Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 02-05-2018 13:56

Też dostaliście email od globaltestmarket z informacją o zmianach jakie planują?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 02-05-2018 14:00

(02-05-2018 13:56)adgjm napisał(a):  Też dostaliście email od globaltestmarket z informacją o zmianach jakie planują?

ja dostałem a akurat wczoraj wymieniłem punkty Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 02-05-2018 15:30

(02-05-2018 13:56)adgjm napisał(a):  Też dostaliście email od globaltestmarket z informacją o zmianach jakie planują?

tak dostałam, ciekawe ile będzie trzeba mieć teraz do wymiany żeby wypłatę Paypal zlecić bo mam 935 i jeszcze jedną ankietę za 70pkt., z maila wynikało, że szybciej będzie można zlecać, ale jak to wyjdzie w rzeczywisości??? Musimy poczekać


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 02-05-2018 21:02

Ja też dostałam. Nie wiem czy mi to wyjdzie na plus czy nie, ale jakby miało wyjść na plus to jedynie to że moznaby było wypłacać mniejsze kwoty szybciej, bo teraz mam bardzo dobry przelicznik ze względu na staż ale wypłatę dopiero i tak od 1000pkt mogę zlecać, a 60zł mam za 372pkt, więc muszę tylko większe kwoty


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Zaperr44 - 04-05-2018 17:55

Tylko ja mam taki problem z ankietami na clixsense, że je odpalam a potem pokazuje się białe okno i nic się nie ładuje?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 04-05-2018 18:25

(04-05-2018 17:55)Zaperr44 napisał(a):  Tylko ja mam taki problem z ankietami na clixsense, że je odpalam a potem pokazuje się białe okno i nic się nie ładuje?

u mnie tak nie jest, wszystko działa jak działało


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - mahuzz - 05-05-2018 09:18

Kuuurde, szczerze - gratuluję wytrwałości, mega propsuje!
Pozdro Natinka Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kangurek - 05-05-2018 10:18

(04-05-2018 17:55)Zaperr44 napisał(a):  Tylko ja mam taki problem z ankietami na clixsense, że je odpalam a potem pokazuje się białe okno i nic się nie ładuje?

Spróbuj wyłączyć Adblocka lub podobny program.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 06-05-2018 16:28

W ten długi weekend mało byłam na kompie bo sporo mnie nie było w domu, bo i byłam u rodziny na wsi i na spacery i miałam gości oraz zakupy na pierwsza komunię świetą siostrzenicy, która ma za tydzień i tak zleciało.
Zrobiłam jakieś tam pojedyncze ankiety, ale nie za wiele.

Jeszcze nie dałam podsumowania kwietnia więc dzisiaj dodaję mój bilans za kwiecień. Za dużo nie wyszło, z uwagi, że wypłatę z clixsense dostałam 1 maja wiec nie liczę tego do kwietniowego bilansu.

W kwietniu zarobiłam (wypłaty otrzymane) :

opinie - 125zł
tns online - 50zł
wizja orange 22zł
imas online - 30zł
zymetria 75zł
surveyo24 - 0,83$ (jestem dopiero w panelu od drugiej połowy kwietnia, a poza tym 2 ankiet mi nie zaliczyło od razu i dopiero na początku maja mi doliczyli 0,90$ za te 2 ankiety)

Łącznie w kwietniu zarobione: ok 305zł


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Koyuk - 07-05-2018 01:12

Siemka, założyłem konto tutaj ze względu na twój dziennik który znalazłem w Google po zainteresowaniu się tematem ankiet. Muszę przyznać, że robisz kawał dobrej roboty. Dzięki twojemu pierwszemu postowi odkryłem wiele paneli na których w tej chwili jestem. Od 2 tygodni regularnie codziennie robię ankiety i muszę przyznać, że wytrwałość jest w tym wszystkim najważniejsza. Będę cały czas obserwował temat i mam nadzieję, że kiedyś będę miał podobne wpływy jak tyCool

Co do Surveyo24 to nie wiem czemu ale nie kwalifikuję się do żadnej standardowej ankiety za to ankiety Premium i Premium Plus robię bez najmniejszych problemów. Zauważyłem już, że Cint mnie chyba nie lubi i mimo tego, że spełniam wymagania wiekowe i lokalizacji to nie dodaje mnie do żadnej ankiety.