Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 21-08-2018 21:35

Ostatnio kilka dni na meila mam mało ankiet, a jeszcze z wiekszości mnie odrzuca, ale zrobiłam dziś aż 4 dobrze płatne ankiety z prolific za £2.50 , za £1.30 , za £0.85 , za £0.31 z czego na razie juz mam 2 zaakceptowane czyli tą za 2,50 i tą za 0,31 a 2 pozostałe oczekują na zaakceptowanie. Dzisiaj tu dostałam zlecone 5£ wypłaty i mam juz na koncie £2,80
Poza tym zrobiłam tez jedną ankiete z clixsense za 0,65$ i mam tam 41,74$ Smile

Edit: właśnie (juz po wpisie) zrobiłam 6 dzis ankiete w prolific za £0.31 Smile

Dzisiejsze moje wypłaty na paypal

Z prolific za 2 ankiety Smile (link w sygnaturce)

[Obrazek: prolific_21.08.png]

Oraz z i-say

[Obrazek: i-say_21.08.png]


Teraz nie będę aktywna cały tydzień, jedynie w piatek moge dodac jakies dowody wypłat jakbym cos dostała, bo najpierw jutro wyjeżdżam do piatku popołudnia a w sobote znów na 4 dni Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - paolloooo - 22-08-2018 07:55

11natinka11 a jak to jest z u ciebie z rozliczaniem się na koniec roku z ankiet, bo ja też jestem na rencie socjalnej i trochę boje się że mi mogą ją zabrać a chce sobie dorobić, rozliczasz się z tych pieniędzy czy nie trzeba?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 22-08-2018 17:54

Odnośnie profilica, długo czekaliście na akceptacje? Założyłem konto kilka dni temu, i nadal widnieje informacja o braku ankiet, gdyż konto jeszcze nie zostało zaakceptowane. Czy to normalne?
Czy ankiety tam są po polsku, czy angielsku, i jakiego typu? I jak z częstotliwością?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - paolloooo - 22-08-2018 19:12

(22-08-2018 17:54)obey93 napisał(a):  Odnośnie profilica, długo czekaliście na akceptacje? Założyłem konto kilka dni temu, i nadal widnieje informacja o braku ankiet, gdyż konto jeszcze nie zostało zaakceptowane. Czy to normalne?
Czy ankiety tam są po polsku, czy angielsku, i jakiego typu? I jak z częstotliwością?

Jest jakiś problem i rejestracja jest wstrzymana a jak nie znasz agielskiego to korzystaj Goggle Chrome wmiare tłumaczy.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 24-08-2018 19:53

(22-08-2018 07:55)paolloooo napisał(a):  11natinka11 a jak to jest z u ciebie z rozliczaniem się na koniec roku z ankiet, bo ja też jestem na rencie socjalnej i trochę boje się że mi mogą ją zabrać a chce sobie dorobić, rozliczasz się z tych pieniędzy czy nie trzeba?

Przeważnie nie wysyłaja pitów bo traktują to jako nagrode w konkursie a nie zarobek, ale w kilku panelach najlepiej nie przekraczać 200zł na rok, bo wtedy moga wysłać pita czyli chyba epanel, demando, badanie opinii, poznaj to i nie pamietam więcej.

(22-08-2018 17:54)obey93 napisał(a):  Odnośnie profilica, długo czekaliście na akceptacje? Założyłem konto kilka dni temu, i nadal widnieje informacja o braku ankiet, gdyż konto jeszcze nie zostało zaakceptowane. Czy to normalne?
Czy ankiety tam są po polsku, czy angielsku, i jakiego typu? I jak z częstotliwością?

trzeba zweryfikować meil, numer telefonu, paypal, wypełnić profil, próbna ankietę i najlepiej często sprawdzać czy sa ankiety


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 24-08-2018 20:29

Wczoraj miałem ciekawą ankietę z panelu smg czy chciałbym uczestniczyć w badaniu o napojach od 28 sierpnia za 1000 punktów. Musiałbym notować co piłem i wypełniać ankietę która będzie w panelu


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - earner10 - 25-08-2018 22:36

Ładne zarobki powodzenia


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Pablo1878 - 27-08-2018 08:51

Miałem kilka ankiet za 2400 punktów na Opinie.pl ale tylko jedną zdążyłem poprawnie wypełnić. Sad. Tobie Natalia się udalo?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 28-08-2018 19:34

Miał ktoś może z was ankietę z zaproszeniem do badania/forum(tj. volkswagen) odnośnie produktów w październiku za 30euro?, Ma może jakiś link, lub jeśli dopiero będzie miał, udostępni go tutaj?

Otrzymałem owe zaproszenie, byłem w trakcie wypełnienia, i zamknąłem przypadkiem, teraz nie mogę już go znaleźć, szkoda byłoby zmarnować taką okazje Sad.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 28-08-2018 19:44

(28-08-2018 19:34)obey93 napisał(a):  Miał ktoś może z was ankietę z zaproszeniem do badania/forum(tj. volkswagen) odnośnie produktów w październiku za 30euro?, Ma może jakiś link, lub jeśli dopiero będzie miał, udostępni go tutaj?

Otrzymałem owe zaproszenie, byłem w trakcie wypełnienia, i zamknąłem przypadkiem, teraz nie mogę już go znaleźć, szkoda byłoby zmarnować taką okazje Sad.

Spróbuj napisać do moderatorki, niestety nie mam tego zadania w swoich aktywnych działaniach, więc nie mogę pomóc.