pory mi mail aktywacyjny nie przyszedł i zalogować się tam nawet nie mogę . Napisałem do obsługi tej strony ale zero odzewu z ich strony. Działa w ogóle ten panel są tam jakieś ankiety do wypełnienia ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 28-09-2018 16:46

Da się wysłać pieniądze z konta Payoneer na konto Paypal ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 28-09-2018 18:37

(28-09-2018 14:03)SonGoku920 napisał(a):  Witam po uzbieraniu jakiej kwoty na tym serwisie : brandinstitute . Można wypłacić pieniądze na Paypal ?
Nie mogę znaleźć tam żadnej informacji na ten temat na tej stronie.

za każda ankietę dostaje się do 30 dni na paypal, a ankiety przeważnie od 2 do 5$ i to sa po angielsku takie medyczne i przeważnie kilka tylko w roku jest, przynajmniej ja tak mam

(28-09-2018 14:44)SonGoku920 napisał(a):  Witam ponownie mam jeszcze jedno pytanie. Założyłem konto na Yovoco Panel wczoraj i do tej pory mi mail aktywacyjny nie przyszedł i zalogować się tam nawet nie mogę . Napisałem do obsługi tej strony ale zero odzewu z ich strony. Działa w ogóle ten panel są tam jakieś ankiety do wypełnienia ?

chyba działa, ale podobne, konkurencyjne ankiety do innych i nie wiem czy tam wypłacają czy tylko bony.
Generalnie w za duzo podobnych z rotatorami bym sie nie rejestrowała bo sie robi konkurencja, choc nie wiem jak przy zmiennym IP, ale ja mam stałe IP i staram się w za duzo, gdzie ankiety kunkurencyjne sa sie nie rejestrować, bo bez sensu robić częśc ankiet tu, częśc na innym, jak można w 2-3 konkretnych co najwyżej i tak czasem mam trochę konkurencji np między greenpanhera, clixsense i surveyo24 przy stałym IP, chociaż czasem też nie zawsze sa takie same, ale zdarza się że np wypełnię w greenpanthera i ta sama ankieta w clixsense pokazuje się napis jako wypełniona lub po prostu już gdzieś mniej jest

(28-09-2018 16:46)SonGoku920 napisał(a):  Da się wysłać pieniądze z konta Payoneer na konto Paypal ?

z payoneer to na konto najlepiej i jest bardzo korzystnie, nie ma żadnych opłat z payoneer na konto jak w paypal i dobry przelicznik dolarów.
Jedyną prowizją jest dostanie z clixsense na payoneer o 2$ mniej niż się zleciło w clixsense i to obojętnie od jakiej kwoty przy czym aby zlecic z payoneer na konto minimum jest 50$ więc najlepiej z clixsense zlecać 52$, wtedy na payoneer przyjdzie 50$ i mozna wypłacić te 50$ na konto bez prowizji