Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak przejąć blogspota? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Jak przejąć blogspota? (/Temat-Jak-przejac-blogspota-136634)



Jak przejąć blogspota? - ar4 - 05-08-2016 13:58

Witam,
słyszałem, że można przejąć blogspota, czy ktoś może powiedzieć jak?


RE: Jak przejąć blogspota? - RaiZeN - 09-08-2016 14:14

mozesz probowac sie wlamac ale to nie jest do konca legalne


RE: Jak przejąć blogspota? - adsensiak - 09-08-2016 15:01

(09-08-2016 14:14)RaiZeN napisał(a):  mozesz probowac sie wlamac ale to nie jest do konca legalne

To jest całkowicie nielegalne Wink


RE: Jak przejąć blogspota? - Ernest0 - 27-10-2016 12:18

Mam pytanie legalne. Jak przejąć wygasłą domenę na blogspocie. Ktoś prowadził bloga znudził mu się jest nieaktywny ale konto o tej nazwie nie można założyć Jest jakiś limit czasu np 3 miesiące po czym kto pierwszy ten lepszy w przejęciu nazwy?


RE: Jak przejąć blogspota? - sancte - 05-11-2016 08:21

Napisz na support i tyle ;d


RE: Jak przejąć blogspota? - selfie - 05-11-2016 08:46

(27-10-2016 12:18)Ernest0 napisał(a):  Mam pytanie legalne. Jak przejąć wygasłą domenę na blogspocie. Ktoś prowadził bloga znudził mu się jest nieaktywny ale konto o tej nazwie nie można założyć Jest jakiś limit czasu np 3 miesiące po czym kto pierwszy ten lepszy w przejęciu nazwy?

Dopóki blog istnieje na jego koncie e-mail, dopóty raczej nazwa jest nie do ruszenia i żadne pisanie do supportu (Zwłaszcza Google) nie pomoże. Przykład moich dwóch jednych z pierwszych blogów:

[Obrazek: IMG_20161105_083635.jpg]


RE: Jak przejąć blogspota? - DGHubert - 06-11-2016 01:03

Można przejąć własną domenę na bloggerze.
Wystarczy wejść w: ustawienia -> adres bloga -> edytuj -> zmienić na jakąś randomową (np. frehjard)
po zmianie, można ustawić stary link na innym blogu