Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



moja kilkuletnia przygoda z ankietami - mintek14 - 11-07-2018 20:58

Marketagent jeszcze żyje ? Brak ankiet u nich od ponad roku

Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Caevar - 12-07-2018 08:06

Ja z marketagent coś czasem dostaję, ale jakoś nigdy specjalnie się nad ich ankietami nie wysilałem.. i myślę, że to był błąd Wink Teraz jak będą, to postaram się wykonać.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Mr Joker - 13-07-2018 07:36

Ile czasu dziennie poświęcasz na wypełnianie ankiet? Smile

Pozdrawiam


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Caevar - 13-07-2018 11:02

Ja nie za długo, powiedziałbym, że w skali tygodnia będzie to ok 1-2 godzin. Wink Ale ja nie jestem w tym bardzo aktywny, choć widząc na wyniki autora wątku widzę, że przydałoby się jednak zaktywizować.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 13-07-2018 14:59

(13-07-2018 07:36)Mr Joker napisał(a):  Ile czasu dziennie poświęcasz na wypełnianie ankiet? Smile

Pozdrawiam

Od czerwca troche wyluzowałam bo sa letnie dni i jest mniej czasu, ale wcześniej praktycznie robiłam w porównaniu jak na pół etatu w normalnej pracy i zarabiałam tez praktycznie jak na pół etatu najniższej krajowej


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 17-07-2018 13:00

Ostatnio mnie ciekawiło jak to jest w tnsonline z tym że można wygrać 500 punktów i dziś miła niespodzianka na mnie czekała
Nagroda za ankietę 'Produkty i usługi'
2018-07-17 09:22 + 50

nie wiem czy to co jakiś czas losują czy za każdą ankietę którą się wypełni Smile dziś dostałem wypłatę 52 zł i zleciłem kolejną 60 zł Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - imperator123 - 17-07-2018 20:56

(10-07-2018 21:05)imperator123 napisał(a):  Jak zaczynasz to słabo, sporo czasu zajmie ci uzupełnianie profilli. Z ankietami też nie jest tak super, zależy co ci się trafi. Ja miałem taką, że wypełniałem 15 minut, a blisko końca dostałem informację, że się nie kwalifikuje. Czysty wyzysk.

11natinka11 napisał(a):W tym przypadku myslę, że system wykrył niepoprawne wypełnianie lub w krótszym czasie niz zamierzona ankieta była.
Ja mam taka ankietę o operatorze plus raz w miesiącu i pisze zawsze ze 5 min, a ja mozna wypełnic w 2 minuty, bo praktycznie kilka pytań na temat oceny plus i juz nie raz sie przekonałam, ze jak za szybko robie to na koniec wywala i właśnie w tym miesiacu zrobiłam ten błąd a przez kilka innych miesięcy juz sie pilnowałam ją wolniutko robic i zaliczało, no ale trudno, nie za duzo straciłam tylko z 2-3 minuty.

Może i tak, ale wydaje mi się, że ankieta miała zająć 7-10 minut a mi się zeszło 15, dodatkowo pytania były takie, że po prostu nie dało się szybko wypełnić tej ankiety. A znowu w myiyo miałem ostatnio kolejną sytuacjęBig Grin
Pytanie było testujące coś takiego:
Chłopiec bawi się 4 kulkami i stracił jedną. Ile ma marmuru?
No to dałem żadne z powyższych (były tylko liczby do wyboru)
No i odpadłem, zapewne błąd w tłumaczeniu, więc zgłosiłem.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 23-07-2018 14:22

(17-07-2018 13:00)Kryspin napisał(a):  Ostatnio mnie ciekawiło jak to jest w tnsonline z tym że można wygrać 500 punktów i dziś miła niespodzianka na mnie czekała
Nagroda za ankietę 'Produkty i usługi'
2018-07-17 09:22 + 50

nie wiem czy to co jakiś czas losują czy za każdą ankietę którą się wypełni Smile dziś dostałem wypłatę 52 zł i zleciłem kolejną 60 zł Smile

wow... super ... to jednak ktoś dostaje te dodatkowe nagrody Smile dobrze wiedzieć ... A ja wróciłam z tygodniowego wyjazdu ...
Tam gdzie byłam to net w telefonie okropnie działał, że nawet nie chciało mi sie zbytnio tracić czasu na długie wczytywanie stron
Od dziś znów się biorę więcej za ankiety Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 23-07-2018 16:07

Moje ostatnie wypłaty Smile
Dodaję z opóźnieniem, bo mnie nie było


z poznaj to na konto

[Obrazek: poznaj_to_lipiec.png]

kolejna z cyfrowe laboratorium na paypal

[Obrazek: cyfr_lab_lipiec.png]

oraz z surveyo24 na paypal

[Obrazek: surveyo24_23.07.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 24-07-2018 16:45

Kolejna wypłata z clixsense i to zlecona wczoraj Smile
Ostatnio coraz szybciej na payoneer płacą Smile

[Obrazek: cs_24.07.png]