Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Caevar - 11-05-2018 11:55

A ja ten tydzień jeżeli chodzi o ankiety to słabo, na clixsense o ile pamiętam nic nie zrobiłem albo jedną za 0,76, na innych panelach podobnie. Do globaltestmarket miałem kilka zaproszeń, ale nigdzie mnie nie zakwalifikowało i ogólnie to słabo i tyle.
Może przez weekend coś się nadrobi Wink

A z plusów odświeżona wizja orange, nawet nie wiedziałem, że dają te 22zł za miesiąc, tak to bym od początku był aktywny, a tak to muszę to odświeżać. Na plus to, że odpisałem wszędzie, gdzie mogłem więc może nie będzie tak źle Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 11-05-2018 12:53

też zauważyłam, że ankiet w tym tygodniu jakby mniej było, ale dziś trochę przyszło mi na mailSmile Więc od rana wypełniam.

Zauważyłam, że jak Natinka czasem dostaje jakieś ankiety a wiadomo, że o wiele później się rejestrowałam w różnych panelach to ja dostaje je np. następnego dnia. Widać doceniają tych co robią i z tym większym stażem i tych z krótkim. Dlatego warto się staraćSmile Widać to zresztą po dzienniku NatinkiBig Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 11-05-2018 15:56

No ja tez teraz mam coś na meilu i zrobiłam 2 ankiety ze studentswatch i wypłaciłam 50zł Smile
W nocy po 2 godzinie tez zrobiłam jeszcze z clixsense, ale już nie dopisałam do wczorajszych. A poza tym na tym cyfrowe laboratorium przez prawie tydzień sporo wpisów uzupełniam aby dostać 150zł Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 11-05-2018 20:23

Dzisiaj mimo, że są sprawy z przyjęciem siostrzenicy to zrobiłam kilka ankiet. Zrobiłam

3 ankiety ze studentswatch za 2pkt, 2pkt, 1pkt - zleciłam wypłatę 50zł za 100pkt i zostały mi 4pkt
ankieta epanel 1,80zł - stan konta 48,40zł
ankieta z panelu twoje ankiety 3żł - stan konta 15,20zł
ankieta clixsense 0,65$ (zrobiłam także tu ankietę po 2 w nocy, już po wczorajszym podsumowaniu) - stan konta 19,04$

Zleciłam także wypłatę 25zł z panelu opinie (tym razem na swoje konto Smile)

Mam także w panelu smgkrc ankietę z 5 części, każda po ok pół godziny za 600pkt całość, ale dzisiaj nie było czasu zacząć, a mam czas do 24 maja. To samo dostałam w panelu bo za 550pkt i nie wiem czy w dwóch panelach mogę to samo robić a jak nie to wybiorę smgkrc


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 14-05-2018 09:41

Ja w sobotę dostałem się do forum zymertri na temat witamin. Jak długo czeka się na ten przelew za udział w tym forum? Na wpisy czekają do dziś.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 14-05-2018 13:26

(14-05-2018 09:41)Kryspin napisał(a):  Ja w sobotę dostałem się do forum zymertri na temat witamin. Jak długo czeka się na ten przelew za udział w tym forum? Na wpisy czekają do dziś.

Tak jak nagrody zwykłe wysyłają ta ankietę, ale chyba szybciej płacą, po kilku dniach od zakończenia wyślą tą ankietę o wynagrodzenie, a potem wyślą przelew.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 14-05-2018 14:35

Ja brałem udział w dyskusji w dniach 16.04 do 19.04.Ankietę rozliczeniową dostałem po około tygodniu a na kasę czekam do dziś.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 14-05-2018 20:44

(14-05-2018 14:35)adgjm napisał(a):  Ja brałem udział w dyskusji w dniach 16.04 do 19.04.Ankietę rozliczeniową dostałem po około tygodniu a na kasę czekam do dziś.

Ja jak za długo czekam po prostu do nich piszę i to zawsze załatwia, bo po tym dostaję.

Dzisiaj nie zrobię podsumowania dnia, bo było kiepsko z czasem. Mam sporo ankiet, które zrobię w nocy i w jutrzejszym podsumowaniu je ujmę.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 14-05-2018 21:30

Akurat po napisaniu tego posta kasa pojawiła się na paypalu.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 15-05-2018 21:16

Dzisiaj nawet ładnie mi poszło i tez nadrobiłam ankiety za wczorajszy dzień. Zrobiłam:

ankieta klub zdrowia 10pkt - stan konta
ankieta smgkrc 80pkt - stan konta 1285pkt (mam na doładowanie 50zł, ale zamówie za 2 tygodnie, bo w tym miesiacu juz doładowałam)
ankieta clixsense 0,65$ - stan konta
ankieta globaltestmarket 537 life points (była długa ok godziny ja robiłam) - stan konta 7572 life points (zamienili juz marketpoints na life points, ale jeszcze nie ma nagród)
ankieta i-say 25pkt - stan konta 274pkt
ankieta opinion people 6pkt - stan konta 30pkt
ankieta studentswatch 3pkt - stan konta 7pkt (czekam tez na wypłatę 50zł)
ankieta epanel 2,40zł - zlecona wypłata 50,80zł na konto
3 ankiety surveyo24 za 0,29$ kazda (były krótkie, z ankiet premium plus) - wypłacone instant na paypal
Odrzuciło mnie z ankiety badanie opinii i studentswatch
Jeszcze nie zaczełam ankiety z 6 modułów po pół godziny każdy z panelu smgkrc, ale mam czas.
Uzupełnione wszystkie wpisy w cyfrowym laboratorium, które kwalifikuja do nagrody specjalnej 150zł
Zlecone 7 euro na paypal z marketagent

Wczorajsza wypłata na konto z opinie

[Obrazek: opinie_14.05.png]