Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobić do wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dobić do wypłaty (/Temat-Dobic-do-wyplaty-136586)



Dobić do wypłaty - dawid327 - 04-08-2016 12:43

W LeadNetwork mam 36zł i szkoda żeby ta kasa tam leżała więc postanowiłem że coś podziałam i dobiję do 100 zł i wypłacę bo stówka zawsze się przyda. Obecnie nie mam nic poza 1 kontem na fb którego mogę używać do spamownia więc postaram się to robić w miarę rozsądnie aby nie dostać bana Big Grin. Fajnie by było jakbym dziś/jutro dobił do wypłaty i w piątek koło 16-17 sobie to wypłacił tak aby kasa była jeszcze przed weekendem na koncie. Zobaczymy co z tego wyjdzie Smile Wish me luck xD

Stan : 36,86/100 zł .


RE: Dobić do wypłaty - roberty265 - 04-08-2016 12:49

u mnie zarpbic stowe w 5 minut wykonujac 2 zadania poprosze na pw to przekaze


RE: Dobić do wypłaty - dawid327 - 08-08-2016 00:26

Minęła godzina 1:19 a stan mojego konta nie uległ zmianie...

Mimo tego weekend uważam za całkiem udany Smile

Jutro nowy dzień, nowe możliwości zobaczymy co z tego wyjdzie ;d


RE: Dobić do wypłaty - dawid327 - 12-08-2016 14:50

Parę dni minęło od ostatniego wpisu z racji tego że próbowałem wystartować z nowym projektem , tzn wystartowałem ale popełniłem kilka błędów i musiałem go chwilowo zawiesić z powodów braku funduszy Big Grin ale za to jestem bogatszy o nowe doświadczenia także ten temat chwilowo zamykam i postaram się skupić teraz tylko na subach w których pokładam sporą nadzieję Big Grin

nisza incomming... Big Grin


RE: Dobić do wypłaty - dawid327 - 16-08-2016 15:41

Wpadłem wczoraj na fajną niszkę (tak mi się wydaje) white hat , nagrałem do niej film , zrobiłem bloga na blogspocie który jakoś rewelacyjnie nie wygląda ale wszystko jest tam zrozumiałe i czytelne i teraz zastanawiam się jak to wszystko zacząć promować. Pospamowałem trochę na na fb w grupach związanych z tematyką bloga , trochę pod filmami na yt dodałem kilka wpisów na strony www ale ruchu nie mam praktycznie żadnego i zastanawia mnie to czy to przez to że blog nie jest jakiś super extra odpicowany czy może przez to że ta promocja jest do dupy i nikt w to nie wchodzi bo widzi komentarz i bierze go za spam ?


RE: Dobić do wypłaty - hangarnabronie - 16-08-2016 17:36

I jedno i drugie ; )
Bezmyślne spamowanie w komentarz "Zapraszam na mojego bloga" można nazwać bardzo słabą reklamą. Użytkownicy w grupach na Facebooku są już przewrażliwieni na punkcie zaproszeń na różne stronki. Filmiki, które wrzucasz staraj się pozycjonować. Jeśli ktokolwiek wejdzie na Twojego bloga i zobaczy post, który nie wygląda na "rewelacyjnie wyglądający" to zastanów się co ta osoba zrobi ; ) Zamknie Twoją stronę i już do niej nie wróci.
Popracuj i nad wyglądem postów i nad reklamą.
Pozdrawiam!


Dobić do wypłaty - Hybrid1990 - 09-02-2022 13:17

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.