Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skąd te wejścia na stronę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Skąd te wejścia na stronę? (/Temat-Skad-te-wejscia-na-strone-136689)



Skąd te wejścia na stronę? - WuJeKuBa - 06-08-2016 21:10

Witam serdecznie! Skąd mam dzisiaj tyle wejść na stronę?

[Obrazek: 47851209123055977108.jpeg]

Najlepiej patrzeć na "Odwiedziło", ponieważ daną osobę zlicza tylko raz (nie wiem czy zapisuje Cookie, czy IP).

Strona zrobiona pod sub/premium SMS. Komu by się chciało nabijać fake'owe wejścia?? Dodam, że wcześniej na mojej stronie tak nie miałem dopiero teraz mam dużo wejść.. Ktoś może już tak miał? Skąd się ten ruch bierze dokładnie? W programy sub/premium tylko kilka wejść, co w porównaniu do tego ruchu nie może być prawdziwe.


RE: Skąd te wejścia na stronę? - Vasaki - 06-08-2016 21:37

Może zaindexowalo cie i boty postanowiły zrobić nawiedziny Big Grin


RE: Skąd te wejścia na stronę? - kukiz87 - 06-08-2016 21:58

Nie patrz na te statystyki bo to sciema jest , ja mam to samo odwiedzilo po 200 ,300 odwiedzin po 500 700 a google analitycs i wtyczka live traffic feed pokazuje po kilka odwiedzin dziennie


RE: Skąd te wejścia na stronę? - WuJeKuBa - 07-08-2016 08:15

Usunąłem wszystkie pluginy na statystyki, bo macie racje, to bez sensu Wink