Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 12-12-2016 18:45

Zamówiłam wypłatę z panelu Probono i z okazji świąt moja wypłata prezentuje się jak na obrazku Smile
Jakby co w tym panelu minimum 20 % daje się na cele charytatywne i najwyżej 80 % idzie na nasze konto, ale też nie można 100 % na cele charytatywne, bo minimum 20 % musi być dla nas Smile Płacą tu jak w imas 2 razy w miesiącu na 1 i na 15 każdego miesiąca i trzeba zamówić najpózniej 2 dni przed terminem płatności.


[Obrazek: probono_12_12.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 15-12-2016 10:50

Wczoraj otrzymałam 2 wypłatki Huh

50 zł na paypal z panelu opinie.pl

[Obrazek: opinie_pl_14_12.png]

I 25 zł z Zymetrii (tam tylko zaproszenie poprzez email od innej osoby)

[Obrazek: zymetria_14_12.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 23-12-2016 16:35

Nie miałam czasu wcześniej dodać.
Wczoraj dostałam wypłatę z panelu Marketagent Smile
Jest tu mało ankiet, ale w ostatnim miesiącu miałam 2 ankiety (ankiety zatwierdzają do 3 tygodni) Smile Już po 1 ankiecie można dostać wypłatę, bo dostaje się 1,5 euro za rejestrację, a wypłata od 2 euro i płacą do 48 godzin poza tym dostaje się 1 euro za poleconego, który wypełni ankietę.

[Obrazek: marketagent22_12.png]

Oraz zamówiłam kolejną wypłatę z opinie.pl Smile
Można dość łatwo tu zdobyć poleconych poprzez tanią reklamę np na sejfiku lub na darmowym popularnym manualsurfie easyhits4you (w ustawieniach reklamy wybrać dla Polaków). Łatwiej zdobyć poleconych do paneli badawczych niż do hyipów. A ten panel daje najlepsze możliwości zarobku za poleconych dla każdego. No i bardzo dużo ankiet jest. Smile

[Obrazek: opinie22_12.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 01-01-2017 16:27

Jak ktoś jest zarejestrowany w opinie.pl i jak coś już zarobił, nawet jeśli nie ma minimum może się zalogować i wypłacić to co ma, bo jest koniec roku i wszystko zerują, a to co się ma na koncie trzeba do 3 miesięcy wypłacić.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 06-01-2017 21:35

Generalnie mam trochę mało czasu na forum dlatego mało w czyiś dziennikach się udzielam, ale postaram się niedługo to zmienić i jakby co jak ktoś ma jakieś pytania czy uwagi dotyczące tematów czy stron w moich 2 dziennikach to zawsze postaram się jak najszybciej odpowiedzieć więc każdy może śmiało pytać.
Niedługo będę zamawiać wypłaty z większej ilości paneli, bo w wielu dobijam do minimum i w zeszłym roku często tak bywało, że np w jednym miesiącu miałam tylko za ankiety 100 czy 200 zł a w niektórych miesiącach nawet ponad 500 zł, więc to nie jest stała miesięczna suma.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 06-01-2017 22:56

a jak u Ciebie z wypłatami z reaktora opinii? ja zawsze czekałem max 2 tyg teraz zleciłem 12.12 51,5 zł do tej pory czekam wiem że mają 30 dni ale wyjątkowo długo im to idzie Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 07-01-2017 12:16

Najlepiej poczekać do tych 30 dni i jak się nie dostanie do to nich napisać. Ja też zawsze dość szybko dostawałam, a niedługo ja też zamówię bo mam 480 pkt Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 09-01-2017 14:17

Dzisiaj dostałam kolejną wypłatę 50 zł z panelu opinie.pl Huh

[Obrazek: opinie_pl_09_01.png]

Oraz w sobotę z takiego panelu research.zymetria.pl , gdzie dostać się można tylko poprzez zaproszenie (jak ktoś by chciał zaproszenie to w priv podać maila, a ja wyślę) Smile

[Obrazek: zymetria07_01.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 11-01-2017 21:51

Zamówiona wypłatka 50 zł z panelu reaktor opinii Huh

[Obrazek: reaktor11_01.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 12-01-2017 16:45

I zlecona kolejna wypłata 50 zł z panelu Imasonline Huh

[Obrazek: imas_12_01.png]

Dobrze na razie rozpoczęty nowy rok Smile