Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 28-08-2018 20:46

A na jakim portalu dostałaś? Wiem że pochodziło z Future Talkers, ale dostałem z innego portalu, nie pamiętam?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 28-08-2018 21:02

(28-08-2018 20:46)obey93 napisał(a):  A na jakim portalu dostałaś? Wiem że pochodziło z Future Talkers, ale dostałem z innego portalu, nie pamiętam?

Tak Future Talkers współpracuje z forum VW, w sumie kluczowe jest to z jakiej strony dostałeś zaproszenie bo można bybyło wtedy szukać a tak to cięzko będzie. Ja dziś nic takiego nie dostałam, poza tym taki link przypisany jest do danego maila bądź użytkownika i nie wiem czy dałoby się tak go udostępnić.

A na forum VW dostałam się z cashbackrabat.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 28-08-2018 21:15

Do forum VW należę. Chodzi o to że dostałem zaproszenie, do podobnego(również zrobionego przez Future Talkers) tylko na temat produktów. Podejrzewam że nie jest łatwo z tym linkiem, ale skoro otrzymałem i zacząłem wypełniać, to może uda się skończyć. Szkoda nie spróbować.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 29-08-2018 08:37

(28-08-2018 21:15)obey93 napisał(a):  Do forum VW należę. Chodzi o to że dostałem zaproszenie, do podobnego(również zrobionego przez Future Talkers) tylko na temat produktów. Podejrzewam że nie jest łatwo z tym linkiem, ale skoro otrzymałem i zacząłem wypełniać, to może uda się skończyć. Szkoda nie spróbować.

Rozumię, może chodziło o cyfrowe labolatorium, wiem, że Natinka tam jest zarejestrowana, ja niestety nie. Spróbować na pewno warto, choć mi się nie udało tam dostać.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 29-08-2018 10:55

Już wróciłam z rozjazdów i nigdzie już w tym roku nie wyjeżdżam i biorę się do solidniejszego wypełniania ankiet Smile

Moje ostatnie wypłaty, w czasie kiedy byłam w rozjazdach:

z cyfrowe laboratorium kolejna wypłata Smile

[Obrazek: cyfr_23.08.png]

z marketagent Smile

[Obrazek: mark_22.08.png]

Druga wypłata z prolifix Smile

[Obrazek: prolifix24.08.png]

Z brandinstitute (po angielsku za jedna ankietę) Smile

[Obrazek: brand_27.08.png]

Oraz ze studentswatch na konto Smile

[Obrazek: sw22.08.png]

(28-08-2018 20:46)obey93 napisał(a):  A na jakim portalu dostałaś? Wiem że pochodziło z Future Talkers, ale dostałem z innego portalu, nie pamiętam?

jak dostałeś z meila to wystarczy zobaczyc na meilu i otworzyc ponownie ankiety z meila, gorzej jak z clixsense lub greenpanthera bo wtedy juz nie wrócisz do tych ankiet niestety


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 29-08-2018 13:46

Cytat:A na jakim portalu dostałaś? Wiem że pochodziło z Future Talkers, ale dostałem z innego portalu, nie pamiętam?

Właśnie dostałam się do tej nowej społeczności i miałam tę ankietę kwalifikacyjną w globaltestmarket była za 50 pkt. Więc sprawdź czy czasem właśnie stamtąd nie miałeś tej ankiety i spróbuj ją jeszcze raz otworzyć tak jak pisała Natalia.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 29-08-2018 18:35

(29-08-2018 13:46)ggusiaja napisał(a):  
Cytat:A na jakim portalu dostałaś? Wiem że pochodziło z Future Talkers, ale dostałem z innego portalu, nie pamiętam?

Właśnie dostałam się do tej nowej społeczności i miałam tę ankietę kwalifikacyjną w globaltestmarket była za 50 pkt. Więc sprawdź czy czasem właśnie stamtąd nie miałeś tej ankiety i spróbuj ją jeszcze raz otworzyć tak jak pisała Natalia.

tez miałam ale sie nie dostałam, praktycznie po danych wieku i płci, widocznie już zajęte miejsca w moim wieku Sad


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 29-08-2018 19:11

(29-08-2018 18:35)11natinka11 napisał(a):  
(29-08-2018 13:46)ggusiaja napisał(a):  
Cytat:A na jakim portalu dostałaś? Wiem że pochodziło z Future Talkers, ale dostałem z innego portalu, nie pamiętam?

Właśnie dostałam się do tej nowej społeczności i miałam tę ankietę kwalifikacyjną w globaltestmarket była za 50 pkt. Więc sprawdź czy czasem właśnie stamtąd nie miałeś tej ankiety i spróbuj ją jeszcze raz otworzyć tak jak pisała Natalia.

tez miałam ale sie nie dostałam, praktycznie po danych wieku i płci, widocznie już zajęte miejsca w moim wieku Sad

Być może tak jest jak mówisz, bo z tego co widziałam sporo osób już tam jest.

A mam pytanie odnośnie globis-survey jak zamówiłaś nagrodę to dostałaś w ten sam dzień czy po paru dniach? Bo ja zaznaczyła tę kartę z allegro i dostałam tylko od nich wiadomość z tytulem "Wykup" i żadnej treści tylko ich dane i to wszystko.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 29-08-2018 20:03

(29-08-2018 19:11)ggusiaja napisał(a):  A mam pytanie odnośnie globis-survey jak zamówiłaś nagrodę to dostałaś w ten sam dzień czy po paru dniach? Bo ja zaznaczyła tę kartę z allegro i dostałam tylko od nich wiadomość z tytulem "Wykup" i żadnej treści tylko ich dane i to wszystko.

Jak zleciłam od razu dostałam meil o tytule Redeem i w wiadomości było "Bonus points success mail" a po kilku dniach dostałam meil o tytule Your Amazon voucher no i w wiadomości "Hello, here ist your Amazon voucher worth 10 Euro which you can easily use for your next shopping: kod
Thank for participating in our surveys!
Best regards,
Globis Team


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 29-08-2018 20:31

[quote='ggusiaja' pid='1800001' dateline='1535546792']
[quote]Właśnie dostałam się do tej nowej społeczności i miałam tę ankietę kwalifikacyjną w globaltestmarket była za 50 pkt. Więc sprawdź czy czasem właśnie stamtąd nie miałeś tej ankiety i spróbuj ją jeszcze raz otworzyć tak jak pisała Natalia.
[/quote]

Sprawdziłem i niestety ankieta już zamknięta.. Szkoda, bo prawdopodobnie przeszedłem pytania kwalifikacyjne, informacje o forum i wynagrodzeniu. Ale nie ukończyłem Sad

W każdym razie dzięki za informacje Smile