Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry (/Temat-Gamehag-%E2%80%93-Gry-i-nagrody-za-darmo-Dogry-136562)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry - ghplumplum - 02-06-2017 12:46

Jeśli screeny są odrzucane, to najlepiej napisać do supportu (Misty) na stronie i dowiedzieć się co i jak. Mówią co mogłeś zrobić źle, a jak wszystko posprawdzasz i jesteś pewien, że wszystko jest dobrze wykonane, to akceptują zadania.
Zanim zaczniesz się zacznie coś nazywać scamem, lepiej najpierw się dowiedzieć czy się samemu czegoś źle nie zrobiło. Wink


RE: Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry - NixonZzz - 26-06-2017 11:20

Wracam na stare śmieci.
Dodano masę nowych gier, nowych opcji zdobywanie pkt.


RE: Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry - cezar78 - 27-07-2018 11:49

Hej Nixxon, skąd masz taki ref link, ja zarejestrowałem się w ich programie partnerskim to płacą jedynie za streamowanie, albo jakieś donejty można dostać. A ja bym wolał dostawać prowizję od zarobków poleconych.


RE: Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry - maxiu170 - 27-07-2018 18:35

Każdy ma taki reflink, ZDOBYWAJ>WIĘCEJ


RE: Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry - skylones - 18-08-2018 21:44

Mogę się pochwalić, że jestem tam redaktorem i zdobyłem tam około 50 tysięcy kamieni dusz i potwierdzam, że serwis jest wypłacalny.


RE: Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry - mloda28 - 20-08-2018 10:34

Psc wysyłają mi już 20 parę dni:/ Dostał ktoś?


RE: Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry - skylones - 20-08-2018 17:22

To tak. Na wysłanie nagrody mają 31 dni (czasem pojawia się wcześniej, a czasem później). Dodatkowo jest okres wakacyjny, więc czas doręczenia nagrody może się wydłużyć.


RE: Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry - mloda28 - 21-08-2018 14:48

Ok, dzięki.Smile


RE: Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry - TacoX - 21-08-2018 15:22

Gamehagi, mordki, bananki, dogry i inne tego typu serwisy są jedynie dla osób, którzy chcą sobie dorobić na paysafecard i wydać na grę, którą porzuci po kilku miesiącach. Jak dla mnie szkoda czasu.


RE: Gamehag – Gry i nagrody za darmo! /Dogry - Giacamix2 - 09-09-2018 14:23

(21-08-2018 15:22)TacoX napisał(a):  Gamehagi, mordki, bananki, dogry i inne tego typu serwisy są jedynie dla osób, którzy chcą sobie dorobić na paysafecard i wydać na grę, którą porzuci po kilku miesiącach. Jak dla mnie szkoda czasu.
Można taki kod sprzedaćSmile