Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Dwa stare, zapomniane tricki do programów Download - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Dwa stare, zapomniane tricki do programów Download (/Temat-Dwa-stare-zapomniane-tricki-do-programow-Download-136760)



Dwa stare, zapomniane tricki do programów Download - war43 - 08-08-2016 15:11

1. Uszkodzone archiwum.

Coś dla wielbicieli Fake-Content'u.
Pakujemy do archiwum tyle plików, żeby osiągnąć taką wagę, jaka jest nam potrzebna.
Następnie klikamy PPM na plik .rar, po czym wybieramy "Edytuj" -> "Notatnik"
Tam usuwamy kilka znaczków i gotowe.

Teraz przy próbie rozpakowania wyskoczy powiadomienie, że archiwum jest uszkodzone - a wielu pobierających uzna, że wina jest po stronie ich komputera, a nie, że to zwykły Fake.


2. Najpierw zwykły hosting, później utrudnienia.

1. Zbieramy duuuużo plików i tworzymy ciężkie archiwum (np. 2gb)
2. Blokujemy archiwum hasłem.
3. Wrzucamy do folderu razem z plikiem "Hasło.txt"
4. W pliku .txt podajemy link do pobrania hasła (PPA, PPI, Sub-Sms, czy czego tam używacie)
5. Pakujemy to w kolejne archiwum, tym razem bez hasła.
6. Wrzucamy na zwykły hosting typu Catshare.
7. Opcjonalnie: dzielimy plik na kilka "partów"

Ktoś, kto od razu widzi ofertę do wypełnienia, przeważnie szuka innego sposobu na pobranie tego, co jest mu potrzebne.
Ale jeśli ktoś już się naczeka i pobierze duży plik z prędkością 100 kb/s z Catshare, to jest duża szansa, że skusi się na wypełnienie oferty, aby nie pobierać kolejny raz dużego pliku.



Dwa stare, zapomniane tricki do programów Download - Lerum - 08-08-2016 15:22

Od siebie dodam, że nie trzeba szukać plików do pakowania, żeby osiągnąć daną wielkość.
Można sobie stworzyć plik o dowolnym rozszerzeniu (np. *.rar) o wymarzonej wielkości. Polecam do tego programik "Dummy File Creator" - http://www.mynikko.com/dummy/


RE: Dwa stare, zapomniane tricki do programów Download - war43 - 08-08-2016 15:28

A o tym nie wiedziałem. Smile
Sam zawsze pakowałem to, co znalazłem na dysku (gry, muzyka, filmy itp.)


RE: Dwa stare, zapomniane tricki do programów Download - nitek44 - 08-08-2016 15:29

Ja korzystam od lat z prostej metody, w cmd wpisujemy:
Kod:
fsutil file createnew c:\twojplik.rar 100
I tworzy nam się pliczek o nazwie twojplik i rozszerzeniu .rar o wielkości 100 bajtów ;)


RE: Dwa stare, zapomniane tricki do programów Download - adamkwany - 08-08-2016 17:55

Ta wiedzą się przyda