Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy leniwego nastolatka :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy leniwego nastolatka :D (/Temat-Dziennik-pracy-leniwego-nastolatka-D-136606)

Strony: 1 2


Dziennik pracy leniwego nastolatka :D - Criss323 - 04-08-2016 19:54

Witam, jestem na tym forum już trochę czasu, próbowałem wielu rzeczy m.in. buxów/surfów, spamu FB, skracania, revshare, PPI. Na tym ostatnim chciałbym się skupić. Wybrałem tę opcję, dlatego że sumienie nie daje mi zarabiać na nieświadomych ludziach podających swój numer gdzie popadnie (po prostu to nie dla mnie). Założyłem swoją stronę i zacząłem dodawać posty...
Właśnie na tym się skończyło, zacząłem smutny. Na początku miałem chęci, chciałem uczyć się pozycjonowania i stale rozbudowywać swoją stronę, ale poprostu odechciało mi się. Brakło mi motywacji i właśnie dlatego zakładam ten dziennik. Moim celem jest zarobić około 2 tysiące tak, by na następny sezon kupić sobie motocykl.
Dodatkowo zarabiam na grze przeglądarkowej plemiona.pl nie są to duże pieniądze ale myśle nad rozwinięciem "biznesu" Big Grin
Jestem otwarty na porady i pomoc osób doświadczonych Tongue Także na jakieś poradniki dotyczące nie tylko PPI ale także promowania własnej strony czyli pozycjonowania.

04.08.2016
Co dzisiaj zrobiłem: Dodałem nowe posty na swoją stronę i przygotowałem sobie kilka na jutro.
Aktualny stan konta Cinstaller: 0.1$/500$ smutny


RE: Dziennik pracy leniwego nastolatka :D - Nymeb - 04-08-2016 20:47

Fajnie,że zaczynasz w PPI. Też w nim właśnie próbuję. Powodzenia ! Big Grin


RE: Dziennik pracy leniwego nastolatka :D - Crausher - 05-08-2016 01:12

Też się wziąłem za PPI jakiś czas temu bo jest w tym potencjał na całkiem dobre zyski (i w miarę czyste sumienie) Big Grin Ziomek ciśniesz! Powodzenia Big Grin


RE: Dziennik pracy leniwego nastolatka :D - mikuss - 05-08-2016 06:13

Powodzenia !


RE: Dziennik pracy leniwego nastolatka :D - mahuzz - 05-08-2016 07:23

@[full2000] PPI Wink
Ile lat? Zaczynamy podobnie, obczaj co u mnie Big Grin jeśli rozwinelaby się sytuacja jak u mnie to wroze Ci mnóstwo kasy i szczęścia Wink pozdro i 3mam kciuki mocno, regularność i determinacja!


RE: Dziennik pracy leniwego nastolatka :D - Criss323 - 05-08-2016 10:38

(05-08-2016 07:23)mahuzz napisał(a):  @[full2000] PPI Wink
Ile lat? Zaczynamy podobnie, obczaj co u mnie Big Grin jeśli rozwinelaby się sytuacja jak u mnie to wroze Ci mnóstwo kasy i szczęścia Wink pozdro i 3mam kciuki mocno, regularność i determinacja!
Prawie 16 Big Grin


RE: Dziennik pracy leniwego nastolatka :D - mahuzz - 05-08-2016 10:55

E no to jak prawie, to prawie jesteśmy w tym samym wieku Wink Wiek to nie wymówka! Big Grin Tym bardziej kibicuję.


RE: Dziennik pracy leniwego nastolatka :D - Criss323 - 05-08-2016 11:31

(05-08-2016 10:55)mahuzz napisał(a):  E no to jak prawie, to prawie jesteśmy w tym samym wieku Wink Wiek to nie wymówka! Big Grin Tym bardziej kibicuję.
Dzięki Tongue


RE: Dziennik pracy leniwego nastolatka :D - devxgo - 05-08-2016 12:22

A jaki serwis PPI? Bo ja polecam Cinstaller! Powodzenia Smile


RE: Dziennik pracy leniwego nastolatka :D - full2000 - 05-08-2016 13:08

(05-08-2016 07:23)mahuzz napisał(a):  @[full2000] PPI Wink
... regularność i determinacja!

Dokładnie. Regularność + Determinacja = Sukces Gwarantowany.

Autorowi tego dziennika życzę powodzenia i wytrwałości ! Smile