Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 25-09-2018 21:19

Ja również mam ten sam błąd i nie da się wejść do ankiety.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 25-09-2018 21:42

(25-09-2018 21:04)Pan Inwestor napisał(a):  U mnie również to samo. Wydaje się mi, że coś mogą zmieniać w skrypcie. Jedna z czytelniczek bloga tak właśnie napisała: https://www.zarabianiewinternecie.pl/zarabianie-na-ankietach/#comment-47

No na pewno tam duzo Polaków sie zrobiło i może im to przeszkadzać, aby do każdej ankiety większość Polaków była.
Ja w sumie nie miałam ankiet ze szczególnymi danymi o sobie, jedynie takie badania typu testy, naukowe itp

Dzisiaj za dużo ankiet nie miałam i zrobiłam:

ankieta z zymetrii 10pkt - stan konta 116pkt (11,60zł)
ankieta epanel 1,20zł - stan konta 20,60zł
2 ankiety globaltestmarket po 300pkt - stan konta 5332pkt
Dostałam się do 2 dniowej dyskusji o lokatach i kontach oszczędnościowych w bankosfera za 25zł, dzisiaj miałam już przedstawione zasady i post z przywitaniem, a od jutra 2 dni będzie ta dyskusja.
Z ankiet opinie.pl, smgkrc i i-say mnie odrzuciło, bo chciałam po kilku godzinach od przyjścia na email zrobić, a nie od razu i były już miejsca zajęte, a z prolific mam błąd i nie mogę zrobić ankiety która cały czas jest dostępna za 1,37 funta.

Dostałam dzisiaj 2 wypłaty na paypal

Z zamkniętego forum WV 8 euro Smile

[Obrazek: wv_25.09.png]

Oraz kolejną z prolific Smile

[Obrazek: prolific25.09.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 26-09-2018 09:28

ja dostałem odpowiedź od prolific

Dzięki, że nas powiadomiłeś. Jest nam bardzo przykro z tego powodu. Ponieważ nasza pula uczestników bardzo się rozrosła w ciągu ostatnich miesięcy, badania bardzo szybko się rozwijają, a serwery są czasami wolniejsze niż zwykle. Obecnie badamy, co się stało. Próbujemy naprawić błąd JAK NAJSZYBCIEJ.

Najlepszy,
Kendra

miałem też dziwną ankietę od i-say na temat odnawialnej energii za 100 punktów na koniec miałem info że za ankietę dostaje dodatkowe 21 zł ale mogę te 833 punkty przekazać na właśnie coś związanego z energią zaznaczyłem że nie chce przekazywać punktów i co?

Ciężko pracujemy, aby poprawić twoje wrażenia
Wkrótce znów będziemy działać.
Sprawdź później

ehh coraz bardziej irytuje mnie ta strona


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 26-09-2018 10:03

(26-09-2018 09:28)Kryspin napisał(a):  ja dostałem odpowiedź od prolific

Dzięki, że nas powiadomiłeś. Jest nam bardzo przykro z tego powodu. Ponieważ nasza pula uczestników bardzo się rozrosła w ciągu ostatnich miesięcy, badania bardzo szybko się rozwijają, a serwery są czasami wolniejsze niż zwykle. Obecnie badamy, co się stało. Próbujemy naprawić błąd JAK NAJSZYBCIEJ.

Najlepszy,
Kendra

miałem też dziwną ankietę od i-say na temat odnawialnej energii za 100 punktów na koniec miałem info że za ankietę dostaje dodatkowe 21 zł ale mogę te 833 punkty przekazać na właśnie coś związanego z energią zaznaczyłem że nie chce przekazywać punktów i co?

Ciężko pracujemy, aby poprawić twoje wrażenia
Wkrótce znów będziemy działać.
Sprawdź później

ehh coraz bardziej irytuje mnie ta strona

Tez dostałam taka odpowiedź. To dobrze, że to ogólny błąd i dobrze rokuje przynajmniej na przyszłość, bo może będzie wiecej ankiet jak naprawią.
Mnie też irytuje i-say.
A dzisiaj w jednej ankiecie pomyliłam się z wiekiem przypadkowo i mnie odrzuciło, bo wpisałam zamiast 30 to 20 lat hehe


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 26-09-2018 21:38

Dzisiaj zrobione ankiety:

3 ankiety studentswatch po 1pkt - stan konta 70pkt (35zł)
ankieta epanel 1,80zł - stan konta 22,40zł
ankieta demando 10 pkt - stan konta 80pkt (8zł)
4 ankiety clixsense za łącznie 3,28$ i będzie bonus 0,45$ - stan konta 41,96$
5 ankiet globis za łącznie 37pkt - stan konta 126pkt (12,60zł)
ankieta panel bo 45pkt - stan konta 480zł
Udział w 2 dniowej dyskusji o lokatach i kontach oszczędnościowych w bankosfera za 25żł

Tak dziś miałam z clixsense

[Obrazek: csb.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 27-09-2018 14:41

Witam wymieniał ktoś z Państwa punkty na nagrodę Paypal poprzez The Panel Station.

Ja dzisiaj wymieniałem tam punkty na nagrodę Paypal 3000 punktów - 60 PLN lecz przy wymianie nie pytali o email od konta paypal ani o nic więcej. W ankietach profilowych ani ustawieniach nie ma nigdzie zakładki gdzie trzeba podać email od konta paypal . Także mam wątpliwości co do tej nagrody ale email od Paypal mam taki sam na jaki konto tam założyłem . Dostałem tylko taką wiadomość na email :

Drogi Czlonku/Czlonkini the Panel Station, Wymienilas / Wymieniles 3000 punktów ze swojego konta.

Wybrana forma wymiany punktów nastąpi w terminie 6 do 8 tygodni od dnia wymiany punktów i dokonana zostanie na adres poczty elektronicznej.

Z powazaniem,

The Panel Station

Prosimy o dodanie adresu obslugi klienta [email protected] do listy kontaktów, aby miec pewnosc, iz wszystkie ankiety i kupony upominkow zostana do Panstwa prawidlowo doreczone.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 27-09-2018 15:07

(27-09-2018 14:41)SonGoku920 napisał(a):  Witam wymieniał ktoś z Państwa punkty na nagrodę Paypal poprzez The Panel Station.

Ja dzisiaj wymieniałem tam punkty na nagrodę Paypal 3000 punktów - 60 PLN lecz przy wymianie nie pytali o email od konta paypal ani o nic więcej. W ankietach profilowych ani ustawieniach nie ma nigdzie zakładki gdzie trzeba podać email od konta paypal . Także mam wątpliwości co do tej nagrody ale email od Paypal mam taki sam na jaki konto tam założyłem . Dostałem tylko taką wiadomość na email :

Drogi Czlonku/Czlonkini the Panel Station, Wymienilas / Wymieniles 3000 punktów ze swojego konta.

Wybrana forma wymiany punktów nastąpi w terminie 6 do 8 tygodni od dnia wymiany punktów i dokonana zostanie na adres poczty elektronicznej.

Z powazaniem,

The Panel Station

Prosimy o dodanie adresu obslugi klienta [email protected] do listy kontaktów, aby miec pewnosc, iz wszystkie ankiety i kupony upominkow zostana do Panstwa prawidlowo doreczone.

Wyślą na mail podany przy rejestracji, tez tak miałam nagrode z tego co pamiętam dostałam w terminie który podali w wiadomości związanej z zamówieniem nagrody. Czyli trzeba czekać od 6 do 8 tyg.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 27-09-2018 15:09

Dzięki za info i pozdrawiam Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 27-09-2018 15:28

Miłe zaskoczenie z Prolifica - uznali mi ankietę z Errorem.
Z kolei mniej miłe...przed chwilą robiłem krótką ankietę, która była nie miłosiernie przeciążona. Przy każdym pytaniu wywalało po kilka razy.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Patek - 27-09-2018 15:37

(27-09-2018 15:28)obey93 napisał(a):  Miłe zaskoczenie z Prolifica - uznali mi ankietę z Errorem.
Z kolei mniej miłe...przed chwilą robiłem krótką ankietę, która była nie miłosiernie przeciążona. Przy każdym pytaniu wywalało po kilka razy.

miałem to samo i jej nie skończyłem, a teraz error 404. Napisałem do nich, ciekawe co odpiszą..