Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafficpowerline - trafficpowerline.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Trafficpowerline - trafficpowerline.com (/Temat-Trafficpowerline-trafficpowerline-com-136874)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Trafficpowerline - trafficpowerline.com - xxamaranthxx - 11-09-2016 20:28

Kupiłem pakiet startowy i będę obserwował jak program się rozwija, od Poniedziałku mają zacząć się naliczenia- dam znać jak to wygląda w praktyce.. NETWORKLINE zaczyna się już zapełniać..

[Obrazek: 3zj5YM.jpg]


RE: Trafficpowerline - trafficpowerline.com - ingro85 - 13-09-2016 05:55

Hejka czy ktos zwas mial juz naliczenia? Bo umnie nadal nic a slyszalem ze niby od poniedzialku mialy byc hymmmm.... moze ktos posiada jakies nowe info na ten temat pozdrawiam


RE: Trafficpowerline - trafficpowerline.com - skibixd - 13-09-2016 08:44

Dziś wieczorem mają wystartować.


RE: Trafficpowerline - trafficpowerline.com - Takeo - 13-09-2016 19:30

wie ktos jak ustawic reklame ?


RE: Trafficpowerline - trafficpowerline.com - matix2711 - 13-09-2016 22:39

Co do reklamy sam nie wiem, a naliczenia mają być dziś wieczorem..
U mnie tak to wygląda.
[Obrazek: tlp.png]


RE: Trafficpowerline - trafficpowerline.com - clutchu - 14-09-2016 18:50

Najnowszy Update:

Drodzy członkowie

To bardz ważny update o planach TPL

Nasz system wynagrodzeń już działa, przeszedł symuulacje i działa zarówno w teorii jak i w praktyce

Pojawiło się kilka opóźnień ale niewynikających z działania systemu, a a bardziej rozwoju globalnego. Chcemy platformy, która pozwoli wszystkim na świecie zacząć nie zważając na ich zdolności i umiejętności.

Poniżej ekscytujące ostateczne plany TPL

Po pierwsze chcę zapewnić, że nic się nie z zmieniło jeśli chodzi o system wynagrodzeń. Ten system liderzy nazywają geniuszem

Na pewno wielu z was zna stronę fiverr.com i jak została jedną z najważniejszych stron dla marketerów chcących coś zrobić tanio w internecie Stworzymy podobną platformę dla TPL

TPL sprzeda 10 000 e-booków po 4,5$ każdy, 90 obejrzeń strony za 4,5$ i Stronę Lądującą z autoresponderem za 4,5$/ tydzień.

Za każdym razem gdy członek wyda 18$ na platformie dostanie 3 bonusowe unity do Reward centre w Reward system

Uczestnicy będą też mogli sami zgłaszać oferty co mogą zrobić za 4,5$ i oferować to innym uczestnikom. Przy tysiącach członków będzie olbrzymia różnorodność ofert od animacji banerów, tłumaczeń, projektów stron, SEO i wiele więcej

Także kiedy członek wyda 18$ na platformie dostanie 3 unity do Reward centre. Providers of gigs will have the ability to turn off the reward system if they simply want to make the income from their listed services - rozumiem to jako, że jeśli ktoś będzie chciał to może nie korzystać z systemu wynagrodzeń TPL jeśli chce mieć sam zarobek ze swoich ofert - jak chodzi o coś innego to niech ktoś poprawi.

To zrobi z TPL prawdziwy "rynek" online i platformę internetową

Stworzenie tej platformy zajmie nam trochę czasu ale system wynagrodzeń już funkcjonuje, więc możecie już kupować "kredyty" i użyć ich jak już platforma wystartuje

System wynagrodzeń jest gotowy do startu i dodam aktualizacje później, że ruszyło pierwsze naliczenie

Przepraszam za opóźnienia, to wygląda tak - mamy najlepszy silnik w naszym systemie ale potrzebujemy odpowiedni samochód, w który go zamontujemy żeby mieć pewość, że daleko zajedzie, a platforma Fiverr jest właśnie takim samochodem

Ktoś mi dziś rano powiedział, że ludzie zaczynają mysleć, że nie potrafisz tego wystartować. Moja odpowiedź brzmi: mamy już silnik, a teraz budujemy samochód.

Czekajcie na zaproszenie na webinar pod koniec tygodnia by to wszystko przedyskutować i omówić jak to będzie działało dla członków

Odezwę się niedługo

Z wyrazami szacunku
Pearse Donnelly


RE: Trafficpowerline - trafficpowerline.com - Takeo - 15-09-2016 20:05

pojawiły się naliczenia $$$
obecnie trwa maintance


RE: Trafficpowerline - trafficpowerline.com - clutchu - 16-09-2016 01:00

Zgadza się! Są już naliczenia i nawet cos policzyło za linie PowerLine wiec byc moze jednak zrezygnowano z tej dziwnej kwalifikacji...zobaczymy co bedzie w kolejnych dniach i czekamy na oficjalny wideo-update od firmy Wink

[align=center][Obrazek: tplbonus.JPG]


RE: Trafficpowerline - trafficpowerline.com - matix2711 - 17-09-2016 06:32

Kasa sie pojawia ale w portfelu jej nie ma jako wallet balance.


RE: Trafficpowerline - trafficpowerline.com - xxamaranthxx - 17-09-2016 19:46

pomimo opóźnionego startu wszystko wygląda dobrze:

[Obrazek: orjYJz.jpg]

gdyby ktoś się zastanawiał kupiłem wyłącznie pakiet startowy, niestety póki co nie mam prowizji z POWERLINE..