Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 27-04-2018 15:44

(27-04-2018 11:42)mattxx napisał(a):  
(27-04-2018 11:15)11natinka11 napisał(a):  Moje wypłaty z zymetrii Smile

[Obrazek: zymetria_27.04.png]

[Obrazek: zymetria_25.04.png]


W ile czasu zbierane?


25zł zwykła wypłata za kilka ankiet (dość często są), a 50zł za udział w specjalnym projekcie - zamkniętym forum dyskusyjnym dla kilku osób przez 4 dni, odpowiedzi na pytania moderatora w około 10 watkach


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 27-04-2018 22:15

Dzisiaj tylko zrobiłam 2 ankiety z clixsense za łącznie 1,53$ i nadal czekam tam na wypłatę oraz zrobiłam ankietę z survey24, gdzie znów mi nie dodało punktów Sad
Z kilku ankiet mnie odrzuciło np badanie opinii, panel bo, studentswatch (coś ostatnio mam pecha).
Zauważyłam, że najlepiej robic ankiety do 2-3 godzin od dostania na email, bo potem miejsca zapełnione i cięzko z dostaniem się. Nie wiem jak na ankietach chcą dorabiać ludzie którzy pracują, bo jak ankieta będzie na meilu np o godzinie 9 , oni przyjda z pracy o godzinie 16 to już mogą być miejsca zapełnione. Pewnie najwięcej ankiet robią matki, które siedzą z dziećmi, renciści, emeryci i Ci co dorywczo pracują, ewentualnie moga w pracy zrobic. Kiedyś tak nie było, kiedys mozna było ankiete na drugi dzień zrobić, a teraz jest konkurencja duza.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 27-04-2018 23:40

Dostałam 2000pkt na opinie za komentarz Smile

[Obrazek: pkt_kom.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 30-04-2018 19:17

Czuję, że w tym tygodniu będzie ciężko zarobic na ankietach


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 30-04-2018 21:23

W tym tygodniu odpuszczam dodawanie raportów z ankiet, bo pewnie będzie po 1-2 ankiety dziennie tylko


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agent Smith - 01-05-2018 10:17

Mało tych ankiet ostatnio jest Sad


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - izaBelka84 - 01-05-2018 15:10

Cześć, jest tu nowaSmile.
Jak można się dostać na portal Zymetria i Klub Zdrowia?
Wiem ,że ktoś musi mi wysłać zaproszenie ale nie znam nikogo kto może to zrobić. Da się jakoś inaczej?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 01-05-2018 16:14

(01-05-2018 15:10)izaBelka84 napisał(a):  Cześć, jest tu nowaSmile.
Jak można się dostać na portal Zymetria i Klub Zdrowia?
Wiem ,że ktoś musi mi wysłać zaproszenie ale nie znam nikogo kto może to zrobić. Da się jakoś inaczej?

udostępniłam specjalne linki (takie pokombinowane), ale nie pamiętam na której stronie. Zaproszenia ciężko dochodzą, albo po kilku dniach albo w ogóle.
Nie chcę na pierwszej stronie udostępniać tych linków, bo to chyba nie taka typowa masówka jak inne panele i nie chcę miec potem problemów, a te linki do rejestracji sama wydedukowałam

Dzisiaj otrzymana kolejna wypłatka z niezawodnego clixsense Smile

[Obrazek: cs_01.05.png]


Dostałam na payoneer o 2$ mniej niz to co w meilu (bo prowizja), ale po przelaniu 59$ z payoneer dostane na konto 205zł Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - izaBelka84 - 02-05-2018 11:43

Ok, poszukam tych linków u Ciebie w temacieSmile.
Mam jeszcze jedno pytanie, dostaje zaproszenia do wypełnienia ankiet z GlobalTest Market, klikam w linki jednak żadna ankieta się nie ładuje, cały czas czyli np od godziny mam ładowanie ankiety i zero reakcji.
Również gdy wchodzę z panelu logowania i klikam w dostępną ankietę, ankieta ładuję się z dwie godziny i i tak po tym czasie nadal jest to samo,nie rozumiem dlaczego tak jest. Może ktoś mi pomoże?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 02-05-2018 13:26

(02-05-2018 11:43)izaBelka84 napisał(a):  Ok, poszukam tych linków u Ciebie w temacieSmile.
Mam jeszcze jedno pytanie, dostaje zaproszenia do wypełnienia ankiet z GlobalTest Market, klikam w linki jednak żadna ankieta się nie ładuje, cały czas czyli np od godziny mam ładowanie ankiety i zero reakcji.
Również gdy wchodzę z panelu logowania i klikam w dostępną ankietę, ankieta ładuję się z dwie godziny i i tak po tym czasie nadal jest to samo,nie rozumiem dlaczego tak jest. Może ktoś mi pomoże?

A wszystko w ustawieniach przegladarki dobrze? Czyli np zezwalanie na wyskakiwanie wyskakujacych okienek itp lub wszystko dobrze z adobe? Nic innego mi nie przychodzi do głowy co by mogło być