Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - mefisto - 22-09-2018 07:30

Witam, pierwszy mój post na tym forum piszę tutaj Huh Od paru lat przyglądam się wiedzy, która tutaj jest (na tym forum) i głowę czasem rozwala, tyle tu jest ciekawych i wartych rzeczy, że toż to szok Rolleyes Niby coś tam się interesuje człowiek zarabianiem w internecie, ale mało z tych dzienników ogólnie wynika, w większości, każdy kryje swoją niszę na czym zarabia i jak to robi (co zrozumiałe). Poradniki (darmowe) to duża wiedza, ale dla laika to jednak nie raz za dużo, albo są tam tematy chwilowe lub groszowe. Trafiłem w końcu tutaj i fajnie Pani 11natinka11, wszystko przedstawia i pokazuję, co jak, gdzie i kiedy! Ile z tego wyciąga, bez szału, ale da się, pokazuję co jak robi i widzę bardzo pomaga, fajnie. Zarejestruję się do większości programów, gdzie mogę być Twoim poleconym i będę działał Wink Wiem, że ankiety to zarobek bez szału i łatwy do pokazania, ale jednak...Jednego się przez ten czas nauczyłem, niby oczywiste, proste, ale nie zawsze, że zarabianie przez internet jest proste, nic mylnego, bez działania, ciężkiej pracy, cierpliwości, pracy, pracy, nauki nic nie zarobisz...tak samo na ankietach nie dorobisz się kokosów, ale od czegoś trzeba zacząć...rozpisałem się nie wiem po co, ale fajnie 11natinka11, że prowadzisz ten dziennik i dzięki Ci za to Wink Pozdrawiam wszystkich i życzę dużych zarobków Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gwizdek1 - 22-09-2018 08:53

@adgjm miales moze ankiete o tytule "
At the borders - CogSoc",badz "
Mountaineering product preference" ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - wrzochal11 - 22-09-2018 11:57

(22-09-2018 07:30)mefisto napisał(a):  Witam, pierwszy mój post na tym forum piszę tutaj Huh Od paru lat przyglądam się wiedzy, która tutaj jest (na tym forum) i głowę czasem rozwala, tyle tu jest ciekawych i wartych rzeczy, że toż to szok Rolleyes Niby coś tam się interesuje człowiek zarabianiem w internecie, ale mało z tych dzienników ogólnie wynika, w większości, każdy kryje swoją niszę na czym zarabia i jak to robi (co zrozumiałe). Poradniki (darmowe) to duża wiedza, ale dla laika to jednak nie raz za dużo, albo są tam tematy chwilowe lub groszowe. Trafiłem w końcu tutaj i fajnie Pani 11natinka11, wszystko przedstawia i pokazuję, co jak, gdzie i kiedy! Ile z tego wyciąga, bez szału, ale da się, pokazuję co jak robi i widzę bardzo pomaga, fajnie. Zarejestruję się do większości programów, gdzie mogę być Twoim poleconym i będę działał Wink Wiem, że ankiety to zarobek bez szału i łatwy do pokazania, ale jednak...Jednego się przez ten czas nauczyłem, niby oczywiste, proste, ale nie zawsze, że zarabianie przez internet jest proste, nic mylnego, bez działania, ciężkiej pracy, cierpliwości, pracy, pracy, nauki nic nie zarobisz...tak samo na ankietach nie dorobisz się kokosów, ale od czegoś trzeba zacząć...rozpisałem się nie wiem po co, ale fajnie 11natinka11, że prowadzisz ten dziennik i dzięki Ci za to Wink Pozdrawiam wszystkich i życzę dużych zarobków Wink

Zarabianie w Internecie to swego rodzaju branża której się trzeba nauczyć. Nigdy tutaj nie będziesz znał się na wszystkim, jest to wręcz niemożliwe. Pytanie w ogóle, po co znać się na wszystkim? Trzeba wybrać sobie jakąś specjalizację i się tego po prostu uczyć. Ja ogólnie polecam robić takie rzeczy które nas rozwijają. Umiejętność zdobywania ruchu, rozmawiania z ludźmi, tworzenie jakiś swoich miejsc w Internecie, itd.
Ankiety? To takie jednak kręcenie się w kółko. Prawda jest taka, że bez poleconych, to zarobki są bardzo mizerne. Pytanie też ile warty jest nasz czas?

PS. Niemniej ten dziennik jest bardzo wartościowy jeśli chodzi o tematykę wypełniania ankiet Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kornik1945 - 22-09-2018 12:14

(21-09-2018 21:59)adgjm napisał(a):  Mi dzisiaj udało się upolować 5 ankiet na prolific za łączną sumę 7,9 funta.

Cieszę się, że jednak pojawiają się tam ankiety. Po moim początkowym zachwycie, ostatnie 10 dni bez ankiet Sad


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 22-09-2018 13:10

(22-09-2018 08:53)gwizdek1 napisał(a):  @adgjm miales moze ankiete o tytule "
At the borders - CogSoc",badz "
Mountaineering product preference" ?


At the borders - CogSoc tą ankietę miałem


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 22-09-2018 14:40

(21-09-2018 21:09)11natinka11 napisał(a):  Dzisiaj mimo męczącego kataru zrobiłam sporo ankiet:

2 ankiety clixsense za łącznie 0,90$ (plus niezaliczone ankieta za 0,33$) i będzie bonus 0,12$ - stan konta 32,15$
ankieta greenpanthera (jeszcze nie doliczone) - stan konta 23,34$
ankieta opinie 100pkt - stan konta 3820pkt (19,10zł)
2 ankiety surveyo24 za 29pkt i 68pkt - stan konta 344pkt (3,44$) - drugiej ankiety mi na początku nie zaliczyło, ale znalazłam na to fajny sposób i w nowej karcie zalogowałam sie do synorewards i odświeżyłam ankietę i doliczyło mi
2 ankiety mysurvey za 60pkt i 35pkt - stan konta 226pkt (postanowiłam tu przyłożyć się bardziej)
ankieta studentswatch 1pkt - stan konta 57pkt (28,50zł)
ankieta twoje ankiety 6pkt - stan konta 199pkt (19,90zł)
ankieta panel ariadna 10pkt - stan konta 822pkt (postanowiłam tu zbierać na nagrodę)

Moje ostatnie wypłaty

50zł na konto z opinie.pl Smile

[Obrazek: opinie18.09.png]

40zł na konto z poznaj to Smile

[Obrazek: poznaj_to_21.09.png]

nieźle zarabiasz natinka, masz jakiś sposób? szybki komputer?, program wspomagający?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 22-09-2018 21:40

Dziękuję wszystkim za miłe słowa Smile.
A co do sposobu to raczej zawsze się staram i przez to może panele mnie doceniają i mam ankiety. Myślę, że przy pytaniach opisowych oceniając np jakąś reklamę, nowy produkt itp i napisaniu ładnie, sensownie i dość wyczerpująco co się podoba, co nie podoba itp to się zyskuje w panelach badawczych. W końcu najwięcej jest ankiet oceniających coś np reklamę, produkt, usługę itp i tu można się wykazać.
Tak jak w normalnej pracy jak się nie sprawdzisz i nie wykażesz to już zleceń czy pracy nie dostaniesz, a jak się postarasz to tylko zyskujesz pracę. Niestety nic za darmo nie ma. Tak samo myślę jest z ankietami. To taka moja teoria, ale być może się mylę.
no i kokosów racja nie ma, ale myślę, że czasowo jest zbliżone do najniższej krajowej, czyli na godzinę wypełniania zależy od panelu wychodzi średnio od 8zł do 15zł, a poświęcając w miesiącu czasu jak na pół etatu można te 700zł zarobić czyli prawie połowę najniższej krajowej.
Chciałabym aby w niedługiej przyszłości każdy kto by chciał mógł by na ankietach pracując 4 godziny dziennie przez 5 dni w tygodniu czyli jak na pół etatu mógłby każdy zarobić 700-800zł jak na pół etatu w normalnej pracy. Fajnie by było np dla matek, rencistów, emerytów, studentów czy dorobienie do pensji. Ale to widzę juz coraz bardziej realna wizja sie staje, bo ankiety stają się coraz częściej częścią marketingu dużych firm i firmy chętnie poddają do oceny nową reklamę, produkt, usługę i za to nam płacą i też chcą aby to solidnie było wykonane.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 23-09-2018 18:43

(22-09-2018 12:14)kornik1945 napisał(a):  
(21-09-2018 21:59)adgjm napisał(a):  Mi dzisiaj udało się upolować 5 ankiet na prolific za łączną sumę 7,9 funta.

Cieszę się, że jednak pojawiają się tam ankiety. Po moim początkowym zachwycie, ostatnie 10 dni bez ankiet Sad

Pojawiają, ale trzeba "polować". Ankiety mają miejsca, i często jest ich mało. Dzisiaj zobaczyłem ankietę z 20 wolnymi, i ledwo zdążyłem w nią wejść, a już były wszystkie zajęte.
Niby trochę lipa, ale z drugiej strony, nie wypełniasz nic na darmo jak na innych panelach, kiedy po 20minutowej ankiecie "quota full" Wink.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gwizdek1 - 23-09-2018 19:18

Adgjm, napisalem Ci wiadomosc Tongue


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agik - 24-09-2018 09:01

Jakiś czas temu założyłam kilka kont na różnych stronach oferujących pieniądze za wypełnianie ankiet. Na początku strasznie mi się to podobało. Ankiet było całkiem dużo, tematy wydawały się interesujące. Najciekawszą opcję stanowiły rankingi, które można było tworzyć samodzielnie. Po dwóch miesiącach jednak mój zapał zaczął słabnąć. Dostawałam coraz mniej ankiet, punktów nie przybywało. Zrezygnowałam całkowicie z tego rodzaju działalności. Myślę, że zarabianie pieniędzy na ankietach jest możliwe. Wiąże się to z systematycznością i wytrwałością. Po dłuższym czasie użytkownik może na tym zarobić całkiem niezłe pieniądze.