Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Postuj na instagramie z poziomu komputera - GRAMBLR - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek:
Poradnik
Postuj na instagramie z poziomu komputera - GRAMBLR (/Temat-Postuj-na-instagramie-z-poziomu-komputera-GRAMBLR-136804)

Strony: 1 2


Postuj na instagramie z poziomu komputera - GRAMBLR - sancte - 09-08-2016 14:04

Witam wszystkich bardzo serdecznie, zapraszam do oglądania mojego filmu. Mam nadzieję, że przyda się earnerom z instagrama! Smile (I nie tylko).






Pobierz program:

Z reflinkiem: http://adfoc.us/37088360389008 <--- polecam! Smile
Bez: http://gramblr.com/uploader/#home


RE: Postuj na instagramie z poziomu komputera - GRAMBLR - Dante_/ - 09-08-2016 17:49

Osobiście nie polecam gramblr, ze względu na to, że nie można ( albo przynajmniej nie można było ) uploadować video. A no i Gramblr jest nielegalny dla IG, więc ryzykujecie swoje konto na banicje. Lepiej po prostu wrzucić dane zdjęcie/video na telefon i wrzucić bez żadnych problemów.


RE: Postuj na instagramie z poziomu komputera - GRAMBLR - iPlusOfficial - 09-08-2016 19:16

A przez bluestack nie mozna?


RE: Postuj na instagramie z poziomu komputera - GRAMBLR - Waldes93 - 10-08-2016 09:50

Można ale bluestack obciąża bardzo kompa. Gramblr lepszy. Znałem i polecamSmile


RE: Postuj na instagramie z poziomu komputera - GRAMBLR - owca1910 - 06-01-2017 23:53

Da się skrócić, całkowicie tą godzine oczekiwanie? Może jakiś cheat engine?
Żeby nie trzeba było czekać tej godzine, tylko móc ciągle lajkować


RE: Postuj na instagramie z poziomu komputera - GRAMBLR - precell - 07-01-2017 12:46

(09-08-2016 19:16)iPlusOfficial napisał(a):  A przez bluestack nie mozna?

Jest tyle lepszych emulatorów niż ta kobyła bluestack, że aż dziwne, że ludzie z tego nadal korzystają O_O

Przykład:
- Amiduos - wymaga procesora z wirtualizacją, niestety płatny, ale działa jak ta lala ;-)
- RemixOs player - darmowy, wymaga wirtualizacji.

Można nawet sobie andka zainstalować natywnie obok windy/linuxa.

Przykład:
- RemixOS
- PhenixOS
- Androidx86

Osobiście korzystam z RemixOs.


RE: Postuj na instagramie z poziomu komputera - GRAMBLR - Dante_/ - 07-01-2017 15:33

Imho, wystarczający program na windows 10 to z ich sklepu "InstaPic" Smile


RE: Postuj na instagramie z poziomu komputera - GRAMBLR - Ewcia6000 - 07-01-2017 18:19

u mnie nie działa na windowsie 7 nie mogę się zalogować


RE: Postuj na instagramie z poziomu komputera - GRAMBLR - Czaq - 07-01-2017 18:39

(07-01-2017 18:19)Ewcia6000 napisał(a):  u mnie nie działa na windowsie 7 nie mogę się zalogować

Jaki błąd? Może tryb zgodności?


RE: Postuj na instagramie z poziomu komputera - GRAMBLR - Ewcia6000 - 07-01-2017 21:34

próbowałam z dwóch kont i nie działa piszę że nie aktywowałam linku e-mail a aktywowałam link