Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firma offshore - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Działalność gospodarcza (/Forum-Dzialalnosc-gospodarcza-387)
+--- Wątek: Firma offshore (/Temat-Firma-offshore-136757)



Firma offshore - emin88 - 08-08-2016 14:48

Witam,
Szukam sprawdzonej kancelarii, która oferuje zakładanie firm offshore w rajach podatkowych. Zależy mi na sprawdzonej kancelarii, najlepiej z okolic Śląska.

Wierzę, że ktoś będzie w stanie udzielić mi pomocy.


RE: Firma offshore - Jaskoo - 08-08-2016 19:25

Najlepszy w Polsce od offshore jest Nogacki z Kancelarii Skarbiec w Warszawie - z tym, że również najdroższy. Jeżeli potrzebujesz rozbudowanej struktury prawnej, która ma chronić Ciebie prawnie, optymalizować podatki, a w ostateczności zabezpieczać zarobiony majątek to należy tam uderzyć.

Oczywiście wszystko zależy od tego na jakie potrzeby potrzebujesz spółek. Łączenie spółek EU z offshorowymi zazwyczaj jest opłacalne dopiero jeżeli zyski idą już przynajmniej w średnie 6 cyferek miesięcznie (przynajmniej z mojego doświadczenia). W poście zaznaczyłeś słowo "raje podatkowe" - jeżeli celem spółki ma być głównie optymalizacja podatkowa to trzeba się liczyć z tym, że trzeba założyć i utrzymywać dosyć złożony wehikuł korporacyjny, który składa się z kilku spółek. Jeżeli założysz go u osób, które nie mają o tym pojęcia to skończy się na tym, że Polski urząd skarbowy wyciągnie od ciebie CIT PIT i VAT i z zysku ledwo co zostanie - w takich sytuacjach lepiej zostać w PL i założyć Sp. z o.o. Sp. komandytową.